0 oy
743 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar biz esimle gorucu usulu evlendik. Onceden soylmistim. Basta herseyle herkesle iyiydi aram ama sonradan yavas yavas degismeye basladilar. Esim her hareketime kjzar oldu. Laf siyler oldu. Kaynanam esimle sakalasmamda bile karisiyor. Bende 9 aylik hamileym son gunlerim tutturmus bizde kalcan dye. Ne munasebet dedm esim evde ben kaynanamin evinde. Anneme gitmeme bile razi olmuyor. Onlara neyse gecen ghnde bu yzden biraz kynanama yukseldim esim duydu. Bsey demedi o gun. Ama annesi de beni kac defa tersledi bagirdi cagrdi ona da bsey demedi. Bguun acti agzni yumdu gozunu. Hic beni savunmuyor. Biktim artik herseyden. Bugun surekli kavga ettik. Adam gbi bsey yiyip icemedim bile. Stresten bebegimde kord basisi olusmus. Az daha sezaryane alcakti doktor serumla duzeldi.  Napicami nasil davranicami sasirdim. Esim hic boyle degildi eskiden. Oyle agir konustu ki bugun kaldiramiyorum artik aglamktan gozlermde yas kalmadi.

7 Cevaplar

0 oy
(130 puan) tarafından
Kaynanla yakınmisinz belki alttan al kaynanini cvp verme huyuna suyuna git sana laf söylecek açık arayacak kocanı dolduracak bişey bulamasin tek çaren bu yuvan huzurlu olsun istiyorsan ama inatlasirsan ve bunu esinin önünde veya gıyabinda da yaparsan doldurlar sen eşine yansıtma sevmesen bile eşinin önünde cok iyi davran arkasindan kaynanini hep öv birsey yaparken anneni arayalim fln de yalandan da olsa kaynanan sana bisey dediginde ne münasebet değilde yok anne evde kalim eşim de yanlız kalmamış olur bende daha rahat ederim uzanırım işlerimi yaparım işin yoksa bile şu isim vae anne fln de yani anlayacagin siyasetçi ol ancak böyle kurtulursun bu illeten
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Şeytan kaynanan yüzünden hepsi Allah bin kere hakkıni alsın o kadından burnundan gelsin inşallah pislik şey. Eşinin de beyni yok sanki gidiyor başka beyinle hareket ediyor sende esinin yanında hiç göstertme kaynananın yanında alttan alttan laflarını sok sık gidiyorsaniz surekli sağlığını bahane et hep rahatlızmissin gibi ve sınır koy daima soğuk ve sınırlı davran seviyesini bilsin mesafe her zaman iyidir
(13,266 puan) tarafından
Tanımadığınız bi kadına şeytan ve pislik demek ne derece doğru?
(1,517 puan) tarafından
Bu kadar sey yapıp yuva yikan insanlRA demek haktır canım bu kaynanalar yüzünden ne kadar okuduk boşanan var 9 aylıkken ortada kalan yeni 15 günlük bebeğiyle boşanan Allah ıslah etsin hepsini gercekten bence bu bile az
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Aynı valla kaynana suçlu olsun gene  baş tacı. Karım deyip arkasında duran erkek dünyada var mi acaba
(6,137 puan) tarafından
Aynen öyle bizimki de biz çıkarken annen nasıl biri dedim biraz fena dedi. Bana fenalık yapamadı ama özellikle kaynimla tartıştığımız da susar ben cemkirmesem ezilecem derim bu sefer onun yüzü kızarır. Kendimden küçük kaynima ezilmek için gelmedim ben
(3,532 puan) tarafından
Madem ailen kıymetli ewlnmiycen. Evlnceksende koruyacan. Madem anlasamiyon ailenle karini onlarin icine sokma git gel ama hep uzulen gelinler.....
0 oy
(200 puan) tarafından
Insanlar  degişmez sadece sen  daha iyi tanımaya başladn malesef ki
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ben çözümü gitmemekte buldum canım hiç birine gitmiyorum eşim gidelim dediğinde gidiyoruz fazla durmuyor o zaten bir iki saat durup eve dönüyoruz oh mis :)

0 oy
(6,750 puan) tarafından
Evliliklerin %90 kaynana yuzunden bu halde yaa gercektén seytan gbi insanlar amaa burdaki tek sorun kaynananda degil canim esin yumusak davrandigi icin sana bu sekilde yaklasabiliyor eger esin sen ona o sana saygisizlik yaptiginda ikinizide karsina alabilse hiv bir sorun olmaz bak sadce kaynanani alsin demiyorum sanada ayni sekilde yapsa birdaha birbirinkzle laf dalasi yapamazsiniz
0 oy
(786 puan) tarafından
Her zaman kendi ailesini tutarlar canimm nolursa olsun stres yapma yazikk bebegine

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,127 göst.
24 Haziran 2019 Aile kategorisinde paşammelegim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 539 göst.
21 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cennet_meleyim (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
0 oy
22 cevap 1,904 göst.

374,703 soru