0 oy
507 göst.
Aile kategorisinde (1,289 puan) tarafından
Kızlar bi kızım var 19 aylık Allahim kimseyi evlatsz bırakmasn öncelikle. Çok hareketli bi bebek yeni uyudu saat 12.30 a geliyor. Gün içinde beş dk oturmaz evde. Bütün oyuncaklar yerde şimdi onları toplayacagm çamaşır katlayacagm. Derken saat 1 2 yi buluyor uyumam. Tek çocuklar pert oluyorm. Şuan lik ikinciyi düşünmüyorm 3 yaşına gelince anca. Bazen acaba 2 tane veya 3 tane olsa nasl olurm diyorm. Geçen dayimin gelini ile konustm 2 oglu bir kızı var büyük 8 küçük de 10 aylık yaşadığıma şükür ediyorm tek çocuk hic çocuk unutma dio.ama onun eşi yan dayimin oğlu gerçekten baya yardm ediyor . Yani dayım bile büyük 2 oğlan ile ilgileniyor. Yoksa anne için zor yani. Esim şimdi öyle aman aman bi ilgisi olmaz. Bazen isim cok olursa alir kaynanama götürur. Ikinci olunca annem bakar kiza diyor ama kızıma başkası bakacak ise ben neden dogrdm  demi . Yani bilmiyorum kızlar gerçekten nasl yetişirim hem vücut hem kafa olarak. Siz nasl yetiniyorsnz herseye..??

27 Cevaplar

0 oy
(1,795 puan) tarafından
Vallahi bir çocukla asla ama asla birşey yapamıyorum yemin ederim 3 çocuğa bedel ne sosyal hayatım var ne bı yere giderim ne temizlik yapabilirim ne yemek sürekli sürekli ağlıyor çıldırmak üzereyim , bı oturup kahvaltı yapamadım sabaha kadar emiyor sabah kalkıyorum midem bulanıyor açım ama yemek yiyemiyorum yani çok zorlanıyorum artık tek istediğim biraz daha büyümesi 1 yaşında şu an ikincisini  asla düşünmüyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 çocuğa kadar gayet herseyi yetiştiriyordum kendime zaman bile kalıyordu ama 4.den sonra Allah a emanet yaşıyorum yeni nesil bebeler çok fena kök söktürüyilolar
0 oy
(1,717 puan) tarafından
3 kızım var büyügü 9 ortanca 5 küçügüm 3 yaşında alıştım artık oyuncaklarını kendileri toplarlar anlıyorlar artık kolay değil ama büyüdüler mi rahatlıyorsun ben öyleyim sadece alışamadıgım tek şey anlaşamamaları çok kavga ederler 
0 oy
tarafından
Başlığa göre cevap veriyorum 

YETİŞEMİYORUMMMM☺️
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Yetişmiyor zaten. 

Biz de insanız. 

İki çocuğa hakkıyla bakmaya çalışıyorsam kimse benden başka bişey istemesin. İsteyen kendi yapsın. 
0 oy
tarafından
Kız dünyanın sonumu sanki herseyi hergün tam yapmana gerek yok kendni yorma bu kadar elinden geldiğince çocuklarla vakit geçir oyna sev bidaha bu yasa dönmicekler halı koştuk cam bunlar silinir lekelide kalsa bişi olmaz yıpratmaya değmez bende 3tame var eşim yokken sdce yemek yapıyorum o gelince bakıyo bende bu sefer işlerimi hallediyorum 
0 oy
(5,168 puan) tarafından

Benimde iki oğlum var. Biri 5 diğeri 2.5 yaşında. Evet ilk başlarda oldukça zordu. Çünkü küçük oğlum hem kolik hem alerjik hemde kafatası şekil bozukluğu olarak doğdu. 

Büyük oğlum hamd olsun o kadar mülayim, efendi,sessiz,sakin terbiyeli bdjdjdj gerçekten hiç üzmedi beni nasil büyüdü anlamadim.

Ama şimdi rahatım hersey yoluna girdi zor zamanlar bitti keyifim yerinde hamd olsun.

Küçüğü taşkın ve zorba bir çocuk ama hamd olsun :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 315 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 224 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 566 göst.
3 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 299 göst.
12 Temmuz 2024 Aile kategorisinde bebek2020 (603 puan) tarafından soruldu

396,396 soru

11,857,293 cevap

35,954 kullanıcı