0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (2,072 puan) tarafından
Uyku problemi yaşıyorum gece uyaniyorum .gündüz hiç vaktim olmuyor acaba gece kalkınca çalışsam faydalı olur mu

6 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Olur tabi neden olmasın. Kafanız ayıksa sorun olmaz. Ben de işe gidiyorum diye sabah 5 te kalkıp 1 saat etüt yapıyordum. Kahve kuruyemis hazirlardim uykum açılır hemen. Akşam da 8 den sonra çalışırdım 2 3 saat etüt yapmaya çalışıyordum 
(2,072 puan) tarafından
Yeterli oldu mu
(1,072 puan) tarafından
Sadece 3 4 saatle kalmadım tabi. Mesela yolda, yemek yaparken her an video açardım. 1 sene biraz hayata kapattım kendimi avm çarşı pazar unuttum aileme beni arayıp gereksiz şeyler bile anlatmayın demisliğim var. Son 6 ay da ücretsiz izne çıktım o zaman baya asıldım o şekilde atandım
(2,072 puan) tarafından
Zaten kapalı bir hayatım var öğle gezme tozma yok ama sürekli ev işi yemek çocuk döngüsü var
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben kendimi bildim bileli gece ders çalışırım 
(2,072 puan) tarafından
Artık usandım uyku saatinde yapayım diyorum başka iş çıkıyor dedim gece oyalayacak insan yok en azından calisayim
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Valla yeter ki azim olsun kafa aliyorsa calisilir cok da ozenmisimdir hirsli insanlara yapan cocukla bile yapiyor bana sor simdi kafa hicbur sey almiyor artik yaslandim:woot:

(2,072 puan) tarafından
Kırk yaşındayim ben o kadar emek verdim hiç olsun istemiyorum kpss den başka çarem yok
(13,821 puan) tarafından
Yapabilirsen helal olsun  istek azim iste sartlar hepsi onemli
(2,072 puan) tarafından
Denicem bakalım inşallah olur
0 oy
(880 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım bende kpss adayıyım ve ne zaman uyursa o zaman çalışmayı düşünüyorum bence her şekil yapılır ister gece ister gündüz hatta bebek uyanıkken videolar dahi izlenilir yeter ki çalışma isteğiniz olsun 
(2,072 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(279 puan) tarafından
Canim kpss dna si diye sayfa var bak istersen motivasyon olursun. Ben kpss çalışıyorum. Zaman buldukça 
(2,072 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakacagim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
15 cevap 203 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 122 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,072 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,097 cevap

34,839 kullanıcı

...