0 oy
744 göst.
Aile kategorisinde (2,522 puan) tarafından
Ayy arkadaşlar cidden bazılarına kışın gidilmez. Kaç oldu bu şekilde eve geliyoruz ya çocuklar hasta oluyor ya ben ya eşim. Hastanelik oluyoruz . Burası soğuk gunduz arkadaşa gitmiştik evi buz gibiydi yerler çok soğuktu evdeyim şimdi Yolda gelirken bile karinima sancılar girdi yuruyemedim parkta eşimi bekledim çocuklar benle diye şimdi hem ishal oldum hem burnum akıyor karnım gurulduyor  bidem bulanıyor usuttum belliki, niye böyle yapıyorlar anlamıyorum . Ben biri gelecek diye vallhi kimse hastalanmasin diye kombiyi dahada açıyorm .hatta kız senin evin ne güzel sıcacık diyorlar kendileri açmıyor tabi ay vallahi kış aylarında kimseye gitmek istemiyorum bu yüzden .soyluyorumda üstelik sıcak değilse gelmem bak hasta oluyoruz diye ama kaç dicen ki

29 Cevaplar

0 oy
(810 puan) tarafından
Belki durumumu yoktur 
(2,522 puan) tarafından
Var canım
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
Kız verdın mi gomleklerı 
(2,522 puan) tarafından
Evettt bayidi hepside çok güzel oldu
(2,522 puan) tarafından
Öptü beni . Benim canım karım dedi kendi yormasaydin ondan mi beni oyaladin dedi evet dedim
(178 puan) tarafından
Maşallah canım üstüne tam oldumu
(2,522 puan) tarafından
Evet. Hezzaman giydiğinden yaptım daha öncede diktim cok
0 oy
(91 puan) tarafından
Bizim Bi tanıdıkta soba yakmazdi odun çok gidiyor diye battaniye altında oturuyorlar hahah :)
(2,522 puan) tarafından
Al işte
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Gitme. Bizde açarız ama insanlar öyle malesef. Yada kalın giyinip hazırlıklı gidicen. Çünkü tam geçiş mevsimi yakılmıyor bazen, yerler hep soğuk biz yaktığımız halde. 
(2,522 puan) tarafından
Canım bunlar kışin ortasinda da böyle . Kalorifer e dokunuyorum kendine hayrı yok Ocak Şubat gibi
(2,479 puan) tarafından
Hmm olabilir
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Gitme sende canimm çocukları bahane et. 
(2,522 puan) tarafından
Gitmicem bu kış :) onlari davet ederim
0 oy
tarafından
Benim öz annem açmaz bırak eli
(2,522 puan) tarafından
O kadar da değil nasıl yaa
tarafından
Dün ordaydim bide On aylık bebeğim var usuduk baya diyorum soğuk diye yoo neresi soğuk diyor
(2,522 puan) tarafından
Ayy götürmeyin çocuk hasta olur
0 oy
(659 puan) tarafından

Bı adam vardı ya sey diyen 

Millet sana kanalize mı olacak :D o kadar sacma kı yanı madem oyle gıtme kısın bı yere mıllet sana gore mı ayarlasın butcesını herseyden bı sıkayet. Bende daha yakmadım 6 yasında da oglum var gunduz evde tısortlu geziyoruz hava sıcak yanı daha nerde yasıyorsun kı en fazla ne kadar soguk olabilir bıde gecmıs kadının arkasından atıp tutuyorsun gıtme yanı bu kadar basıt

(659 puan) tarafından
Vallahı dogalgaz yakmamak bencillik ıse oyleyım :) dedıgım gıbı daha hava soguk degıl gunduz tısort ile geziyor mıllet aksam sadece uzun kollu giyince yeterli cocugum pike yerıne yorgan ortunce bıle terliyor ve yakmıyorum bunun da sorun oldugunu dusunmuyorum. Sızın yaptıgınız baya baya dedıkodu emınım gorse sızı evıne zaten bıda kabul etmez
(2,522 puan) tarafından
Kendisine söylüyoruz zaten diyorum okudunuz mu. Para diye ölüyorlar işte boyleleri
(659 puan) tarafından
Bende okudum dıyorum mesele para diye nerden biliyorsun dıyorum belkı onlar da usumuyor henuz sızın bunyenız hassas dıye herkes aynı mı olacak diyorum. Artııı para diye ölüyor boylelerı diye laf soktugunuz kısıye sevgı beslediğinızı de dusunmuyorum durumu iyi dıye herseyı buna baglaman da para duskunlugu demende sacma... Ay neyse bu benım dusuncem tamamen
(2,522 puan) tarafından
Evet evet Ocak subat mart gibi aylarda usumedikleri için kendine hayrı olmayan sıcaklıkta açıyorlar ve kalın kalın yüz parça swy giyiyorlar
(659 puan) tarafından
Tamam
0 oy
tarafından
Yazın sonunda annemlere gittik doğu çok sıcak cocuklarım sabaha kadar uyuyamıyordu yalvarıyorum artk su pervaneyi diye abim balkonda üstünde pervane sabaha kdr uyuyordu biz içerde ter içinde kalıyorduk 1hafta zor dayandım kaçtım geldim ilk defa çocuklarım hastalandı her eve gidilmez durumlarıda çok iyi 
(2,522 puan) tarafından
İşte ona gideceğine perişan olacağına. 50. 60 lira fazla gelsin . Yak çocuklar evdeyken. Soyledinizmi peki hiç annenize yani coxuklar için
tarafından
Söylemezmiyim canım çekin battaniyeyi üstünüze eskiden kombimi vardı yüzünüzü örtün yatın diyo cahil ile tartışmaya girersen ya aklından olursun ya edebinden ayıp olmasa ikinci gün dönerdm evime millet demesin 8saat yol geldi ertesi gün döndü diye Bi haftada stresten ellerim yara içinde kaldı çocuklarım sivrisinekler mahfetti yüzlerini perişan oldum Allah bidaha yolumu düşürmesin
(2,522 puan) tarafından
Ayy canım :( gitme bari önemli birşey olmadıkça çocuklara yazık
tarafından
Eşim dedi nolmuş çocuklarıma böyle evrim gecirdiler Bi haftada en canımı sıkanda ayı oğlu balkonda üstünde pervane açık sabaha kadar horluyor onunkini kapatmaya cesareti yok bize bilerek zulmetti resmen
(2,522 puan) tarafından
Yaa o yetişkin yazdığım gibi. Bizlerde hasta olsakta .çocuk daha önemli sırf onun için bile yapamaması lazım ne diyim
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Canım daha gündüzleri bende yakmıyorum gece açıyorum çocuklar üstünü çok acıyor hasta olmasınlar diye ama evime küçük cocuklu biri gelse açarım yada sorarım sogukmu ev diye bende dün bir arkadaşıma gittim aynı yerde oturuyoruz bizim ev gündüz ılık soğuk değil ama onun ev baya soğuktu hatta çocuğa montunu giydirdim otururken usuyecek diye tabi kimseye soğuk kombi aç diyemessin bu kış birdaha gitmem heralde
(2,522 puan) tarafından
Bunlar kisin otasidnakda böyle gitmicem artik eşim kızdı hatta her sene kızıyor ama gidiyordum istw
(2,474 puan) tarafından
Benim kaynanada öyle canım cimrilikten ölecek bana geldiğinde ben açıyorum diye kızıyor hani soğuk çok fatura gelir diyo sanki o ödeyecek daha iki gün önce telefonda bu havada kombimi yakılır açma diyordu allahtan uzakta :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 246 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anonim (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 254 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Manas (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 350 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 505 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu

381,082 soru

11,408,774 cevap

34,945 kullanıcı