0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından

image

İnce kaba motor gelişimi N yazıyor birde çocuğun gelişimi A yazıyor ne demek anlamadım 

6 Cevaplar

0 oy
(7,952 puan) tarafından
Canım ben anlamıyorum ama bence kötü bir şey değil aşağıdaki yazıyı okuduğum kadarıyla 
(163 puan) tarafından
Nicki eğitmen mi ayy sağol canım
(7,952 puan) tarafından
Evet canım şimdi ona sorsana ne diyecek birde benide haberdar et mrk ettim
(163 puan) tarafından
Tamam canım haber veririm ben bi sorayım
(1,226 puan) tarafından
Buraya yazarmısın? Bide cinsiyet?
(163 puan) tarafından
Erkek 3 yaşında
-Reklam-
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Tam bilgim olmamakla beraber A anormal, N normalin kısaltması diye biliyorum. İnce ve kaba motor becerileri normal ama dil gelişiminde geri olduğu için sanırım bu şekilde yazılmış. 
(2,802 puan) tarafından
Ama neden yapmadınız ki? Kendisi elbet birşeyler öğrenir ama en çok sizden öğrenir. Tv izletiyorsanız kesin ve sürekli iletişim kurun. Siz iletişim kurmamışsanız çocuğunuz bunu nasıl öğrensin?
(163 puan) tarafından
Televizyon yok telefonu yemekten yemeğe veriyordum yemek yemiyor diye onuda vermiyorum dünden beri. Evet benim de suçum var çocuğa öğretmedim çoğu şeyi ev işi yemek falan derken ihmal ettim çok mesela dündendir hayvanları söylüyorum gösteriyorum 4 5 tane ****** ismi öğrendi bile :/
(2,802 puan) tarafından
Bak gördün mü farketmiş hemen. Telefonu da verme. Alışır o şekilde de yemeğe zamanla. Benimki de yemek yemeyen bir çocuk ben de bi ara öyle denedim 1 2 kaşık yesin diye ama sonra bıraktım ve hala yemek yemeyi sevmese de hatta yemese de pek birşey sevdiği birkaç şeyi tvsiz de olsa yiyor.
(163 puan) tarafından
Yok vermiyorum kesinlikle açta kalsa gelişiminden önemli değil haklısınız gelişim kartları falan alıp öğreteceğim inşallah şekilleri falan. Hep ben yediriyorum giydirip çıkarıyorum üstünü hiç kendi denemedi doktorda sorunca yapıyor mu diye yok dedim ama hiç denemedi ki dedim belki uğraşırsa öğretirsem yapabilir . Doktor da dedi siz öğretmeden direk nasıl yapmasını söylemesini bekliyorsunuz ki
(2,802 puan) tarafından
öyle tabi, bizle büyüyecekler biz de onlarla öğreniyoruz anneliği.
0 oy
(163 puan) tarafından
Hanımlar bilgisi olan var mı 
(7,952 puan) tarafından
Sordun mu canım o arkadaşa
(163 puan) tarafından
Evet canım a anormal değilmiş anne babaya soruldu anlamına geliyormuş
(7,952 puan) tarafından
İyi şükür canim
(163 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(533 puan) tarafından
Denver testi sonucunda sizinle görüşüldü mü? Özel eğitim ya da destek egitimi gibi birşey soylendi mi ? Ya da ram a yonlendirdiler mi?
(163 puan) tarafından
Yok denver testi yapılan gün dil terapistiyle görüştüm oda 3 ay sonra tekrar getirin bu süre zarfında çok ilgilenin aktiviteler etkinlikler yapın öğretin birçok şeyi dedi duruma göre rapor verebilir falan dedi
(533 puan) tarafından
Yani direkt rapor veya tani konmuyor değil mi?
(163 puan) tarafından
Rapor için küçük dedi doktor 3 ay sonra getir dedi hemen konmuyor sanırım
(533 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(163 puan) tarafından
Başka bilgisi olan var mı 
0 oy
(163 puan) tarafından
Belki bilgisi olupta posta denk gelmeyenler vardır diye yazıyorum tekrar ??

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 222 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Melekkk (10,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 304 göst.