+1 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (48,530 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
etkinlik icin fikir verir misiniz aileler katılıp cocuklara yaptiriyo ya ondan üçüncü sira bizim simdiden araştırıyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,627 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

https://instagram.com/papatyamanaokulu?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Burası oğlumun okulu bende önümüzdeki hafta gitcem etkinlik için.Sana fikir olur 

(48,530 puan) tarafından
cok teşekkür ederim canim el izi guzelmis
-Reklam-
+2 oy
(892 puan) tarafından
Karşılıklı şiir okuyabilir, ufak Bi drama yapabilirsiniz, şarkı söyleyebilirsiniz birlikte (şu üzümlü kek, vişneli turta).. Dans kareografisi yapabilirsiniz benim kız 2,5 yaşında biz şu yemeğimi bitirince dişlerimi fırçalarım şarkısını açıp birlikte aynılarını yapmaya çalışıyoruz bunlar olabilir. 
(892 puan) tarafından
Ama etkinliği birlikte yapacaksınız ayrı ayrı değil ki öyle olur yani
(892 puan) tarafından
Bu da güzelmiş de ama çocuk için zor olmaz mı
(48,530 puan) tarafından
o ayrı yapacak yada bisey anlatacak ben ayri iki tane bulmam lazim yani. yumurta deneyini evde cok yaptik iki bardak suyun birine tuz koyuyorsun birer yumurta koyuyosun tuzlu sudaki havaya kalkiyo tuzlu su havaya kaldırır bu☺️
(462 puan) tarafından
İkbal kendin için bulduğun linkte o eldivenleri yapışkanlı ve tüyleri nerden nasıl temin edebiliriz etkinlik çok hoş bende aile katilimi için düşünebilirim ama iste malzemeleri nasıl temin edebilirim acep
(48,530 puan) tarafından
ben bundan vazgectim diye onu arastirmadim canim bu poset malzeme gibi süs esyalari satan boncuk satan yerlerde olabilir oralara kagittan da yapilabilir
+1 oy
(257 puan) tarafından
Kaçıncı sınıf öğrencilerine 
(48,530 puan) tarafından
anaokulu canim
+1 oy
tarafından
İlk defa duydum 
(48,530 puan) tarafından
cokta lazim bişey değil kalkmisti nd güzel ys
+1 oy
(48,530 puan) tarafından

............

image

image

☺️☺️☺️☺️☺️

(2,803 puan) tarafından
Ahahahha iste bu komik ve cok dogru tespit sjsjsjsjs
(2,737 puan) tarafından
aklına birşey yatmamış belliki :) waffle yap evde meyve çikolata götür her çocuk kendisi süslesin.  harfli boncuklar var ya onlardan al ip al, hepsine isimli bileklik yapın ya da anahtarlık olabilir. Bir de Funda’nın hayal dünyası diye bir youtube kanalı var. Oradaki pet şişe ve pipetle yapılan bir oyuncak var. o da olabilir. Oğlum çok sevmişti onu. 24 aylıktı tabi :)
(48,530 puan) tarafından
bakayim canim teşekkür ederim. kumbara sen mi demistin onun yapimina bakicam dusunuyorum hala
(48,530 puan) tarafından
bileklik iyi fikirmis
(2,737 puan) tarafından
aynen onu da ben yazmıştım. Hadi bakalım umarım güzel geçer.
+1 oy
(1,866 puan) tarafından

Kartondan basit etkinlikler hazirlaya bilirsiniz 

image

Kartondan ayakkabı bağlamayı öğretmek 

image

Kelebeğin renklerine göre top atmak burda renkeri öğreniyor çocuklar 

image

kutuya şekilleri atma burda geometrik şekilleri öğretmek amaç

image

Tavsani havuçla beslemek ,hayv.an sevgisi aşılamak ,başka hayvanlarda yapılabilir burda 

Sana bir sürü etkinlik attım canım aralarından degerlendirebilirsin bazılarını 

(1,866 puan) tarafından
Canım Instagramdan nasıl link atacağımı bilmiyorum
(48,530 puan) tarafından
sayfaya gir sag ustteki uc noktaya bas sayfanin url sini kopyala falan yazar ona bas bursya gel basili tut yapıştır de
(48,530 puan) tarafından
profilin url siymis
ordan olmazsa
herhangi bir gönderiyi ok var ya baskasina gonderme ona bas ordan baglantiyi kopyala cikacak ona bas oyle.buraya yapistir bulurum ben ordan
(1,866 puan) tarafından
Özelden attim canım linkleri ,bende yeni birşey öğrenmiş oldum sağol :)
(48,530 puan) tarafından
cok teşekkür ederim canim benim ❤️❤️
0 oy
(2,737 puan) tarafından
Çiçek ekme olabilir, bizim zamanımızın sokak oyunlarını öğreten bir etkinlik olabilir (nostaljik oyunlar), kek veya kurabiye yapımı, yoğurt mayalama, meslek tanıtımları, kumbara yapımı, eğer kabul edilirse bir evcil ****** götürüp ****** sevgisi nedir, hayatımıza neler katar anlatabilirsiniz. 
(48,530 puan) tarafından
ogretmen misin ☺️ kek haric.hepsini dedi öğretmen biri oğlum kuşunu getirmek istiyor dedi onun fikrini çalmış olurum yoksa kedisini sirtlanip goturdum ☺️
(2,737 puan) tarafından
Yok değilim ama oğluma haftada 2  3 gün etkinlik yaptığım için baya fikir sahibi oldum :)
(48,530 puan) tarafından
kumbara yapimi guzel fikir teşekkür ederim canim
0 oy
(119,156 puan) tarafından
anaa bak kuzeyin okulda spagettiiii festivali var buna benzer bisi olabilir
okuldq spagetti makarna yapiyolar isteyene domates sos isteyene baska sosla tabi bastan mail atiyolar cocujlarin camtasina kagit koyuyolar gideceksen doldurup geri yolluyon kagidi  mesele anneler babalar icin 1 porsion 10 tl cocuklar icin 5 tl den satiyolar ordo herkez yemekhanede yiyip eyleniyo cocuklarla oyunlar saklambac korebe samdalde kapmaca gibi oyunlar oynuyo aileler  hemde o parayla okula bi gelir oluyo
(48,530 puan) tarafından
him anladım da onu nasıl pisircez☺️☺️☺️
kuzeyde okul pisiriyo sizde bi kac anne pisirse okula goturse olur aslinda be
(48,530 puan) tarafından
aman herkesin yaptığı yenmez ☺️
hee oda var tabi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 223 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 626 göst.
0 oy
14 cevap 806 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 750 göst.
23 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...