0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Bu taşınma konusuyla sizi çok sıktım farkındayım ama sizden başka anlatıcağım kimse yok lütfen bana akıl verin 

İstanbuldan benim memlketime taşındık maddi imkanlar yüzünden. Yani şöyle ki her insan annesine çok düşkündür ama benim eşim biraz farklı daha annesine of anne dememiş insandır birde annesi babasız büyütmüş çok zor imkanlarla kadın sığınmada da kalmışlar. Aç da yatmışlar neyse işte 4 gün oldu tam anlamıyla yerleştik ama eşimi tanıyamıyorum eşimin neşesi yok böyle çocuk gibi bi insandı geli sarılır oynar komik-di annesinden ayrıldığı için çok üzülüyo annesi istanbulda annesinin konusu açılınca dudakları titriyo. Çok afedersiniz dün akşam yakınlaşırken birden annemi özledim dedi durdu ilk defa ağlarken gördüm onu benden çekinmesin diye ağladığını anlamamış gibi yaptım içinde tutmasın diye ne yapabilirim inanın hiç bilmiyorum. Kendi memleketime geldim ama bende üzülüyorum saçma bir şekilde bütün ailem burda ama istanbulu ordaki evi arıyorum 4 senedir ordaydım sonuçta hadi ben atlatırım da eşim için ne yapabilirim sizce 

7 Cevaplar

0 oy
(796 puan) tarafından
Annesıde gelsın  yanınıza yada orda baska bı ev tutsun valla aklıma baska bısey gelmedı 
(52 puan) tarafından
Gelmiyor işte eşimin babası burda onunla ayrılar adam da biraz değişik bi tip oraya gelirsem beni rahat bırakmaz orda diyor
(796 puan) tarafından
Anladım cnm valla baska bıseyde aklıma gelmıyo gercekten uzuldum esıne  ALLAH bı yol gosterır ınsALLAH
(52 puan) tarafından
İnşAllah canım sağol
-Reklam-
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Alışır zamanla merak etme yanında olduğunu hissettir yeter 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Alisacak yani hepimiz oyleyiz doydugun yer neresiyse orasi hayat yaoacak bir sey yokki
0 oy
tarafından
Eğer orda işi varsa karnınız doyuyorsa neden geldiniz sen ailene yakın olmak icinmi
0 oy
(831 puan) tarafından
Maddiyatdan dolayı gelmssnz kişisel birşey değil sonuçta bizde ağlıyoruz gurbetteym hala gözümden yaş geliyor özlüyorum eşin ayrılmamış Ondan galiba insan bazı şeyleri yaşaması gerekiyor üzüldüm ama arada gelsin kimse görmez haberi olmaz de eşine kalsın sende arada gelsin anlasiyorsanz
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Hatırladım postu nu. İş filan da yok demistin sanki belki otel sorun anensi değil iş te yok demistin . Aynrica kocaman adam Allah aşkına öte annesinden bahsedince nasıl didagi titrer . Yakınlaşmada konuşulacak mesele değil . Herşeyin bı yeri vsr bilmiyorum eşin biraz çocuk kalmış gibi kötü anlamda söylemiyorum lütfen yanlış anlama . Alisamiyorsaniz belki de geri gitmelisiniz m zorlanıyordum ama mutluydum demiştin
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Zor zamanlardan geçmişler beraber, bu nedenle annesine normalden fazla bağlı olabilir ama bu biraz fazla geldi bana, hele ki söylediği zaman çok yersiz olmuş. Eşin bir süre sonra alışır, alışmak da zorunda. Annesi de sizinle aynı memlekete gelsin, siz de keyfi sebeplerle gitmemişsiniz. Sıkıntılarınız varmış. Eğer annesi gelmiyorsa da alışmak zorunda. Kendi ailesi var artık, annesini özlediği için size maddi anlamda zor bir hayat yaşatması gibi bir seçenek kabul edilmemeli bana göre. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 440 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nerosahmet (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,202 soru

11,351,239 cevap

34,822 kullanıcı

...