0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (16,713 puan) tarafından

image

ne sıklıkla ve kaç dakika emziriyorsunuz. Benim bebeğim 2 ay 8 günlük. Düne kadar her istediğinde emziriyordum her ağladığinda falan ama sürekli emzirdigim için göğüste süt hemen birikmiyor ve emdiginin bir kısmını kusuyordu. Bende bugünden itibaren 2 buçuk 3 saatte bir emzirmeye çalıştım. Göğüste de ortalama 6 ile 8 dk durdu kendi bırakıyordu memeyi gülüyordu falan tuttuemaya vakisiyoesum daha fazla emsin diye emmiyordu. Sizce iyi mi yaptım öyle ya 2 buçuk 3 saatte emzirerek. 

1 cevap

0 oy
(2,010 puan) tarafından
Eğer duruyosa huysuz vs değilse tabi bekleyebilir 2,3 saat , benim kızım şimdi 6 aylık oldu doğduğundan beri asla saat tutup emziremedim yarım saatte bir en geç 1 saat sonra emmek isterdi ilk 2 ay iki göğsümu emerdi şimdi tek tek 1 saate bir emiyor 10dk en fazla oyuna çeviriyolar büyüdükce artık kafasını çekip çekip duruyor sağa sola bakıyor çok tatlı oluyolar o zaman ya ^-^
(16,713 puan) tarafından
Evet benim bebem ilk emdiği dakikalar güzel emiyor sonlara doğru emzik niyetine tutuyor göğsünü yavaş yavaş emiyor o emdiginden de süt gelmiyor tabi kuvvetli emmedigi için. Bende 3 saatte 1 emzirmeye başladım
(2,010 puan) tarafından
Aynen öyle oluyo önce kuvvetli emiyor süt geliyor sonra yavaş yavaş emzik gibi emmeye çalışıyor süt gelmiyor acıyor bu sefer öyle gidiyoruz bizde
3 saat aralığında emmek istemiyor mu peki yoksa siz mi vermiyorsunuz
(16,713 puan) tarafından
Yok canım istemiyor. emzirdikten sonra biraz oynatıyorum sonra uyutuyorum ortalama 45 dk 1 saat falan uyuyor. Uyandıktan sonra kendi kendine etrafına bakınıyor sıkılınca alıp oynatıyorum huysuzlaninca emziriyorum o zamana kadar 2 buçuk 3 saati buluyor zaten.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy