0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar çok çok afedersiniz bağırsaklarımda hep gaz sıkışması yaşıyorum yemek yediğim an hemen tuvalet ihtiyacı duyuyorum çok çok afedersiniz tam boşaltım sağlayamıyorum bu yüzden zayıfım sizce kötü bişey mi var googleye bakıyorum kolon kanseri belirtileri var çok korkuyorum başına gelen varmı birde acı yediğim anda hemen sancilaniyorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arada bı duphapac icebilirsin tam boşaltim yoksa
(168 puan) tarafından
Evet yok alayım eczaneden teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Doktora gorun ilac verir. Bende tembellikle gelen kronik kabizlik vardi. Kolonoskopi yapildi sonrasinda bi ilaca basladim 1 yil kullandim. Duzeldi.
(168 puan) tarafından
Kolonoskobi Ne canım
(2,975 puan) tarafından
Bagirsaklarina kamerayla girip bakiyorlar
(168 puan) tarafından
Anladım canım randevu alıp gidicem hastaneye
0 oy
tarafından
Internete bakarsan herseyde kanser cikiyor zaten emin ol. Bende daha kotu belirtiler vardi sana anlatsam kesin kanser derdin ama kolonoskopi ve endoskopi yapildi ve huzursuz bagirsak sendromu cikti. Kanser yoktu sukur.
(168 puan) tarafından
Ya bnde zaten çocukluktan beri var Allah korkusun kanser olsaydım şimdiye olmuştum zaten de işte insan korkuyor
tarafından
Bendede 16 yildir var düsun yani
(168 puan) tarafından
Sosyal hayatı çok etkiliyor
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Detaylı bi araştırma yapın ve iyi bir doktora gidin sebebi öğrenmek için. 

Kayınbabamda anlattığınız belirtiler. Bi uzmandan duymuştum bağırsağın besinlere allerjisi varmış. Besin geldiğinde ondan hemen kurtulmak istiyormuş.çok tuhafıma gitmişti. Ama ilerleyen süreçte sosyal hayatı kısıtlıyor. Kayınbabam evinden başka yere gitmek istemiyor. 

Tabi sizinki öyledir demiyorum. Paylaşmak istedim. Sizin sadece metabolizmanız hızlıdır. Acı daha da hızlandırır. Ne güzel zayıf kalıyorsunuz:) keşke benimki de hızlansa
(168 puan) tarafından
Aynı kayinbaban gibi vallahi bir yere gitmek istemiyorum çok rahatsız ediyor bu durum beni zayıf olmakta çok iyi değil aslında  çok kilolu olmak gibi herkesin ayrı derdi var zaten bn kilom olsun isterim
(3,426 puan) tarafından
O zaman araştırın iyi bi doktorla araştırma yoluna girin. En azından sağlıklı ilgili kafanız rahat olur.
(168 puan) tarafından
Aynen öyle teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 106 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eceinn (105 puan) tarafından soruldu