0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Kızlar oglum birinci sınıfa gidiyor öğretmnimiz bayan özenli bir hediye almak istiyorum veliler birlik olmak istmedi herkes ayrı almak istedi ne hediye alabilirim 4 yıl beraberiz bu ögretmenle ilk öğretmenler günü fikir verir misin z 

7 Cevaplar

0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ben ikili fincan takımı 

Ve LC Waikiki' den kış geliyor kazak aldım verdim bile  :) 
(1,117 puan) tarafından
Niye erken verdin ki canom çocuğun o gün verseydi:( şimdi diğerleri verirken üzülcek eksiklik hissetcek veliler daha heyecanlı sanırım..
(1,986 puan) tarafından
Oğlum kreşe gidiyor canım 4 yaşında
Servisle gidip geliyor.konusma sorunumuz var ayrıca dersler alıyor
Öncesinde verdik birlikte :)
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bnmde ilk birinci sinif bnde ne alacagimi bilmiyorum bekliyim bi fikir olur banada :)
0 oy
(3,867 puan) tarafından
4 yıldır berabersınız nası ilk öğretmenler gunu:) bence küpe kolye herhangı bı aksesuar olabilir butcenıze göre :) 
(1,117 puan) tarafından
4 yıl beraber olacaklar yani
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Soyle uyumauz velilere sinir oluyorum. Birlik almak daha mantikli. Biz 100 tl topladik kisi basi 34 kisiyi . 3 binlik boynerde. Hediye ceki. Kalan 400 tl de cicek alacagiz cicekle beraber vercez ogretmene kadin ister kendine kullansin ister esine cocuguna. Mini minik gibir zivir 34 tane hediyeden cok daha mantikli bence
(4,164 puan) tarafından
Kizi basi 50 tl bile yeterdi mesela 1500 tl lik hediye ceki de olabilirdi. Tek tek hediye almis olsan 50 tl ye ogretmene alcak bise bulunmaz bile yani
(1,117 puan) tarafından
Bence para miktarı koyulmayıp herkes 100 veya 50 koyup zarfa koyup ortaya bırakabilirdi
(4,164 puan) tarafından
Zarfta ogretmebne vermek olmaz ya sanki hediye ceki en makulu geldi bize. Cicegin yanina karta ilistirilir .  Hediye cekide zarfta tek verilmez sanki diye
(1,117 puan) tarafından
Öyle değil biriktirirken zarfa koyup ortaya atmak sonra ona göre kararlaştırılan şeyi bir iki kişi alir
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben almayı düşünmuyorum çünkü hak etmiyor. 2 hafta önce oğlumun suratına kitap la vurmuş kulağı şişmişti . Bide hediye mi alicam . 2 ye gidiyor oğlum ve sebepsiz vurmuş oğlum arkadaşı ile sakalasmis ders sırasında sırf bu yüzünden 7 yaşındaki bir çocuğuma kitap ile vurmuş.
(2,777 puan) tarafından
Yok artık, ne hediyesi ona zaten. Dua etsin ki hala görevde. Aynı hareketi yapardım o öğretmene. Şiddete karşıyım ama herkese anladığı dilden konuşmak gerekiyor. Ben sınıfını da değiştirirdim çocuğumun.
(1,175 puan) tarafından
Parçalayamadim hamile çünkü . Defolup gidecekk bu aydan snra izne ayrilacak  idareye şikayet ettm darp raporu aldım eşim engel oldu polise şikayet edicektim.. kulağını görseydin davul gibi olmuştu bide yavaş vurdum diyor başka birşey olmuş dur ben o kadar sert vurmadım .
 Dedimki sen dua et karnındaki bebeğe senin parcan bile kalmazdı bak sen de dogurcaksin doğur büyüt başka bir kendi ni bilmez kitapla suratına yapıştırsin bak hoşuna gidiyor mu . Özür diledi ama geçmedi ofkem çok ağladım .  Oğlum sınıfını degistirmemi de istemedi .
(2,316 puan) tarafından
Oy yavrum benım ya ıyı demıssın vallah
(1,410 puan) tarafından
Hoşşt pislik bunun gibisi b.ok alsin affedersiniz cok sinirlendim seni dusunemiyorum tirnagina kurban ederim esin niye engel oluyor  kaldı ki okulu basması gerekirken
(2,777 puan) tarafından
Yavaşı serti olamaz zaten bunun. Hiçbir şekilde şiddet uygulayamaz. Buna psikolojik şiddette dahil. Uyarabilir, ceza verebilir bu kadar.
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Ayyyy surda bekleyeyim heidye almak istrdigim 3 ogretmen var gerci ikisi aklimda birine sadece gül digerine gül ve marka şal alayim diyorum yaz okulunda ogretmenimizdi hâlâ da arada girer derslerine ve cok sicakkanli oglum cok sever onu

Bide sınıf  ogretmenimiz var açık kapali olsa onada şal alırdım  ona ne alacam hic bilmiyorum
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Bütçeniz nedir bilmiyorum ama sizin yerinizde olsam sanırım güvenilir bir kitap sitesinden ya da dükkanından hediye çeki alırım. Kendisine 2  3 kitap sipariş verebilmesi için.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 208 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
20 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 354 göst.
12 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...