0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar kendimize araba aldık ama 2aydir rahat edemedik hep sorun çıktı şimdi de motorda sorun var zarar ediyoruz galiba çok üzülüyorum napicam bilmiyorum moralim bozuk dardayım ki o kadar ağlamak istiyorum bilmiyorum biraz dertleşmek istedim kusura bakmayın 

6 Cevaplar

0 oy
(17,659 puan) tarafından
Ağlancak ne var kiz dunya mali dunyada kalir bisey olmaz bunun icin guzel canini skma beeee
(860 puan) tarafından
O kadar emek gitti elimizden birşey gelmiyor çok sağol
(17,659 puan) tarafından
Bazen sadece izlersin insallah cikmaz sorun bundan sonra
(860 puan) tarafından
İnşallah amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zarar etmezsiniz canım en kötü aynı fiyata satin gitsin neden bu kadar çok takıyor sun ki yeri geldi bizde cok darda kaldık kıt kanaat gecindik inan ki her zorluğun ardında ferahlık vardır unutma 
(860 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım insan gerçekten yoruluyor derdimi paylaşmak istedim çok teşekkür ederim
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Ağlama cnm dünya malı için ne yapacaksn Rabbım daha beter den korusun.. Bız yeni ev aldık ne birikmlerle zorluklarla 1 ay sonra tasinacaktik deprem oldu aldığımız ev pert oldu tadilattan gectı esyalarım hep kırıldı.. Basit şeyler için üzülme hepsi geçecek inşallah.

Yeterkı saglık olsn
(860 puan) tarafından
İnşallah kuzum çok sağol
0 oy
tarafından
Normal birsey kafayı takma böyle gelip geçen birsey 
(860 puan) tarafından
Elde değil ki
0 oy
(2,295 puan) tarafından
En dar zamanda en güzel duaları edın o zaman en güzel yanıtlar sıze gelecektır 
(860 puan) tarafından
Ediyorum yoksa hiç çıkamam bu darlıktan
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Üzülme demek isterim bende ama ne yazık ki mal olmadan da kimse ekmek vermiyo sana yemen için bile. Ama herşeyde bir hayır vardır diye düşün sağlıklı kalmaya calis mal geliyo geri amasaglik giderse o kotu
(860 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 412 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (525 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,127 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Oguzunannesi (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 330 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Krizantem (553 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı