+3 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Anlatacak çok şey varken susmak zorunda kalmak bazı şeyleri bir başına yaşamak zorunda olmanın yükü çok ağır. 

Bir kaç kişiye ahım var. Rabbim tuttuğunu görmeyi nasib etsin. 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,465 puan) tarafından
Hıc ah etmedım bır kelımem dısında   . Çocuklarmın hakkına gırışıyorsa Allah sorsun heaabını   ... Kendımden gectım ben çünkü ıkı güzel evladım var herşey onlar ıcın kımse yıkamaz yılmam. Bız kadınlar neler neler yasıyoruz çocukluk ergenlık aıle kımse kolay yetişmiyor ergenken üzüldüğümüz şeyler ne kadar saçma sapan sa sımdj de öyle olarak düşünüyorum. Çocuklarımla esımle mutlu olmaya bakıyorum o bunu yapmıs o şunu demıs zerre umursamıyorum ve çok mutluyum bın şükür 
tarafından
Rabbim huzurunuzu mutluluğunuzu arttırsın canım.
(2,465 puan) tarafından
Sana da versın inşallah emın ol kapı kapanınca herkes dısarda kalıyır herşeye rağmen esın senı anlıyorsa sen kendını sevıyorsan herşey boş
-Reklam-
0 oy
(6,848 puan) tarafından
Dilim bir açılsa susmayacak ama.anlatacak dertlesek kimsem yok :[

Benimde ahım var Rabbım.sen goster
tarafından
Amin amin.
0 oy
(18,296 puan) tarafından
Sen unutsanda ALLAH unutmuyor insallah ahinin tuttugunu full hd izlersin :))))
tarafından
İnşaallah. O zamana kadar kanser verem olup olmezsem görürüm belki.
(18,296 puan) tarafından
Allah korusun gece gece yaaaa
tarafından
O kadar kötüyüm anlatamam
0 oy
tarafından

Ve en kötüsü birine asla birsey dememen gerekir ve bi anlık anlatırsın ve pişman olursun ve o anlattığın konu olup olmadık açılmayacak yerden konu açılırsa şüphesiyle beklemek kadar zor birsey yok ve bu aptallığı yaptım daha yeni suratıma yapıştı ve şimdi ben ne halt yiyecem :pouty: 

tarafından
Sorma canım onu da yaşadım vaktiyle
tarafından
Off yoruldum herseyden beklentiden yani ortaya çıksa umurumda olmaz ama şuan vakti değil zamanı hiç hiç değil bazen artık kendimi kullanılıyor gibi hissediyorum akrabalar lütfen kapatılsın yaaa:((
0 oy
(869 puan) tarafından

Ne olduğunu bilmiyorum ama Allah'a havale et canım. Döner dolaşır seni bulur o yüzden en iyisi Allah'a havale etmek canım. Üzülme <3

tarafından
Ediyorum canım ediyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı.
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Her ne derdin varsa Allah yardımcın olsun ahh ettiysen canın çok yanmıstir 
tarafından
Amin canım evet çok yandı canım
0 oy
(48 puan) tarafından
Ah ah benimde çok Allah'a havale ettiklerim var ölmeden önce tez vakitte ahimin çıktığını görsem varyaa içime su serpilcek ama yüce Rabbim güzelini bilir 
tarafından
Biliyorum kimsenin yanına kalmayacak ama rabbim dünya gözüyle görmeyi nasib etsin
(48 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 448 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 325 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Asya15 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 549 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (360 puan) tarafından soruldu