0 oy
411 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hangisini tercih ederdiniz ben hem sevmek hem sevilmek ..

17 Cevaplar

+2 oy
(1,690 puan) tarafından

Mümkünse ikisi birden :) ama illa ki birini seçmek zorundaysak bu saatten sonra sevilmek diyorum.. çünkü bu zamana kadar hep seven oldum ve ağzımın payını fazla fazla aldım.. bi kadının ihtiyacı olan şey sevilmektir.. o yüzden artık sevilmek diyorum.. bi kadın zaten sevildiğini hissederse kendi de sever :)

(64 puan) tarafından
Valla vermek istedıgım cevabı vermişin sevgılı arel bulut sankı kendım yazdım sandım helal olsun
(1,690 puan) tarafından
Kader arkadaşım.. inşallah bundan sonra seviliriz.. ama şundan eminim en azından yavrularımız tarafından sevilcez :) buna şükür
(1,933 puan) tarafından
Katılıyorum sana canm sevilmek çok önemli seveni otomatikman severiz zaten
(1,690 puan) tarafından
Keşke sevilebilsek..
-Reklam-
+1 oy
(1,060 puan) tarafından

Tabiki karsilikli sevip sevilmek 

+1 oy
(816 puan) tarafından

sevmek çunku sevildiginden hic bir zamn emin olamazsin ama sevdigini her zamn bilirsin

+1 oy
tarafından

Ikisini de tercih ediyorum:)

0 oy
(7,481 puan) tarafından

Tabiki ikisi ama tek secenekse sevilmek isterim.

0 oy
(5,041 puan) tarafından

Erkeğe sevmek kadına sevilmek yakışır :) 

0 oy
(20 puan) tarafından

Eğer birini seçmek gerekiyorsa ben sevmeyi seçerim çünkü hiç bir zaman sevildiğinden emin olamazsın ama sevdiğinden olabilirsin :)

0 oy
tarafından

Ikiside olmali :) yoksa anlamsiz ama sececeksek sevmek bence cunku sevmeyen sevilmez :D

0 oy
tarafından

sevmek derdim cunku karsindakinin seni gercekten ne kadar sevdigine asla emin olamassin

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Sevilmek daha onemli bu devirde :) cok sukur hem sevip hem seviliyorum 

0 oy
(357 puan) tarafından
Bence sevilmek kadinlari en cok ihtiyaci olan sey bn severek evlendim ama bana kalsa bana deli gibi asik olan biriyle evlenirdim sevilince otomatikmen insab zaten karsidaki insani sever ama bn kocama sevgimi cok gosterdim ama onun sevgisi git gide azaldi diye dusunuyorum
0 oy
(9,653 puan) tarafından

Mümkünse ikisi de olsun :) yada beni sevsin ben zaten beni seçenek her türlü severim...

0 oy
(1,933 puan) tarafından

Sevilmek daha önemli. ..

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ikiside gerekli esimin sevgisi sevgimi yükseltiyor. Eğer beni sevdiğini belli etmeseydi bende zamanla sevgimi yitirebilirdim 

0 oy
tarafından

Sevilmek çok güzel  sevildiğini görmek hissetmek daha güzel. Böyle olunca da seversin. 

Sevilmek ❤️❤️

0 oy
(154 puan) tarafından

Sevilmek isterim

0 oy
(645 puan) tarafından

Bence erkeğe sevmek kadına sevilmek yakışıyo, bu demek değil ki kadın Sevmesin erkek sevilmesin 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 523 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 578 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 375 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 327 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,400 soru

11,885,911 cevap

36,006 kullanıcı

...