0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (10,988 puan) tarafından
Babam yoğun bakımda bu gün ameliyat olacak.ben 15 gün sonra ilk kez Babami rüyamda gördüm.ama rüya görünce çok panik halde oldum.ruyamda babamla bir hastahanedeyiz .babamın üstünde hastalandığı gün giydiği siyah takımlar var.ikimiz bir sedye ile kefenli bir adamı dışarı çıkarttık.cenaze arabasına götürmek için.kefenli adam da şehitmis.cenaze arabasına teslim ediyorduk.cenaze arabasında bildiğiniz morg dolapları vardı.babama bu ne böyle baba daracık dedim.hic konuşmadı kafa salladı .o şekilde uyandım. 

Allah askina lütfen rüya yorumu bilen dosdoğru bana bunu yorumlayabilir mi ?

4 Cevaplar

0 oy
(1,780 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah tez zamanda sağlığına kavuşsun Bilmiyorum yorum ama anlatılmaz böyle rüyalar mazallah biri kötü yorumlarda öyle çıkar
(1,780 puan) tarafından
Babanızı düşündüğünüzden o günün yorgunluğu yla görmüşsünüzdür
(10,988 puan) tarafından
İnşallah.bilmiyorum artık neye ne yoracagimi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından
Rüyamda siyah gordumzaman can sıkıcı bir haber alırım cnm beyaz ise gormek iyidir bol giymekiuidar giymek sıkınti cnm 
(10,988 puan) tarafından
Bilmiyorum canım.canim çok darda
0 oy
tarafından
Konudan bağımsız ama canım rüya ile ne olacağını tam olarak kestiremezsin ki . Unutmaki herşey bir bahane vakti zamanı gelince hepimiz o yolun yolcusuyuz. Senin dua etmekten başka hiç birşey elinden gelmez ondan dolayı rüyalar ile keyfini bozma bol bol dua et 
0 oy
(544 puan) tarafından
O senin ruh dünyan korkuların var anlam veremiyorsun bir şeylere korktuğun şeyleri ysamaktan korkuyorsun bu yüzden bol dua et ve Allah'a sığın her şeyin hayırlısı olsun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
9 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
8 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asdfgasdfg (1 puan) tarafından soruldu

382,265 soru

11,445,130 cevap

35,016 kullanıcı

...