0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Eşimle zaten hep anlsamsizlik uyumuszluk yaşardık hep benim zıt ve tersimdir kendisi neyse geçen ay beni aldti ben bnu öğrendim yemin eti ben bişi yapmadım arkadaşım yaptı ben kıza dokunmadim bile sadxe memesini tek dokundum okadr dedi neyse dedim çocğum icn piskoljni icn afetim sonra yine benle kavga eti ben üst kataki kadın halı yikmasina izn vermedim oda diyor birak yikasin sanane ben izn verdim niye benim kapımın agzinda halı yıkasınlar ki gelip geçiyoruz yurcek yermix bile olmuyor 1 hafta küstu kotu davrndi neyse dedim barıştık sonra ben annme gidyorum her gün gidyorum yalan yok annemlerin biraz hastne işi var evde birnin durması lazım 3 gün üst üste gitim akam eve geri dönüyorum eşimde tütü anne gitmicen yüznü gormicen evde oturcak bir daha seni hiç bir yere çıktığını gormicen faln dedi bende bağırdım çağırdım ağzıma ne geldiyse saydım oda aynisni yaptı annemi arıyor gel kizni al dio annem tut gel yürü kizm gidelim dicegine bizi baristirmaya çalışıyor sonra baristiniz bak dedi giti bu adam bana bu kadr şey yaptı sen kizni bıraktın gittin artk daynma gücüm bile kalamdi biraz elime para geçtiği gibi bosanip kendime ev kiraliyp gitmek istiyorum ama İstanbul şartlarida çok kötü evler gecmi çok zor kızlar biraz mantık fikir verin benden daha aklı kadinlarsiniz çok yorgun ve çaresiz bir anneyim :(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen hatayı başta yapmışsın ilk satırları okurken midem bulandı Allah yar ve yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alllah yardımcın olsun o ******** kocan bide tek memesine mi elledim dedi allah belasını versin bide evlenip çoçuk yapıyor böyle haysiyetsizler elin kızını alıp perişan ediyor eline fırsat ğeçince boşan bacım o zaman kadar herşey normal davran açığını yakala mahkemede sunarsın seni aldattığına dair onun içinde ayrı dava acarsın allah yardımcın olsun
0 oy
(8,628 puan) tarafından

Sadece memesine ellemiş o aldatmak sayılmaz lütfen adamın üstüne gitme :devil:

İlla İstanbulda ikamet etmek zorunda değilsin daha uygun kiraları olan şehirler var akıllı düşün delil topla tazminat davası falan da açarsın evladınla yeni bir hayat kurarsın inşallah 

0 oy
(1,315 puan) tarafından
Annene yediği haltı söyledin inşallah, bence hiç durmamalisin o seni gözden çıkarmadan sen onu çıkart gitsin
(1,315 puan) tarafından
Yani ben olsam ailesini de ailemi de ayağa kaldırırım yediği halt yüzünden herkes bilsin derim
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Herkesin aklı kendine bence öyle düşünme . Hiç bir anne evladının yuvası bozulsun istemez burda anneni yargilama anlamaya çalış . Eşin3e gelirsem birşey diyemiyorum erkek aldatıyor snra ben yapmadım ben degildim vs.diyor  maalesef ilk hatasinda affediyoruz ve sonra yine yapıyorlar sonra kötü olan biz oluyoruz 
0 oy
(234 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemiyorum canım saygı sevgi kalmadıysa bir şey diyemem ama sana tavsiyem boşanma bence neden boşanma biliyor musun çocuklar ilerki zamanlarda akran zorbalığına maruz kalıyorlar ve ilerki zamanlarda Allah izin verirse çocukların evlendiğinde falan bir araya gelmenizi gerekiyor veyahut gelemiyorsunuz O yüzden karışık bu işler o yüzden çocukların için biraz sabretmeye çalış herkesin evliliği çok güzel olacak diye bir kaide yok biliyorum Ben seni çok iyi anlıyorum ama Dua et şimdi sana tavsiyem Bakara suresini 3 gün boyunca evinde dinle Allah izin verirse inşallah iyi gelir
tarafından
Cocuk yıllarca mutsuz saygı sevgi olmayan bir yuvada babasının annesini aldatmasına annesinin buna göz yumup oturmasınımı tavsiye ediyosunuz bosanmayı gözünüzde bu kadar büyütmeyin ya bu kadın bu günlere bu karaktersizle gelmedi neymiş sdce memesini ellemiş kendi inanıyormu buna ki bunun devamı gelecek boşanmadıgı sürece adam karısını gözden çıkarmış zaten hiç bir kadın oturup böyle bir pisliği sinesine gecirmeye mecbur değil o cocuk bu babayla büyüdüğü sürece büyüyünce de onun gibi biri olmaya mahkum olucak ihanetin affı olmaz
(234 puan) tarafından
Bu benim kararım canım hanımefendi ne yapar eder kendisi bilir ihanetin affı kesinlikle olmaz o ailede çocuk  varsa o ilişki bir daha gözden geçirilmeli olan çocuklara oluyor ben anne ve babanın ayrı olması ne demek çok iyi biliyorum ve tattım o duyguyu
tarafından
Çocuk için her ne kadar babadan uzak kalmak zor gelsede annesine kötü davranan hayatını zehir eden bir adamla yasamak istemez huzursuz bir evdense babasız büyümek daha iyi her çocuk için
0 oy
tarafından
Bir an önce boşanmaya bak mahkemeye basvur adli avukat talep et hiç bir masraf ödemiceksin açta kalsanız tokta kalsanız böyle bir haysiyetsizle yaşamını sürdürmeyi düşünme sadece memesini eledim ibaresi Bile iğrenç bir savunma bunun devamıda gelecek bidaha yapmam diyen hiç bir erkeğe inanmayın karakter sonradan gelmiyor kimseye annen sana sahip çıkmadıgını anladıgında dahada ileri gidicek bu pislik
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun pislik utanmadan sana bunları mi söylüyor Allah'a havale et boşanıp ev tutmak gorudnigi kadar kolay oldgunu sanmıyorum ama lütfen göz yumma tavrını belli et
0 oy
tarafından
Büyük konuşmayı sevmem ama o ilk satırları okudum kesinlikle bosanirdim bir kızım var Allah göstermesin eşimin sadakatine çok güveniyorum bizde kavgalardan ayrılığa çok geldik ama sonunda barıştık çünkü üstesinden gelemeyecegimiz dertler değildi aslında hep sinir öfke ama o aldatma ve sanki bişi yapmamış gibi anlatım tarzı Allah yardımcın olsun ben olsam yüzüne bakmam artık bir yol çizer ayrılırım  sende gayet akıllı bir kadinsindir sadece insan o anda kendini çaresiz hissedebiliyor 
(118 puan) tarafından
Okadr careszim ki saatlerce ağlayıp hiç bişi olamis gibi güne devam etmek ne kadr zor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 834 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 657 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
+1 oy
56 cevap 1,915 göst.