0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kizminin mevlidini annem kendi evinde yaptı ben ameliyat oldum kaynanam beni arayip sormadı hastanede üst kattinda oturuyorum geçmiş olsuna gelmedi. 

Annem de bu sebepten çeyizi kendi evinde yaptı dedi davet et gelen gelsin eşim de söyleme zaten gelmezler dedi ben de söylemedim. Dün gece kavga etmişler gelip burda yapsalardu diye eşim de kız hem çocuğa hem de misafire bakamaz o yüzden annesi kendi evinde yaptı dedi siz gelio ona yardım etmezsiniz filan dedi onlar da yok biz gidio bı hoşgeldiniz der inerdik dediler eşim de ee bütün iş gene eşime kalır diye ordan yapsik filan dedi. 

Bunlar kavga ettiler sonra eşim eve gelip benimle kavga etti sen nie beni dinliyorsun gidip gene davet etseyidin dedi ben de tartıştım ne istediğiniz belli değil annem bütün masrafları kendisi yaptı herşeyi alıp okadar misafir karşıladı filan dedim. Oda sen de annen de o.s.pu c*cgsunuz dedi. Kızım da ,51 günlük kızımı da alıdim çıktım odadan cevap bile vermedim. Mutfakta yattık kızımla ama nefes. Alamıyorum çok zoruma gitti. Annemlere gitsem onlar da tekrar gönderir eşimin yanına oda bunu bildiği için bu kadar rahat ne yapacağımi nereye gideceğimi bilmiyorum onu eve almayacam ama nasıl olacak bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Annene ona küfür ettiğini söyle geri gönderirim bakalım

Boşan boşanma diyemem ama kocana ailesi de çok galesiz 
tarafından
Kendisi hemşir beni sürekli tehdit ediyor işte kızım şuan sana muhtaç süt veriyorsun hele bı ayrılsın sütten onu senden alırım benim maaşım var sana vermezler gibi şeyler söylüyor
(1,022 puan) tarafından
Senin akli veya fiziki sağlık sıkıntın çocuga karşı tutumunda herhangi bir problem yoksa zor ailenle konuş önce fikrini al annenden ne der diye yada çocuga bakarmı sen çalışsan
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ayy annene nasıl öyle der ağzına bitane patlatsaydn serefsze bak
0 oy
(1,053 puan) tarafından
Böyle bi post daha önce yine okumştm gibi 

Daha önce hiç paylştn mı 

Bu arada ailen arkanda değil se zor canm 

Allah yardımcın olsun inş

Kocana da akıl fikir versn
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Neden bu kadar hızlı aklına boşanmayı getiriyorsun ki zaten eşin öfkeli anında sana ve annene hakert etmiş evet çok doğru birşey değil yaptığı ama normal sakinken seni gayet güzel savunmuş yani oturp öfkenizi dindireceğinize ilk aklınıza gelen boşanmak oluyor yapmayın Allaha aşkına koca masrafalrı koca güzel günleri yaşadınız şu kötü günler i hemen bitirmek için mi evlendiniz 
(5,311 puan) tarafından
Peki neden sürekli bu seviyeye geliyorsunuz problem ne neden eşin seni tehtid etme gereğinde bulunuyor
tarafından
Daha önce evin içindeydim çıktım üst kata geçtim annesi sürekli beni yanlız bıraktınız boşan filan diyor bnde boşan dedim çok istiyorsan oda tehdit ediyor işte kızını alırım filan diyor
(5,311 puan) tarafından
Peki siz annesinin ağzıylamı evlendinizde onun ağzı ile bu kelimeyi kullanıp önüne yol açıyorsunuz  ve kendinizi ilişkinizi bu seviyeye getiriyorsunuz
tarafından
Tabi ki hayır  ailesiyle sorunlarını benim evime odama getirmesin. Yoksa sabah akşam konuşsunlar umrumda değiller
(5,311 puan) tarafından
Ozaman evliliğin için şavaşmakmı istiyorsun yıks kaybetmek mi artılarını eksilerini koy bir köşeye ona göre karar ver cnm
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Annene desene sana ve bana böyle böyle dedi diye. Yuh yani bu kdar ağır bı kfur nasıl edebilir aklım almıyor. Yazıklar olsun 
tarafından
Desem de boş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 421 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 313 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ruhu yorgun anne (8 puan) tarafından soruldu