0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kardeşim üniversite öğrencisi kyk yurdunda kalıyor görsel sanatlar okuyor kağıtları masada kalıyor diye müdür sizi yurttan attıracam demiş tüm odaya (kardeşimin dediği bu) ben de dedim ki sadece bundan atmaz emin misin falan diye evet sadece bundan dedi

E şimdi biz bu kadını nereye şikayet edebiliriz etsek bir sonuca varır mıyız daha beter etmez miyiz durumu acaba bilen var mı kızlar üniversiteden özel burs alıyor bir de eğer atılırsa bursu da kesilecekmşş

12 Cevaplar

0 oy
(1,203 puan) tarafından
Muhtemelen cimere şikayet edebilirsiniz ama bende yurtta kaldım ve odaları ne halde kullanırlardı kızlar biz hiç yurt müdürünü görmedik bile baska bı sebep vardır belki 
tarafından
Değil mi ben de dedim
(1,203 puan) tarafından
Hepsi mi görsel sanatlar okuyor odadakilerin , ders aracı olduğunu biliyordur yani bunu demez diye düşünüyorum
tarafından
Hepsi değil sadece kardeşim
(1,203 puan) tarafından
O zaman başka bir konu vardır neden hepinizi attıracam desin
-Reklam-
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Bence siz once bide yurt muduruyle konusun. Sadece bu sebepten boyle birsey dedigini sanmiyorum
tarafından
Acaba görüştürürler mi
0 oy
(361 puan) tarafından
Cimere şikayet edebilirsiniz ancak. Bende yıllardır kaldım kyk da. Herkes masa üstünde bir şeylerini bırakır ederdi. Normalde etüt odasında herkes kendi şahsi eşyası ile gider çalışır eşyalarını alır odasına geçer olması gereken budur. Arada denetleme yapılıyor. Bir araya toplamışlardı etüt odasında olan eşyaları. Ama geçip yurttan attırcam gibi bir şey söyleyen olmadı. Gözleri korksun kimse bir şey bırakmasın diye de demiş olabilir. Başka sebeplerde olabilir. Ama odada olan masada bahsediyorsanız ortak kullanılan bir masa yami. Odadan biri mi şikayet etti acaba. Bazı tipler var uyarı yapmadan direkt şikayet edenler var maalesef 
tarafından
Odadaki herkes kendi arkadaşları zateb
(286 puan) tarafından
Eşyaları bırakanların eşyalarını çöpe attiracam demiş olmasinlar
(361 puan) tarafından
Kendi arkadaşları olabilir ama neler dönüyor oralarda hey gidi. Hepsi de arkadaş gibi gözüküp içlerinde yine grup arkadaş olanlar var çok masum düşünmeyin her yurtta bunlar yaşanıyor maalesef
(361 puan) tarafından
Çöpe atacaklar diye uyarı veriyorlar genelde ama yapmıyorlar
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Hemen düşünme şikayeti belk isinirli bı anina denk gelmiştir oylr demistir 
tarafından
Bende öyle dedim kardeşime bekle biraz kötüleşirse şikayet ederiz dedim
0 oy
(290 puan) tarafından
Cimere şikayet edin 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(447 puan) tarafından
Bence yurdu arayıp görüşün önce. 5 yıl kyk da kaldım hiç böyle bir muamele görmedim. Eger söylendiği gibiyse cimere yazın ama bi sonuc alabilir misiniz bilemem orası şüpheli işte. O şikayetler yine o kişilere gidiyor böyle bi sikayet geldi doğru mu diye o da savunmasını yazıp gönderiyor konu kapanıyor 
tarafından
Aramak gelmdi hiç aklıma
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Ben de kyk'da kaldım ama sadece kağıt bırakmakla yurttan atacağım demez. Bence başka bir şeyler de var. Ya da sürekli dağınık kalıyor o yüzden dedi. Ama ben olsam hemen şikayet etmezdim.
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Hiç bir yurt müdürü  demez bunu. Böyle bir sebeple de attıramaz zaten babasının çiftliği değil orası bence başka bir sebebi var siz bir sorun olmuş nedir ne değildir diye sor beş yıl kaldım ben KYK'da genelde geç girişler ve yasak şeyler sokma vs bu şekilde sonuçlanır
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Yurt müdürü ile görüşün bence çünkü bende yurtta kaldım müdür odamıza gelmezdi bile
0 oy
tarafından
Çok merak ediyorum bi anda kyk yurtlarının olayları çıktı neden 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Tabiki şikayet edin

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 969 göst.
0 oy
10 cevap 506 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu