0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (372 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jvjvjvvvlnlnnkvjchxyzyckblnlbjxyzyx

6 Cevaplar

+1 oy
(1,573 puan) tarafından
Daha fenalarını yaşadım anne bazen hersey degıl hıcbır şeydir her doguran anne degıldır... O yuzden kım atarsa atsın sen kendını tutmayı bileceksin dimdik duracaksın beklentin olmayacak 
(372 puan) tarafından
benim annem cok cilekes cok emektar ne yapsa hakli.bisey beklemek yakismaz ama canim yaniyor dislanmak cok uzuyor neden ne yaptim neden uzak bana bu kadar.
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Dimdik dur ayakta.. herkese inat,ele inat.. 

Hatta bazen kendine inat..
(372 puan) tarafından
cocuklari alip kacasim var
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Öyle bi okudum ki merak ett im merakta ediyorum burda bazen okuyorum neden bazı anneler böyle ki inanamasim gelmiyor o derece yani bilmiyorm Allah yardımcın olsun kendimi bu kadar üzme hepmi böyleydi 
(372 puan) tarafından
evet iste hadi ben kotuyum aci cektirdim evlendigim adam kotu dye cocuklar gul gibiler o kadar akillilar ki hem zararsiz surekli yormazlar acikmazlar aglayip zirlamazlae herseye onlar da benim gibi olgunlar.ama yegenler oyle degil kafasina firlatirlar eline geceni yine de pesinde deli divane benimkilere bagirir onlara dyemez bsey
(2,522 puan) tarafından
Gitme canım .çocuğuna kol kanat ger annen madem böyle sen iki kat çocuğuna saril
(372 puan) tarafından
oyleyim zaten kendimi parcaliyorum ama elimden fazlasi gelmiyor onlara anneanne babaanne olamiyorum yetemiyorum gibi geliyor baba bile bencil benle bozuk olunca cocuklara merhamet etmiyor
(2,522 puan) tarafından
Yani herkes ayrı kafadan öylemi
(372 puan) tarafından
mis gibi davranyrlar gittigmzde seviyormus gibi ozlemis gibi dusunuyormus gibi dogumgunlerine bile zorla davet ediyorum insan seve seve gelmz mi iki aslan gibi torunlari var
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Kendin için çocukların için ayakta durmaya çalış bak kendin yaşıyorsun annen seninle olmayınca ne kadar zor bir durum olduğunu o halde çocuklarına sımsıkı sarıl iyi anne ol emin ol bu sana da iyi gelecek çocuklarına sarılışın anne oluşun , hep dua et Allah'a sığın 
(372 puan) tarafından
ihtiyacli kadincagiz ama ben de elimden geleni yaparim kapim acik gelse bir omur bakarim cocuklari ona yuk de etmem.ama kizkardesimden korkar gelemez.onun gonlu olmaz diye korkar o cocuklarini yikacak birini ariyor cunku
(1,431 puan) tarafından
Bacım o tip anneleri biliyorum istediğin kadar kondurma annedir zoruna gidiyor olabilir ama maalesef öyle , annenin kızkardeşin korkusundan seni kırabiliyorsa kusura bakma ben öyle derim o arayı bulması şart onun ne özelliği varda ondan korkuyo
(372 puan) tarafından
o kirilirsa bir daha acilmaz ben kusemem kiyamam
(1,431 puan) tarafından
Canım benim anneler babalar evlatlarını çok iyi tanırlar sen kendi çocuklarının huylarını bilmiyor musun biliyorsun hangisi kırılgan hangisi hırçın hangisi merhametli hangisi kıskanç biliyoruz biz anneler o zaman annen kardeşine bunu aşılayacak kızım sen evlatsan oda evlat senin ihtiyacın olduğu kadar onunda bana ihtiyacı var annenin o dengeyi kurması lazımdı böyle haksızlık yapması değil ya arkadaş sen de evlatsın o da evlat o küsecek e sende kırılıyorsın nolcak
(372 puan) tarafından
benimki kimsebin umrunda degil benim evliligim kocam sorunlu hicbir faydamiz yok kimseye
0 oy
(2,268 puan) tarafından
Annemi çok seviyorum anlattığın gibi şeylerde yaşamadım ama kendim ANNE olduğumdan beri en güçlüsüde benim en iyiside benim yaralarımı saranda benim evlatlarım için dünyayi karşıma alacakta benim çok şükür kimseye ihtiyacım yok varsa bile yok
(372 puan) tarafından
dunyayi karsiniza alsaniz ne olacak yine o cocuklar yalniz kalacak anneanne teyze kuzen sevgisi bilmeyecek.maddi gucunuz de yoksa kimseyi karsiniza alamazsinz kotu babalarina bile hizmet etmek zorunda kalirsinz iyiyms gibi guler yuz gosterirsnz cocuklara iyi davransin sye
(2,268 puan) tarafından
Ben varsam kimse olmasın zaten benim varlığım onlara yeter hatta babaları bile olmasa umrum olmaz ama maddi konuya bisey diyemicem
(372 puan) tarafından
maddi gucum olsa asla durmam burda.kimse umrumda olmaz zaten yok gibiler
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Ah ah bugun Esra Erol izledim iki kadın iki adam vardı kadının biri diğer kadının kocasıyla kaçmış utanmaz diğer kadın bugun programa geldi ben ne zorluklarla çocuklarım bu evde mücadele veriyorum elin karısıda kocamla kaçıyor sen nasıl annesin diyor sen çocuklarını bırakıp nasıl benim kocamla kaçtın diyor git çocuklarından özür dile diyor ağladım kadını izlerken ve okadar insan aradı kadına maddi manevi destek verdiler kadın olmak çok ama çok zor 
(372 puan) tarafından
onlari cok seviyorum ama istenmiyoruz.sanki aralarindaki muhabbete mani oluyoruz cunku biz gidince rahat sevemiyor onlari.bize yapmadgi icin.biliyor yaotgni ort bas etmeye ugrasyo bir de.
(2,522 puan) tarafından
Ama canım ne olacağını bile bile gitme snaada yazık
(372 puan) tarafından
artik bitti gitmiycem zaten onlar da gelmezler artik herseyi soyledim gormek bile istemiyorum hicbirini benden habersiz bag bahce verdi birde onlara eline  ne gecerse onlara veriyo zaten.yalniziz cocuklarimla uc kisiyiz kimse yok esim dahil bizi zerre kadar anlamiyor.neden herkes varken kimse yok.cocuklarim kimsenin umrunda.degil hepsi bekliyor kotu cocuklar olacaklar diye bana oh demek icin
(2,522 puan) tarafından
Seni en çok uzende bu sanırım bunca kişi varken seni yanlız bırakmaları
(372 puan) tarafından
evet var ama yok olmadgi gibi uzulsek sevinirler.ne yapmis olabilirim onlara cocuklari kendim buyuttum kimseye yuk olmadim ben dort  dortluk bakiyorum evin tum yuku uzerimde sunu yapin bunu yapin demiyorum yapabildgmi yapiyorum olmzsa kimseden istwmuyorum

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 192 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde ptrck (372 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 249 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.