0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi geceler bayanlar 25 haftalık hamileyim, bu zamana kadar tüm muayenelerim , ayrıntılı ultrason hepsini özel hastaneye gidiyordum . 4. gebeliğim sezeryan ile birlikte bağlatmakta istiyorum. Yarın devlet hastanesi ne gidicem , özel hastanede doğum ücretleri çok yüksek artı bağlatmayla birlikte bize çok fazla geldi. Devlet Hastanesi'ne giden , yakın zamanda doğum yalanlar nasıl memnun musunuz.

6 Cevaplar

0 oy
(574 puan) tarafından
Eşimin dayısının gelini ege üniversitesi hastanesinde dogum yaptı cokta memnun kalmış ilk baş özele gitmiş sorun yasamış sonra devlet hastanesine gitmiş memnun kalmış 
tarafından
Ege üniversitesi bana uzak kalıyor ve 14 aylık bebeğim var .
-Reklam-
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Hayatımın pişmanlığı desem 5 ay oldu orda doğum yapalı Gaziemir Nevvar salihe git imkanın varsa devlet 
tarafından
Ne gibi sıkıntılar yaşadın , doğumun normalmiydi ve doktorunun adı neydi
(2,787 puan) tarafından
Aşko ben Gaziemirde oturuyorum aslında nevvar salihe gidiyodum sezeryan doğum doktorum nezahat akaydı çok iyi bide Emrah var oda çok iyi 9 hazirana gün verdi bana sezeryan için benim 6 yı 7 ye bağlayan gece facia sancım Oldu Nevvar salihtede gece doğum yok bucaya gittim gece 5 sabaha karşı herkes uyuyor uyandı gerginler doğum dediler açılmam var neyse doktor can ata ki çok iyilerinden Bucanın güyaaaaaa indi baktı sen buranın hastası değilsin takip eden doğum yaptırmıcaksa neden gidiyonuz başladı söylenmeye neyse tahlil istiyorum dedi yarım saate onumu beklicez dedi ama sancım 90 lara kadar çıkıyo ameliyathaneye girdim anestezi ekibi tam bi köpek gibi ben uyuşmuyorum dedim sedasyon ilk doğumumda anestezi şeklim dedi belden uyuşturdu sedye küçük düşcem korkusu var karnıma bi bastırdı ama kemiklerim kırldı dedim  çok acıdı çok naziksin ne bu böyle dedi anestezicilerde uykudan uyandı bide dondum doğumdan çıktım hasta bakıcı bide eşim yatağa aldı beni Nevvar Salih’te ebe ve hasta bakıcı alıyo yatağa ve ebeler hemen giydiriyo seni Buca 8 saat yasak giyme dedi Nevvar Salih çorba ekmek vs veriyo Buca tuvaletini yapana kadar bisküvi veriyo ve doktorum taburcu olmam için odama bile gelmedi Nevvar Salih’te ilk doğumumda 3 saate bi hafta sonu olmasına rağmen doktorum telefonla bilgi alırdı ebeler köpek gibi tersliyor bişey sormaya korkuyo insan
(3,003 puan) tarafından
Bende bucada yaptım normal doğum ilkinde çok ilgiliydiler ikincide kadın öyle azarlıyorfu ki ikinci doğumun niye korkuyon niye böylesin falan ama pılikinlikteki doktorlar çok havalılar hemde aşırı korkuları yok tabi Allah düşğrmesin
(2,787 puan) tarafından
Canım ben hiç gitmedim bucaya Nevvar Salih bin kat iyi ve ilgili acildekiler desen köpek gibi tersliyor sanki keyfimizden gidiyoz 1 kere gitim kanamam oldu hemşire çok iyiydi ilgiliydi o günde Şinasi diye bi doktor nöbetçiydi adama başım çok ağrıyor kanamam buna sebeb mi dedim düşük falan mı yapcamda baş  var bana döndü bu konu hakkında bir fikrim yok
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Tepecik eğitim ve araştırma ya git yada çiğli ben Tepecik te yaptım çok memnun kaldım eltimin Gelinide çiğli de yaptı oda ondan memnun 
(1,186 puan) tarafından
Ayy tepecikmi evde doğum yaparm daha iyi
(2,242 puan) tarafından
Eskiden bense öyle diyordum çünkü benimde kötü anılarım oldu ama çok değişmis ben çok memnun kaldım
0 oy
(71 puan) tarafından
Cevaplar benide korkuttu iyimi bende Aralık başında  bucada sezeryan olucam korktum şimdi ege üniversiteside ters bana va takipli olman lazım of valla bende korkuyorum ne yalan söyleyeyim benim doktorum derya hanım muanede ilgili ama 2 kez gittim bilmiyorum kafam karıştı imkanda yokki özele gideyim 
(2,787 puan) tarafından
Nevvar salihe git korkma
(71 puan) tarafından
Geç  kalmadımmı 35 haftalığım bakarmı normalde haftaya cuma gün almaya gidecektim ya bakmazsan nevvar Salih
(2,787 puan) tarafından
Bakar git Emrah var bide nezahat var özele gidiyorum doktorum izne çıkınca kaldım de ve 39 da sezeryana alıyo canım ben 39 oldum tam o güne gün verdi
(582 puan) tarafından
Evvet Emrah bey çok iyi doğum ciin değil ama genel kontrole gittim çok fazla ilgili bir doktor
(2,787 puan) tarafından
İnsana kardeş gibi yaklaşıyo nezahat Akay’da öyle Emrah’ta Muaynede bişey derken ablacım yada bacım der hep
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Yeni açılan hastaneye gitsene izmir şehir hastanesine 
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Normalde 2 tane dogumumu buca da son dogumumu da ege üniversitesinde yaptım şuan yine hamileyim ve orda dogum yapmak istiyorum ki 2 dogum da da iyilerdi şuaan nasıllar bilmiyorum ama egeden daha memnun kaldım diyebilirim dokturumds derya hanım Buca'daki çok da iyi doktor ama dogum için ne olur bilmiyorum 
(1,472 puan) tarafından
Bende şaşırdım sonuçta 2 tane dogumu orda yaptım memnun kaldım ama şimdi ne olur bilmiyorum ki bence hastaneye gittiğinde oraya sor oradaki hastalara ama bence ozamn neye denk gelirsen öyle devam ediyor ama gece 12 de ege gittim dogum için sabah 6 ya kadar sedyede kaldım tepemde birçok ebe ve doktor vardı hiçbiri azarlamadı çok anlayışlılardı gerçi buca da öyleydi ama kimseyi dinleme zaten sezeryanın günü belli sağlıklı bir şekilde kucagına alırsın inşallah bebeğini
(71 puan) tarafından
Bu haftadan sonra artık sona geldim 35 deyim normalde haftaya cuma sezeryan için gün vermeye cagardi beni derya hanım sevmistimde doktoru ama böyle duyunca korktum şimdi bilemedim e hastane degistirmekde artik zor bir daha yeni doktora adapte olmak bilemedim hayırlısı artık
(1,472 puan) tarafından
Derya hanım senin sezeryanı yapıyorsa kaçırma gerçekten çok anlayışlı tatlı dilli bir doktor kimseyi dinleme bence herkesin dogumu karşısına çıkan insanlar farklı oluyor
(71 puan) tarafından
Evet derya hanım gün vericek Rabbim nasip ederse o giricek
(1,472 puan) tarafından
Tamm ozamn rahat ol Allah'ım büyük allahın izniyle bebeğini kucağına alırsın inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
0 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze 35 55 (2,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,913 cevap

34,813 kullanıcı

...