0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kizlar bebegim 7 ayi bitmek üzere yarin dolucak yogurt corba vs veriyoedum ama bir kac gundur diliyle itiyor agzini acmiyi agliyo sinirleniyor tecrubeli anneler yardimci olursaniz cok sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
(238 puan) tarafından
Patates püresi vs yemiyor yogurt corba uciyor sadece 
-Reklam-
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Değişik şeyler yapmaya çalışın. Kemik sulu sebze yemekleri yapabilirsiniz 
(238 puan) tarafından
Ben yanlişkla iki defa soruyu yazmismm galiba yapiyorum onuda ben ztn kemik kaynatim karton bardaklara doldurdum buzluga attm onlarla yapiyorum hep onlarda sorun yok ama püre seklinde falan ıgreniyor itiyor
(2,773 puan) tarafından
Çiğnemek istiyordur belki. İyice yumuşayana kadar haşlayıp, püre yapmadan verin. Belki böyle yer. Hatta böyle yerse sizin için daha iyi, püreye alışmamış olur.
0 oy
(163 puan) tarafından
7 ayına uygun farklı tatlar dene istersen 
(238 puan) tarafından
Mesela ne olur
(163 puan) tarafından
Mesela brokoli haşlayıp ezdikten çok az limon sıkıp verebilirsiniz. Kıymalı Havuç bezelye soğan kabak çorbası çok şifalı ve lezzetli olur. Bizim kendimize yaptığımız tarattoru bebeğe uyarak yapabilirsin benim kızım çok sevmişti. E
(163 puan) tarafından
Ben ayına göre 3 gün kuralı yaptıktan sonra herşeyi yavaş yavaş  veriyordum.
0 oy
(6,723 puan) tarafından
Farkli tarifler yap canim surekli aynı tatlar dan sıkılıyordur benim oglumda oyle. Ayni aydalar ben farklı farkli yapmaya çalışıyorum. İnternetten bakarak. Evde hangi malzeme varsa onla yapıyorum. 
(238 puan) tarafından
Brokoli gaz yaparmi acaba aldm dün pazardan corba yapaym diye daha önce yaptm 2 defa icti boyle karnabahar patates brokoli kemik suyuyla yogurtlu corbayi cok istahla.iciyor ama agliyo vermeyince
(6,723 puan) tarafından
Brokoli veriyorlar canim internette görüyorum. Ben alamadim daha karnabahar aldim onu verecegim insallah .  Farkli sekilde vermeyi denesen yine mi ağlar ki
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ayni seyleri yemekten sıkılıyor canım bebekler benim kızımda 9 aylik 2 gün ayni seyi versem 3.gün istemiyor 
(238 puan) tarafından
Bakalm buharda haşliyorum suan sebzelero kemik suyuyyla cirba yapicam insallah yer kimyoj ataym az gsz yaparsa diye
(1,134 puan) tarafından
Evet kemik suyu iyi oluyor yer insallah bu defa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
4 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (3,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
18 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryirem (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...