0 oy
118 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (226 puan) tarafından
Kızlar yarın akşam  cayına misafirim gelecek ıspanaklı börek yapmayı düşünüyorum trileçe yapacağım ve arpa şehriyesi salatası Annem poğaça yapıp getirecek Başka ne yapmalıyım sizce

5 Cevaplar

0 oy
(2,771 puan) tarafından
Bence yoğurtlu herhangi bir salata güzel gider. patlıcan veya tarator. Başka birşeye bence gerek yok. Menü baya sağlam.
(2,771 puan) tarafından
O zaman kurabiye olur, çünkü tatlı var zaten, kek de tatlının içinde var. e hamurişi de baya var
(226 puan) tarafından
Yok kız yoğurtlu değil salata ya o yüzden dedim Bu arpa şehriye salatasının içine zaten közlenmiş biber ve mısır giriyor salatalık turşusu giriyor öyle yani
(226 puan) tarafından
Ben de onu düşündüm canım dedim ki acaba un kurabiyesi ile tuzlu kurabiye mi yapsam
(2,771 puan) tarafından
tamam ben de öyle yapıyorum işte o zaman yoğurtlu tarator ya da köz patlıcan iyi gider bence. Çünkü gerçekten baya hamur ve nişasta var. Hafif birşey iyi gider.  Börek, poğaça, tatlı da kek var, şehriye de nişastalı. Biraz sakinler mide.
(2,771 puan) tarafından
Kurabiye yapacaksan da ben olsam un tercih ederim. 2 tatlı olur, e tuzlu da bir sürü şey var.
-Reklam-
0 oy
(119,251 puan) tarafından
kurabiye sarma olur
(226 puan) tarafından
Ben de kurabiye düşündüm bir un kurabiyesi tuzlu kurabiye mi yapsam diye
(119,251 puan) tarafından
elmAli kurabiye yap
0 oy
(18 puan) tarafından
Canım akşam çayına ben pasta falan yapmıyorum zaten insanlar yemek yiyip geliyor tatlı yaparım yada alırım çerez falan birde lokum şeker çikolata çayın yanına yetiyor bence 
(226 puan) tarafından
Evime gelenler ilk defa geliyor canım o yüzden güzel ağırlamak isterim
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Akşam çayına börek bi bana ağır geliyor galiba. Yemek sonrası ağır değil mi bu menü? Bence bi tatlı bi tuzlu kurabiye bi de yapacağın trileçe yeterli ama
(226 puan) tarafından
Annem çiğ börek yapıp getirecek canım ben 6-7 kişi bekliyordu Ama 20 kişiymişler :D
(11,093 puan) tarafından
Abaaaaooowww kalk kız kalk başka şeyler de yap :D
(226 puan) tarafından
Vallahi kız yaptım bayağı çok şey yarısından çoğu kaldı yani
(11,093 puan) tarafından
Büyük bi savaşı galibiyet ile atlatmışsın tebrikler :)
(226 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim:))))
0 oy
(561 puan) tarafından
Çaya gelenlere sadece tatli veya pasta yaparim 1 ceşit o kadar. En fazla cerez veya cekirden olur birde. Gün gibi olmasina gerek yok sonucta yemek yiyip çaya geliyorlar. 
(226 puan) tarafından
Akşam üzeri olacak o yüzden canım Akşam çayı diye yazdım gelenlerden ilk defa evime geliyor güzel ağırlamak isterim yani

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
31 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nare88 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
6 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 369 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,825 kullanıcı

...