0 oy
30 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından

Merhaba 2li tarama testi sonucuma göre doktor perinatolojiye yönlendirdi kombine risk olduğunu söyledi bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ilk gebeliğim 326:1 down sendromu riski olduğu söyledi doktor ultrason da normal cıktı yinede amniyosentez istedi doktor yaptırmayı asla düşünmüyorum yorumlarınıza ihtiyacım var

image

1 cevap

0 oy
(8,322 puan) tarafından
Ah canım benimde 1:256 ydı o kadar korkmuştum ki nifty testi falan dediler bende aldırmayı düşünmediğim için yaptırmadım sonuç 36. Haftada dünyaya gelen sağlıklı şuan 77 günlük bir bebeğim var

2li 3 lü testler olasık 
(11 puan) tarafından
Çok korktum sabahtan beri ağlıyorum cinsiyet öğreneceğim diye gittim perinatolojiye gitmen gerekiyor dedi gittim ultrasonda inceledi yolunda gözüküyor ama amniyosentez yapalım dedi
(8,322 puan) tarafından
Ense kalınlığı burun kemiği normalse korkma canım hamileliğim zehir oldu doğduğu gibi doktora down mu diye sormuştum saçmala mis gibi kızın doğdu dedi

Şöyle düşün 361 kadından 1 tanesinin bebeğinin down olma olasılığı var demiş olacak dememiş kesin dememiş

Fakat benim sonuca göre perinatalog erken doğum için hazır ol demişti ki öyle oldu 36 da anlamadan bir gece yarısı dünyaya geldi kalbini ferah tut

Ayrıca bana down dediler kalbinde bağırsağında parlaklık var dediler dediler de dediler ama şun yanımda uyuyor bebişim çok şükür sağlıklı
(11 puan) tarafından
Allahım sağlıklar versin maşallah ağzınızın tadı daim olsun çok teşekkür ederim canım çok sağol cevap verdiğin için♥️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 133 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 238 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ftmcml61 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mervee (11 puan) tarafından soruldu
0 oy