0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğimi düşürdüm 11 aylık daha mama sandalyesine bir dakka koydum çorbasını koyayım diye arkamı döner dönmez bir baktım sırt üstü yerde ağlıyor eşimi aradım doktorumuza götürüdük genel bir kontrol yaptı bir şeyi yok takipte kalın dedi mn bıngıldağı açık hala ordan ultrasyonla bakıldı bir şey çıkmadı. Eve gidin takip edin herhangi bir şey olursa beni arayın dedi. Ben çok kötüyüm ya kızıma bir şey olursa naparım ben eşim de bana sen ne biçim annesin annelik sadece doğurmak değil falan diye saydı bir sürü bağırdı. Haklı ama ben pisliğin tekiyim sorumsuzum bir saniye bile olsa emniyet kemerini takmam gerekirdi şimdi napacam bilmiyorum sanki tüm kanım çekildi benden :(

31 Cevaplar

+3 oy
(1,515 puan) tarafından
Ay sakin ol sanki sen bebekken hiç mi düşmedin çocuk bu düşe kalka büyüyecek ki hastaneden de birşey çıkmamış daha da birşey olmaz sakinliğinizi koruyun 
tarafından
İnşallah canım sağol
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Allahın izniyle bişey olmaz bacım içini ferahlat evet kemerini tak mutlaka ama hepimizin takmayı unuttuğu zamanlar oluyor bu sadece senin yaptığın bişey değil kendine yüklenme 
tarafından
:( bu dururmu atlatmak zor olacak benim için ;(
0 oy
(1,055 puan) tarafından
Kuzum tam hareketli zamanı düşebilir kendini suçlama eşinde can havliyle öyle demiştir 
tarafından
:( evet o da çok korktu
0 oy
(7,980 puan) tarafından

Kız korkma Allah'ın izniyle bir şey olmaz kimse benim kızım kdr kötü düşmemiştir Maşallah Rabbim korudu..senin kızımada birşey olmaz Allah'ın izniyle bak gör .

Birde sandım gebesin düşürdün:)
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun birşey olmaz Allah'ın izniyle. İnsanız bazen boslugumuza gelebiri bazı şeyler ama insan kendini suçlar birseu diyemem
tarafından
Sağol canım evet çok suçluyorum kendimi
0 oy
tarafından
Hiç bir zaman bu kadar kendime dert etmedim. Çocuk bu düşe kalka büyüywcek. Bilinçli yapılmadığı sürece kimse de suç yok bence. Kızım kaç kez yataktan düştü. Şükür bir şey olmadı. 
0 oy
(26 puan) tarafından
Neden kendine yazık ediyorsun. Emin ol sen çok iyi bir annesin. Bizlerde düşe kalka buyuduk doktorun kapisina bile gitmeden. Bak doktor bir sey yok demis bir sakin ol. Kendini bir silkele allah bir de kafandan at bu dusunceyi.
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Geçmiş olsun ilk aklıma hamilesin düşük yaptn geldi bişi olmaz korkma
0 oy
(800 puan) tarafından
Dikkat etseydin tabi ama anlık bişey olmaz diyerek iyi niyetle yapmışın insAllah bişey olmaz.Esinde haksızlık yapıyor sen sonuçta isteyerek yapmadın kendide düşürebilirdi anneliğin nasıl olduğunu anlatacağını moral versin destek olsun tabi nerde.
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bnmki de 1 hafta arayla 13 aylıkken hem yataktan hem beşikten atladı yere ve bı daha canı aciycagini anladı kesinlikle atlamiyo her bebek düşmüştür illaki kendine kızma hastaneden de birşey çıkmamış ne diye dert ediyon 
0 oy
(119,460 puan) tarafından
gecmis olsun insaniz hemen hepimiz bi cogumiz yasadik bu durumu ☹️ bende baslikdan gebesinde dusurdun sandim
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Yaw bu eşlerinizi anaları pamuklara mı sardı sizin ciddem anlamıyorum valla herkesin eşi bir alem çocuk düşmüş annelik sorgularlar benim kızım düşse bi yerini kırsa bile eşim asla anneliğime laf etmez ettirmem de sonuçta düşe kalka büyür lafı da boşa deil ki arkadaş sende sıkma canını olur böyle şeyler benim kız günde kaç kez düşüyo bir bilsen düşer ağlar iki dk sonra unutur ciddi bi düşme olunca doktora götürürsün ki götürmüşsün de boşver üzülme
0 oy
tarafından
Bende 2 aylıkken pusetle birlikte yüz üstü düşürdüm canım bende mi kötü anneyim o zaman bi anlık hata dalgınlık olabiliyor canım bu kadar üzme kendini 
0 oy
tarafından
Kendini böyle suçlama heleki eşinin karşısında sakin ezilip büzülme üste çık niye biliyormusun benim eşimde böyle çocuk düşsün sassin bana suç atıyor sen yaptın diyor valla artık kendimden geçtim kolaysa sen bak dedim 5 dakika kucağında tutmaktan aciz ne çocuğa yemek yedirmeyi bilir ne alt değiştirmeyi bilir ne sofra bulaşık camasirdsn haberi var anneligimi sorguluyor sen bunları yapıp 2 çocuğa da bakamazsin dedim bizleri yargılamaya hakları yok onları doğurup taşırken hatta emzirirken bile o kadar acıyı biz çekiyoruz da çocuğumuza hala şefkatle yaklaşıyoruz ama onlar çocuk başında 2 dakika bagirsin ağlasın gotlerini yirtiyorlar ne kendini sucluyon bacım korkma bişey olmaz Allah'ın izniyle gerekeni yapmışsınız eşine de öyle söyle kolaysa al sen bak de 
0 oy
tarafından
Sakin ol böyle konuşma bir anlık kaza olmuş ayrıca eşin de çok yanlış konuşmuş sende haklı diyorsun yapma böyle 
0 oy
(275 puan) tarafından
Ooo benim oğlan sürekli koltukta düşüyor daha 13 aylıkken yani geçen ay önce kafasınin arkasına 2 saat sonra kafa üstü düştü. Takip ettim bisey de olmadi
0 oy
tarafından
Ay eşinin tepkisine hayret ettim
0 oy
(1,968 puan) tarafından
Valla benimkide çok düştü mama sandalyesinden değil ama oluyor canım bundan sonra çok dikkat et birde sürekli kontrol edin çok uyutma 
0 oy
(2,943 puan) tarafından
Geçmiş olsun, hepimiz dikkatliyiz ama anlık dalgınlıklar olabiliyor tabi. Eşinin seni suçlaması çok yanlış. Ne kadar kolay sanıyorlar çocuk büyütmeyi.
0 oy
(2,516 puan) tarafından
Yahu ben yani basimda cocugun kasini yardim. Uzme kendini bisey olmaz. Cocuk bu duse kalka buyucek.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 286 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 263 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
27 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cocukannesi (847 puan) tarafından soruldu

380,981 soru

11,405,746 cevap

34,943 kullanıcı

...