0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (448 puan) tarafından
Kızlar 5 katlı binada oturuyoruz apartman çevresinde araba koyacak yer yok arka tarafta üstü kapalı yer vardı bebek arabasini koydum gelip birisi çekmiş üst komşulardan yağmur yağacak diye oraya koydum motorunu koymuş geçen günde birisi araba park etmiş oraya Çekip evin önünde kucuk toprak var bir kişi heryere istediği gibi soğan yaprağı ağaç falan dikmiş böyle olabilir mi ya geçen yıl az yere diken bu yıl her yere dikmiş ve aşağıda ateş yakmak normal mi binada balkonuma çamaşır seriyorum sormadan ateş yakiyorlar is Duman evime geliyor normal mi bunlqr 

8 Cevaplar

0 oy
(5,715 puan) tarafından
Şikayet te bulun bence 
-Reklam-
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Bunların hiçbiri normal değil ama demek ki normal olmayanlarla yaşamak zorundasin benim gibi
0 oy
(1,963 puan) tarafından
Maalesef her binada olan şeyler bunlar. 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Bunların hiçbiri normal değil yöneticiye şikayet edin eğer siz de orada bir ev sahibi iseniz sizin de hakkınız var bundan rahatsız olduğunuzu söyleyin
0 oy
(734 puan) tarafından
Zaptıya söyle 
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Canım bahçeye ekilen şeyler kim ekerse eksin apartmana aittir, itiraz edilirse dikilmez. Aynı şekilde ateş yakılmasından rahatsızsan evine giriyorsa uyaracaksın. Apartmanda yaşamanın belli kuralları var. Buna herkes uymak zorunda
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Bunlar normal değil ama komşuların anormal
0 oy
(410 puan) tarafından
Normal degil tabiki Apartmanı müstakil ev sanmışlar.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 392 göst.
0 oy
12 cevap 314 göst.
18 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...