0 oy
854 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar eşimin yengesinin yeğeni ve ailesi ile eşim samimi olmuş oryaa falan gittik kızla tanıştım arkadaş oldum numaramı falan aldı neyse arkadaşım iyi hoş kocamda numarası varmış sonra öğrendim kocama ismiyle hitap ediyor akraba olmamasına rağmen yengesinin oğulları eşimle yaşıt onlara aynı ortamda samimi davranmıyor abi diyor benim eşime ismiyle hitap ediyor bir kere de Instagram'da eşim çalışırken story atmış daha çalışıyor musun diye soru sormus eşime sizce bu normal mi ? Neyse bizim burda bu kız çalışacakmis kızın annesi kocama şey dedi göz kulak oluver diyor halası varken benim kocama diyor normal mi benmi takıntı yaptım kiskaniyorim kocamı o aileden o kızdan bahsedince kocamda surekli konu açıyor eşimde suçlu kızi takipten çıkardım 3 defa geri istek atmış 

17 Cevaplar

0 oy
(2,680 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aman ya ne gerek var bu tür şeylere ben hiç anlamıyorum evli bir insana istek atmak samimi davranmk insanlar geniş bacım ben çok karşıyım böyle şeylere tabi eşinde de suç var bir iki ters cevap yapsa kız muhatap olmaz
-Reklam-
+6 oy
(984 puan) tarafından
Suç eşinde. Ne işi var dıdısının dıdısıyla
(9,624 puan) tarafından
++++++++
+1 oy
(1,226 puan) tarafından
Valla sert mi yazayım orta halli mi bilemedim ama burda kavga sebebi çok şey var bana göre, okuduklarimdan sonra ben mi takıntı yaptım sorusu bana saçma geldi , mesaj atması eşinin istek atmaları numarası olması filan takintidan öte olur benim için 
(436 puan) tarafından
Ne yapayım peki canoo
(1,226 puan) tarafından
Önce neden sildigim halde istek attın der başlarım kavgaya :)
+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Watsap profilimdeki yazı

Yazılı olmayan kural ; içine doğduysa doğrudur

Canim dikkatli ol mesfeni koru esinin yanindada bu konuyu acma  aklina sacma sapan dusunceler girmesin 
+1 oy
(3,392 puan) tarafından

Yazmayayım zaten yazmışlar dedim ama 

Bunların neresi normal allah aşkına. Siz öyle davransanız karşı taraftan birine neler neler söylenirdi. 

İşin nereye gideceği belli. Geri istek atması ne allah aşkına. Tövbe yarabbim bu ne işsizlik bu ne saygısızlık bu ne aranma. Hâlâ çalışıyor musun demiş. Hayırdır karısı mısın, ne diyeceksin gelirken ekmek al mı diyeceksin.... :angry:

(436 puan) tarafından
Off son yazdığını keşke o an yazsaydim ya ah ***** kafam
0 oy
tarafından
Biliriz tabi o göz kulak olmaları. Herkesin gözü var belli adam çembere alınmış eşin de bi hevesli sanki. 
(436 puan) tarafından
O ne demek kuzum ya
tarafından
Yani göz kulak olmalar abi sifatini kaldırmış baksana eşin eli yüzü düzgün biriyse ailesinin canına minnet.  Esin de ısrarla geri alıyorsa sıkıntı var.
tarafından
Gozkulak olmalarin sonu hiç iyi bitmiyor. Niye eşin kimsesizlerin sahibi mi
0 oy
tarafından
Ben olsaydım kocam istek atacak parçalardım kocamı. Daha önce eşimle yeni nişanlandık halamın kızı hemen eşime takip atıyor daha ben eşimi doğru düzgün tanışmadık istek atıyor. Eşim bana diyor bu kız kim takip attı bana bende dedim engele ve onu engelledi  sonra kız geliyor bana diyo enişteye takip atım kabul etmedi diyor bende nie takip atıyonki dedim sonra kız gelio beni takipten çıkarıyorum isabet oldu
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Kız  resmen yürüyor, kocanda canıma minnet diyor, sessiz kalma sonu pek iyiye gitmiyor gibi 
0 oy
tarafından
Kiskancligi geçtim.oyle sacmalik mi var Allah aşkına en nefret ettiğim şey kimse kusura bakmasın da devir eski devir değil herkes haddini yerini bilecek kocanami kaldı göz kulak olması baksın kendi başının çaresine ayrıca abi dememesi de ayrı bi fiyasko
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Aaa münasebet direk kellesi gider adamın kız ayri olay uzaklastir
0 oy
(583 puan) tarafından
Parçalarım o kızı eşimle ne diye bu kadar samimi olur haddini bilecek kusura bakmasın kimse ki akraba da değil bide takipten çıkardığıniz halde eşiniz mi 3 kere istek atmış yanlış mı okudum pes gerçekten..
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Valla kusura bakmayın ama yakında buraya başka post açacaksınız dediydi dersiniz :angel: kız bana hiç iyi gelmedi 

0 oy
tarafından
Yengesinin yegeninin numarası esinde ne gezer stori yanıtlamalar takip etmeler ismiyle hitap etmesi hiç biri normal değil eşini iyice tembihle bidaha etrafında görmim hesabını numarasını filan görürsem kötü olur de bu ne genişlik kızınya
0 oy
(898 puan) tarafından
Yok artık bütün suç esınde  gerı istek atmak ne demek ya ben burdan sınır oldum
0 oy
(682 puan) tarafından
Burda ki kadınların olaylar karşısında ki tavırlarını hayretle okuyorum bazen. Hiç kıskanç biri değilim ama mesafe her konuda gereklidir. Eşim de 1. Derece akraba dışında kimse ekli olamaz.zaten eşimde aynı kafada erkek bile olsa kabul etmez. Hadi diyelim ekledi ben takipten çıktım o tekrar istek atsa kıyameti koparırım. Sen hala ben mi takıntı yaptım diyorsun 
0 oy
(1,650 puan) tarafından
3 defa çıkardıysan orda problem var canisi
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Geri istek yollamasını ben anlayamadım ne alaka yollamış bide story e verdiği cevap da düşündürücü 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,065 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,069 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Ozlemyyy (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,205 göst.