0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar eşimin eniştesi ilaçlı tomografi çektirdi doktor 24 saat gebe olan birinden uzak durun demiş bugün bilmeyerek bir saat uzakta olsa aynı ortamda bulunduk sizce zarar olur mu 

6 Cevaplar

0 oy
(2,349 puan) tarafından
E senin elindeki telefonda radyasyonlu bişey oluyor mu kız amann takma Allah büyük insanlar hamile olduğunu bilmeden neler neler yapıyorda Rabbim koruyor insandan insana radyasyon mu bulaşır mis hiç takma 
(774 puan) tarafından
Bende bunu ilk defa duydum hem dün çektirmiş hem bugün doktor uzak dur demiş aslında adam bana dedi burda ne işin var diye ben anlamadım sonra söyleyince kalktım eve geldim ama içime korku düştü temas olmadı sadece uzaktan yan yana durduk inşallah bisey olmaz
(2,349 puan) tarafından
Y ok kuzum korkma Allah büyük bişey olmaz ne olacak sanki bebeğe radyosyon ışıkları gönderdi senin karnının içinde sezeryanda diyorlar ya yedi kat diye yedi katı gecipde bebeği bulması zor hiç bişey olmaz korkma :)
(774 puan) tarafından
İnşallah canım çok zor bir hamilelik geçiriyorum inan herseyden korkar oldum
-Reklam-
0 oy
(6,220 puan) tarafından

Hee dün teyzemi gördüm hastanede dedi enişten gitti Erzuruma hastaneye 

Ama bisey olmaz korkma bide zaten yan yana değil aşkom bizlerde hep bir mesafe var:angel: ama içi rahat etmedi ise git bir acile söyle 

(774 puan) tarafından
İşte dün çektirdi diye gelmedi bize bugün yine aynısını çektirmiş bende bilmiyordum dayinlara gitti o da geldi şakalaşti ne işin var diye ben anlamadım yani bilmiyordum bugün aynısını çektirdiğini sonra Osmanla konuştum o dedi bende eve geldim ne bilim korktum akşam gidecem acile
(7,705 puan) tarafından
Kız siz akraba mısınız
(6,220 puan) tarafından
Evet canım kendisi dayımın eşi olur:) aynı zamanda da sırdaşımdir canımdır☺️❤️
(774 puan) tarafından
Evet canım 8 yıllık yengesiyim yengeden öte kardeş gibiyiz
(7,705 puan) tarafından
Hee Allah sizi :D
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Direkt maruz kalma yoksa adamla da çok dip dibe olmadıysan bence bir şey olmaz 
(774 puan) tarafından
Yok dip dibe olmadık yani temas falanda olmadı ama korktum işte inşallah bisey olmaz
0 oy
tarafından
Radyasyon ilk 3 aydır organ gelişimi olduğu için çok sıkıntılı ancak nasıl sıkıntılı sürekli maruz kalmak bir defadan bir şey olmaz
(774 puan) tarafından
3 ayi bitirdik zaten ben değil adam girmişti herhangi bir temas da olmadı çokta kalmadım inşallah bisey olmaz
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ya o kadar insan birşey olmaz ya
(774 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Endişe etme sorun olmaz uzakta ise ve çok durmadıysa bende detaylı ultrason için gittiğim de yanlışla radyasyon alanına inmiştim
(774 puan) tarafından
Yok en fazla bir saat durdum o da çok yakın değildik inşallah bisey olmaz canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 159 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
3 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
2 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.

379,563 soru

11,362,532 cevap

34,839 kullanıcı

...