+1 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Arkadaşlar çok canım sıkkın. Biliyorsunuz Gazzede bir katliam var ve çocuklar ölüyor. Ne yazik ki elimizden çok bir şey gelmiyor. Pek çok tanıdığım kişi de sosyal medyadan paylaşım yapıp duruyor. Sesini çıkarmayanlara destek olmayanlara lanet oluyorlar. Ben ta oradaki çocuklar için bir şey yapamıyorum çok üzülüyorum en azından ülkemdeki çocuklara faydam olsun diye düşünüyorum. Bu yüzden sma hastası 3 aylık bir bebek için gönüllü oldum.  Onun için çalışmalara başladım. Sürekli paylaşım yapıyorum ama daha tek bir tanıdığım ben de 100 lira göndereyim ya da ben de paylaşıp yardım edeyim demedi. Şova gelince güzel yapıyorlar ama sanırım ülkemizde acı çeken hasta çocuklar pek ilgilerini çekmiyor. Gönüllü olarak tek bir kişinin bağış yapmasına vesile olamadım. Tanidiklarimin bu kadar iki yüzlü olduğunu görmek moralimi çok bozdu. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emin ol gazelli çocuklar için para istense onlara da vermezler . 
(4,333 puan) tarafından
Ben de katılıyorum
(210 puan) tarafından
Parayı geçtim 1 kere hasta çocukları paylassalar yine içim yanmayacak
-Reklam-
0 oy
(4,333 puan) tarafından
Çok uzun zamandır ben de gönüllü olarak çalışıyordum malesef çocuk olunca çok vakit ayıramıyorum artık. Bu kadar insan eylem yapsa o ilaç devlet tarafından karşılanır zaten. Ama işte dediğin gibi bazı şeyler sadece ve sadece şov. Bebeğin sayfasını paylaşsana canım
(210 puan) tarafından
İnstagramda sma_iclalbakir daha çok küçük ve %2 toplanabildi. Paylaşım yaparak savaşı durduramayiz ama bu bebekleri kurtarabilir oysa ki. Ama herhalde çok beğeni gelmiyor bu bebekleri paylasirlarsa
(4,333 puan) tarafından
Tabiki öyle. Yeterli primi yapmıyor. Takip ediyorum hemen
(71 puan) tarafından
Anca boykot boykot diye konuşurlar gitsinler bu sma hastaları çocuklarımızın ilaç desteği tedavi desteği içinde turkiyede boykot yapsınlar boşa insanlar çok boşa gerçekten Rabbim nerde ne kadar sma hastası bebek varsa Rabbim hepsine yardım etsin inşallah istese devletimiz bu sma hastası bebeklerin masraflarını karşılayabilir ama nerde başka ülkelere gelince çok duyar kasiyorlar ama kendi ülkemizin çocuklarına gelince herkes suskun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 444 göst.
0 oy
6 cevap 122 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.

380,406 soru

11,389,862 cevap

34,897 kullanıcı

...