0 oy
232 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (21 puan) tarafından
Tencere seti alıcam. Karaca da 12 parça 1999 Schafer 12 parça 1650 sizce hangisi? Kalite olarak?

22 Cevaplar

+2 oy
(1,279 puan) tarafından
Schafer varken açıkçası karacaya bakmam bile. Schafer kullanıyorum aşırı memnunum. Etrafımda kim varsa karaca alma dedi. Hiçbiri memnun değil.
(21 puan) tarafından
Evet bende çok duyuyorum açıkçası. Schafer cezvem var sadece çok memnunum,ama bilemezdim
(1,279 puan) tarafından
Dediğim gibi Schafer tavsiye ederim.
(21 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Karaca kesinlikle 

(21 puan) tarafından
Kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?
(27,353 puan) tarafından
Evet  Schafer de vardı sağlam çıkmadılar
0 oy
(3,691 puan) tarafından
1 ay oldu karaca dan biodiamond aldım set olarak çizilme falan olmaz dediler kaşık çatal kullanmadığım halde çizikler var şuan tencerede pişman oldum aldığıma
(3,691 puan) tarafından
Aynen bende pişman oldum o kadar para verdik iyi bir şey olsun diye ama şansa hiç iyi değilmiş
(3,691 puan) tarafından
En iyisi bence jumbo alırsam ondan alırım artık
(1,210 puan) tarafından
Geçen sene Karaca'nın biogranitini aldm hiç çizik yok. Makineye atmamak gerekiyormuş. Makineye mi attınız?
(2,522 puan) tarafından
Ben makineye atmıyorum . Aldığım yer atma demişti .zaten kötü olur granitler makinede .çabuk delinir matlasir uzun ömürlü olmaz.
(3,691 puan) tarafından
Ben de ilk atmadim ama atılır dediler çizikler oluştuktan sonra attım sadece bir iki kere
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Ben yorumlardan dolayı karacadan asırı korkmuştum arkadasım bıodıamond aldı hatta esı hedıye almıs haberı olsa oda almazdı hep konusuyorduk 3 ay oldu daha tahta bıle degıl slıkon kullanmasına ragmen kepceyı vs çizilmeler olmus 
(21 puan) tarafından
Anladım iyi değil o zaman:/
(1,573 puan) tarafından
hiç memnun degıl ya
ben zaten granıte vs guvenmıyorum bende alacağım döküm almak ıstıyorum ömürlük en temizi ve saglıklısı
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ben 6senedir karaca kullanıyorum ama şimdilerde çok fazla şikayet var sanırım eski kalite ile üretilmiyor. Onu göz önünde bulundurarak alın  Schafer da düşünebilirsiniz .benim kullandığım tencereler de ne kararma var delinme nede soyulma dedgim gibi eski kalitede oldgunu sanmıyorum Karaca'nın ben taa nişanliyken 7 sene önce almıştım .başka marka tercih edin bence 
0 oy
(3,745 puan) tarafından
Karaca berbat ben korkmaz aldım öyle memnunum ki. Yapışma yok çizilme yok 
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Korkmaz ya da hisar tercih ederdim ben
(21 puan) tarafından
Korkmaz setim de var ama günlük kullanım için hem fiyatı uygun hemde boyutları
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Keskinlikle karaca alma ben aldım içi kalktı bın pişmanım 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
İkisinide alacak param olmadığı için  yorum yapamiyorum ama iki markada güzelmiş diyolar
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Benim ceyizim scahferdi sevmedim. Duduklunun kapağı bozuktu garantiye verdjm yapmadan yolladılar 
0 oy
tarafından
Schafer marka olarak daha iyi 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Bence schaffer daha iyi. Karacadanin celikleri ince graniti de soyuldu benim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Karaca pişmanlıktır. 
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Bence scefer
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ablamda Karacanin çelik tencere seti var. Hiç memnun değil. Hiç elim gitmiyor kullanmıyorum diyo. Bende de karaca granit var. Ben memnunum graniti güzel ama kapakları camdi. Hep kırıldı 
0 oy
(985 puan) tarafından
Scahfer dan aşırı derecede memnunum 2013 yılında anısı kalsın dedem den düşen parayla almıştık diye 85 kişilik yemek takımı mı kızım iki kasesini kırdı ama sorun değil üretimde oldu mu gönderecekler kalitesi ve duruşu daha şık ama tabi tercih meselesi derim şimdiden güle güle kullan canım 
0 oy
(354 puan) tarafından
Schafer daha iyi bana göre cnm ama yinede sen bilirsin 
0 oy
(1,590 puan) tarafından
Bn Karaca almistm memnunum cnm 
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Schafer yemek takımı setim memnunum bi sıkıntıları yok şuan 3 yıldır kullanıyorum 
0 oy
(264 puan) tarafından
Karaca aldım berbat çıktı 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 164 göst.
4 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Bal10cuk (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 3,217 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Gamzelilrr4 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 14 göst.

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...