0 oy
168 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (564 puan) tarafından
Kizlar hangisi iyi 

Karaca iki tencereli biri 6 biri 4 lt 

Schafer 7 lt hangisi iyii 

15 Cevaplar

+1 oy
(3,366 puan) tarafından
Duduklude termo marka
(1,646 puan) tarafından
Aynenn her yapılan güzel oluyor
(3,366 puan) tarafından
Bencede taş koysan pişiriyor;)
-Reklam-
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Schafer 7litre 9 senedir kullanıyorum maşallah bişey olmadı
(7,783 puan) tarafından
Benimki de aynı marka bende 9 senedir kullanıyorum
(9,318 puan) tarafından
Aynen schafer iyidir ya  çeliği fln güzel sağlam☺️
0 oy
(7,286 puan) tarafından
Fissler der susarim
(5,912 puan) tarafından
Patlamama garantisi veren tek marka fissler bacım
(136 puan) tarafından
Tamam da neye dayanarak özelliği ne ki
(6,172 puan) tarafından
çeliği çok iyi, eline aldığında bile o hissi anlıyorsun. gazını almadan da hiçbir şekilde kapağı açılmıyor ve kullanımı çok kolay. tefalde vardı herhalde ayarlı olanlar var, sinir bozucu. bunda kapağı kapat bitti.
(564 puan) tarafından
Hayatimda hic düdüklü kullanmadım :) yorumlara bakarak Alabilirsen Fissler alıcama ama alamazisem Emsan 4,5-6 lt olani alıcam
(6,172 puan) tarafından
bazı kişiler tercih etmiyor. mesela kaynanam kullanmaz, çok eskiden bir düdüklü patlamış eski tip olanlardan, bu yüzden korkar. ben eski tip de kullanırım. onlarda kullanıcının çok dikkatli olması gerekiyor. bu yeni nesiller biraz daha iyi bu açıdan. suyu bittiğinde patlama yerine içindeki besini yakıyor bu gayet normal.
ha düdüklü şart mı değil ama olacaksa en iyisi olmalı
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Karaca orbit kullanıyorum memnunum ama pişirme süresi fissler 3 göre falan uzun onun gibi değil yani 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bendede korkmaz var ben kullanamıyorum korkuyorum zaten annem geldikçe o yapar o memnun
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Schafer benimki memnunum 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Karaca kullanıyorum pek memnun değilim canım hatta kapagi tam oturmama gibi bı problem var galiba daha üç senelik evliyim toplasan on kere ancak kullanmisimdir ☺️ tencerede korkmaz iyi baya diye biliyorum yani bendeki korkmaz marka ürünlerden çok memnunum :)) istersen o markayada bakabilirsin :))
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Düdüklüyü bilmiyorum ama çelik tencere setinin biri  Schafer çok memnunum çeliği çok kaliteli.
0 oy
(8,416 puan) tarafından
Benimki Korkmaz'ın ben çok memnunum .
0 oy
(429 puan) tarafından
Schafer tempo 3 senedir kullanıyorum baya memnunum 
0 oy
(1,131 puan) tarafından

Bir düdüklü sevdalısı olarak fishler diyorum hatta bende alacağım :D ama shafer alırdım galiba senin seçeneklerinden karacaya güvenmiyorum 

0 oy
(675 puan) tarafından
Karaca sana bedava verse alıp kullanma diyorum başka bir şey demiyorum.  Daha 2.nci kullanımda fışkırmaya başladı neredeyse patlayacakti altını son anda kapattım korkudan yarım saat mutfak kapısının yanında tırnak yiyerek bekledim. o kadar rezil başka bir şey görmedim zaten Karaca'nın bıçakları, kesme tahtası, tavaları tencereleri hiçbir seyinden memnun kalmadım toplu aldığıma bin pişman oldum. Düdüklü 4+6 litrelik olandı dediğim gibi daha 2.kullanimda kullanılma hale geldi garanti maranti uğraşmadım o sinirle düdüklü kapağını attım  şimdi normal tencere olarak kullanıyorum.

Annem yıllardır termo kullanır 2 tane var ikisi de sorunsuz 20 yıldan fazladır kullanıyor. Ben çok istedim ama çelik değil alüminyum diye eşim istemedi. Şimdi fişler araştırması içindeyim o paraya değer mi değmez diye. tek tek yorum okuyorum çünkü öyle böyle pahalı değil ama ömürlük, sağlamlık ve  güvenlik ön planda olacagi icin bir yanım alma taraftarı işte... 
0 oy
(444 puan) tarafından
Karacanin hicbirseyi kullanilmaz ancak markasi var gerisi oyuncak gibi ne tenceresi ne duduklusu kahve makinesine kadar cezvesine kadar pisirmez etmez  sinirimden cope doldurdum hepsini 
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Rmsan der susarım fisler alamıyorsam
(1,986 puan) tarafından
Susamdm emsan bence aşırıiyi kaliteli beş yıldan fazla kullanıyorm aşırı kaliteli
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Yıllardır schafer 7 litre kullanıyorum. Yine olsa yine alırım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 113 göst.
30 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
0 oy
4 cevap 158 göst.
0 oy
1 cevap 74 göst.
24 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,708 soru

11,427,204 cevap

34,987 kullanıcı

...