0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde (448 puan) tarafından
Kızlar kepçe inşaat altinda kalmış eşim çok kötüyüm ne yapayım 3 aylık bebeğim var birşey yoktur dimi 

18 Cevaplar

+7 oy
(5,712 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah kötü bir şey yok tur sakin ol öncelikle. Ara Bi sor yada yanına git böyle bir durumda burası nasıl aklınıza geliyo anlamıyorum gerçekten 
(659 puan) tarafından
Tuvalette bıraz fazla kalsalar buraya konu acıp soran ınsanlar var :D cok bos seyler ıcın acılan konular var ben eglencesıne okuyorum cok merak ettıgım seyler dısında da buraya soru sormam ha bide sey yemek tarıfı bilmiyor atıyorum elmalı kurabiye tarifi verecek olan var mı:) bana komık gelıyor yanı nette olan seyı buraya sormak falan kocası kaza gecırmıs cocuk engel mi olur al cocukları gıt ıste buraya yazıyor. Beni linçleyecek olanlar olabılır ama bence haklıyım:) bu arada sıze de gecmıs olsun cok
(5,712 puan) tarafından
Ahahaha kesinlikle katılıyorum :-) sağol canım Allah razı olsun
(3,745 puan) tarafından
Covid zamanına ait bir post okudum. Kendi ölümünü ilan etmiş dalga geçme için. Çocuğum covidden öldü diyen anne. Yani böyle post açılır mı? Allah korusun aklına gelen başına gelir derler. Eşim enkaz altında kalacak ve ben buraya soracağım iyidir değil mi diyerek. Tövbee ya tövbeee
(5,712 puan) tarafından
Can sıkıntısı abla :-) inşallah doğru değildir
(3,745 puan) tarafından
İnşalllah değildir İnşalllah
-Reklam-
0 oy
(602 puan) tarafından
İnşallah yoktur
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Eşinden haberin yok mu durumu nasıl diye 
(448 puan) tarafından
Dünde bu konudan konuştuk tesadüf olabilir mi
(7,973 puan) tarafından
Kız gidip sorsana nasıl bu kdr sakın kalabiliyorsun ben olsaydım kalp krizi geçirmistim şimdi
(10,069 puan) tarafından
Bence dqlga geciyo
(7,973 puan) tarafından
Öyle görünüyor insan buraya mi yazar kocasından haber almadan
(2,474 puan) tarafından
Kızlar affedersiniz ama bu post işinin iyice bokunu çıkardılar dünde konuştuk tesadufmu ne kız kocan oldum kaldım ne yazıyorsun sen burayadalga geçecek insan arıyor haspam resmen
0 oy
tarafından
Rabbim eşini size bağışlasın şifa versin inşallah 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Biseyi yoktur dimi? Derken bacım senin haberin yoksa biz nerden bilelim aradın mi nerdeymis ortalığı ayağa kaldıman lazım şu durumda gidemiyorsan kaynanan kayınpederin falan yok mu öğrensinler geçmiş olsun umarım biseyi yoktur
(5,712 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun. Bak dua falan istese anlarım ama gelip  bize sorması tuhaf
(6,512 puan) tarafından
Aynen dua ister anlarım ama biz nerden bilelim nasıl iyimi
Her an'larını buraya yazmaları saçma geliyor artık bana
(1,573 puan) tarafından
sagol canım sımdı gelır bızı kotu kalplı ılan eder gıremedım yazamadım arkamdan konusmussumuz vs vs
(5,712 puan) tarafından
Burda biri vardı istediği gibi cevap gelmeyince beddua ederdi millete o geldi aklıma :-):-) Buda öyle yapmaz inşallah
(1,573 puan) tarafından
Şaşırmıyorum artık ya valla :))
0 oy
(880 puan) tarafından
Bacım zahmet olacak ama bır ara sor hıcmı merak etmyrsn ben yerımde durmzdm tlfnla bıle ayaga kaldrmstm hrrksı sende bıze soryrsn bır ogren durumu nasıl bızede haber et merk ettık gecms olsn kotu bırsey yoktr ınslh ıyı dusun 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Geçmiş olsun durumu hakkında birşey dmeedilermi sana
0 oy
tarafından
Ne yanı onun yaninda değilsin onu anladık arama din sormadin da mi ? Belki adam son nefesini veriyor kız gitsene kocanın yanina 
0 oy
(317 puan) tarafından
Biz nerden bilelim bacım eşine sorsana yanına gidemiyorsan da illaki konuşmuşsundur telde
0 oy
(7,441 puan) tarafından
bebeğimide alır giderim gecen ay eşiminin kolu kesildi ilk iş babamı ararım onlar başka yerdeydi sonra anbulans aradım beni alsalar bende giderdim  ve gelip buraya yazamadım öyle oturdum haber bekledim sonra aradı gitik babamla hastaneye aldık geldik 
0 oy
(384 puan) tarafından
Evet kocası kepce altında kalacak size soracak iyimi diye yerseniz işte dalga geçiyor kendince 
0 oy
tarafından
Kocam kaza geçirmiş ay dur kızlara haber veriyimde öyle ararım artık demiş
(448 puan) tarafından
Ağzını kırarım senin
tarafından
Ağzını kırana kadar kocanı ara kocanı göçükteya hani
0 oy
(2,474 puan) tarafından
İnş yoktur canım ama böyle yazılınca inanamıyorum insan yakınlarını arar hiç olmadı bir komşusuna koşar yardım edin götürün beni der sen böyle bir haber alıp buraya nasıl yazdın ki saçma yani
0 oy
tarafından
Kız buraya yazana kadar git kocanın yanına 
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Ya normal değilsin buraya yazmışsın ya da aklını kaçırdın buraya yazdın abi cinsmisin gerçekten biz nerden bilicez eşin iyi kötü inşallah doğrudurda dediğin kurtulur Allah bağışlar size ama böyle birşey buraya bu soruyla gelinir mi ya. 
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Sormada tek bişey aklıma geliyor ayrıldın mı eşinden boşanma aşamasında filan mısın dicem ,yoksa buraya sormak ne bilim pek akıllıca değil 
0 oy
(690 puan) tarafından
Bişey yoktur derken biz nerden bilelim ara sor Allah korusun benim başıma böyle bişey gelse buraya girip yazmak aklıma dahi gelmez 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bazilarinizi çözemedim inankii... 

Hergun bı yaşima daha giriyorummm......

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mutluu annee (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Karcicegi (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 283 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

380,738 soru

11,399,498 cevap

34,926 kullanıcı

...