0 oy
195 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,390 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar sabahtan rendevumuz var iki doktora göruncez yanıma ne alabilirim kahvaltı icin öğlen anca isimiz biter ya da ögleden sonra

Not cocuk icin yazmayi unutmusum

10 Cevaplar

0 oy
(1,575 puan) tarafından
yanına neden bısı alıyorsun tatlım sımıt meyve suyu cay gecıstır gıtsın ne yapacaksın evden 
(3,390 puan) tarafından
Kendim icin degil canım oğlum icin
(1,575 puan) tarafından
ıyı de oglun ıcın oldugunu neden belırtmıyorsun kı kac aylık ne yer ne yemez yanı ınsan bılır cocugunu
(3,390 puan) tarafından
Unutmusum canım  normal kahvaltı yapiyor iste yumurta peynir salatalık zeytin falan yuzden ne alabilirim diye sordum
(1,575 puan) tarafından
pogaça yap canım yanına da evden saklama kabına peynır salatalık zeytın koyabılırsın dısardan verıyor san meyve suyu süt alabılırsın kucuk yada evden ayarla şişeye ıcırırsın
-Reklam-
0 oy
(558 puan) tarafından
Poğaça yapıp termosa çay koyabilirsiniz

Milföy hamurundan börek yapabilirsiniz

Kurabiye yapabilirsiniz

Patates haşlayabilirsiniz 
(2,787 puan) tarafından
Çocuğu içinmiş canım bunları yemeye bilir çocuk
(3,390 puan) tarafından
Ben önemli degilim canım cocugum icin siradan kahvaltı yapiyor evde ne alsam yanıma bilemedim hazir birseyde hic vermedim meyve suyu simit falan o yuzden sordum
(558 puan) tarafından
Çocuğun da bunları yiyebilir. Tabi yaşı kaç onu bilmiyorum
(217 puan) tarafından
Vallahi pes sanki pikniğe gidecek
(558 puan) tarafından
Hepsini birden mi yapsın dedik. İçinden bi tanesini seçip yapabilir. Size pes herşeyi kendi kafanıza göre anlıyorsunuz
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Ufak poğaça alırsın meyve suyu simit geçiştirirsin 
(3,390 puan) tarafından
Hic yemediki canım cocugum siradan kahvaltı yapıyor yumurta domates salatalık falan ne götürsem yanımda
(1,190 puan) tarafından
O zmn saklama kaplarina zeytin peynir ekmek doldur yumurta kokar ama ya su al meye suyu da olabilir patates haşlarsin ona yeter o
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında canım küçükse mamasını birazda atıştırmalık al yanına yeter büyükse dışarıdan almak istemiyorsan bir keke yap yada poğaça at çantana yanına meyve suyu idare edilir gelince doyurursun biz genelde böyle  durumlarda hazır kek meyva suyu falan alıyoruz duruma göre simit alıp yiyoruz idareten
(3,390 puan) tarafından
18 aylik canım hazir seyler hic yemedi meyve suyu simit falan bilmiyor hic siradan kahvaltı yapıyoruz hep
(2,470 puan) tarafından
O zaman sıradan kahvaltılık ne yiyorsa saklama kabına koy götür herkez çocuğunun ne yediğini bilir sormaya gerek varmi bilemedim
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Poğaça yapabilirsin şimdi, yufka varsa kalem böreği olur, meyve salatalık vs alabilirsin yanına
0 oy
(139 puan) tarafından
Böyle durumda krep yaparim yanima alirim ben. 
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Onun için meyve olabilir muz kahvaltı tarzi da zeytin peynir su o tarz seyler doyurur onu sigara böreği yapiver sucuklu
0 oy
tarafından
Sandviç olur yada fırından poğaça simit açma falan al 
0 oy
(217 puan) tarafından
Niye bu kadar kızıyorsun ki marketten 2 tane kek al bir meyve suyu al yesin işte
0 oy
(876 puan) tarafından
Poğaça al kutu süt yanına meyve falanda varsa evde götür ben öyle yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 347 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 337 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 426 göst.
13 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu

379,153 soru

11,349,607 cevap

34,814 kullanıcı

...