0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızımda hatırlamıyorum zaten kilom yoktu onda bunda var 84 kiloyum ama göbeğim olmazdı benim şimdide 6 aylık hamile gibiyim zaten gören herkes hamilesin diyor 2 aylık deyince şok oluyorlar sebebi ne normal mi acaba ya takmıyordum fazla ama bu aralar herkes söylemeye başladı midem hani şişkin en çok davul gibi ve taş gibi sert

7 Cevaplar

0 oy
(7,450 puan) tarafından
evet bende 5 haftalık ama karnım cok şiş ya  
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Ben 6 aylık hamileyken hiç karnım yoktu sonradan çıktı benim normal yani doktorun da bir sıkıntı yok diyorsa endişelenme keyfini çıkar çünkü karnın çıkınca rahat oturamiyorsun bile
tarafından
Gitmedim daha doktora en son gittiğimde yoktu karnım zaten iki haftadır böyle kızımda hiç hatırlamıyorum ben ya
(354 puan) tarafından
Kızlar afedersin uykusuzluktan yanlış okudum muayene olunca doktoruna sor çünkü bende de karnım çok sert oluyordu doktor bana normal değil dedi dinlen dedi geçmiyorsa tekrar gel demişti ama bilmiyorum yani
tarafından
Dinlenmemekten de olabilir günlerdir arabada ordan oraya gidiyoruz vala
(354 puan) tarafından
Bir kaç gün dinlen o zaman kendiliğinden sertliği geçer cnm
(354 puan) tarafından
Benim ki çok yürümekten öyle oluyordu
0 oy
(99 puan) tarafından
Bende 6 haftalık hamileyim ama benim hiç öyle değil gaz falanmı acaba 
tarafından
Canım 6 haftalıkta benimde yoktu şuan 9+1 oldum ve iki haftadır böyle şişmeye başladı
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Gazdır canım o her ne kadar gazım yok desende var
tarafından
Gaz da var aslında ondan olabilir belki de
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Gazın varmı 
tarafından
Var aslında oluyor ondan mı
(3,100 puan) tarafından
Evet bende 8 haftalığım 2nci gebeligim bunda fazla gazim yok ilkinde karın ağrısından pantolon kapatamazdım öyle şişmişti karnım . Tabi 2 aydır da adet olmadık onun da şişkinliği var
tarafından
Ay aynen bende geniş giyinmeye başladım bir yere gidince de düğmeler açık geziyorum kapalı olduğum için uzun giyiyorum
0 oy
(544 puan) tarafından
Aha benden bi tane daha. 9 haftalık olucam bende karnım davul gibi. Kilom var tamam da böyle de değil yani. Ben çok tuzlu yiyorum midem bulanıyor diye belki ondan diye düşünüyorum 
tarafından
Yok ya sanmıyorum tuşludan olduğunu ama ben ekmek çok tüketiyorum benim mide bulantısı falan hiç bir şey yok şimdilik kızımda da yoktu sonradan başlamıştı ama kusmam hiç olmamıştı sanırım bu da öyle olacak ama işte böbrek ağrım oluyor çok erken o ağrı için kızımda genişleme olmuştu stent takıldı bundada olma ihtimali yüzde yüz zaten ama şuan çok erken işte korkmaya başladım
(544 puan) tarafından
Ama bu haftalarda gaz ve şişkinlik oluyor genelde malesef. Yine de yediğimize içtiğimize dikkat edicez. İnşallah bulantınız olmaz ya gerçekten çok zor. Çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(1,005 puan) tarafından
Cnm gebeliğin ilk aylarında göbek arada şiş olup tekrar inebiliyor ilerleyen günlerde eski haline gelir ztn
tarafından
İnşallah ya vala sanki ilk defa hamileymisim gibi herşeyi yeniden yaşıyorum hiç bir şey bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.