0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (412 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
M kvj cjxhxgzgztxufibkbbkvjcu

7 Cevaplar

0 oy
(4,774 puan) tarafından
Canım birazda bizden kaynaklı ben dik basliyimdir hoslanmadigim şeyleri aninda söylerim soyleyemediysem suratımi dusururum yalakalık yapmadigimdan uzun sure dislandim sevenim yok mu tabiki var ama sevmeyenimde çoktur çekirdek aile olarak esin çocukların sevihormu seviyor takma fazla
(412 puan) tarafından
cocuklarim daha cok kucukler annecidirler.ama esim kendi halinde gamsiz bi insan.onlari benden baska kimse dusunmuyor gelecegini egitimini sagligini
-Reklam-
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Yooo  bnde hiç öyle bişey yokk
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bunları bende yaşadım sizi çok iyi anlıyorum o yüzden herkesten olabildiğince çok uzak kalmaya çalışıyorum ki öyleyimde pek arkadaşimda yoktur belki 2 tane ya var ya yok çünkü çok yordu insanlar beni başta öz ailem olmak üzere şuan ailem ile konuşmuyoruz daha mutluyum ve huzurluyum...
(412 puan) tarafından
telefonlarini dahi acmiyorum ya yapmacik nasilsin demeler cok zoruma gidiyor.hayir kotuyum oluyorum desem ne yapacaksin.film dizi izlemek gibi onlarin yaninda durmak
(1,185 puan) tarafından
Yorumlarınızı okudum da aynı benim gibisiniz sizde ay ay
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Hayatımda sevdiğim çok insan var başta annem en çok annem çocuklarım eşim abimler erkek ve kız kardeşlerim babam  hepsi benim canım çok seviyorum onları. Akrabalarından kuzenlerim amcan dayım halalarım teyzelerim arkadaşlarım sevdiğim çok insanlar ve her şey karşılıklı
(2,522 puan) tarafından
Niye öyle peki
(412 puan) tarafından
bilmiyorum iki kucuk cocugum var esimin saglik problemleri var herseyle tek basima mucadele ediyorum
(2,522 puan) tarafından
İşte bir başkası daha aynı şekilde kendi işiyle veya kendi meşgalisiyle uğraşıyor dur ama aile akraba bı araya geldi Demi mutluluk huzur olur yani
(412 puan) tarafından
anne babadam grliyor babam kus kardeslerine annem de kendi kardeslerine simdi annem de babadan deger gormeyincr kiz kardesime baglandi onunla vakit geciriyor omrunu ona adadi ben ve abim dis kapinin mandallariyiz abim esinden ayrildi annem sevindi bile onun cocugu var ama kimin umrunda .bana da oyle gittigimde yuk gibi goruyor annem cocuklarim yegenlere hic bisey diyemiyor yegenler yaramazlik yapiyor benimkine sus denuliyor herseye ragmen gidiyordum ama artik aleni taraf tutuluyor sessiz kaldikca daha fazlasi yapiliyor degersiz oldgum ezildgm ortama gitmek istemiyorum
(2,522 puan) tarafından
Daha öncede anlatmıştın sanrim. Boylr ise girme demistim bende . Gerek yok kendi hayatına bak
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Psikolojik bir durumdur belki neden sevmesinler seni mesela ya da 1 kisi degil 2 kisi degil neden  acaba boyle dusunmen 
(412 puan) tarafından
esimin saglik sorunlari vardi ilk evlendgmzde cok zorluklar yasadik ihtiyacliydik herkes kacti simdi de.cocuklar oldu daha cok uzaklastilar kimseden bisey istemis degilim bu surecte her seyi kendim ustlendim kendi ailemi kendim kurdum hala devam
(13,852 puan) tarafından
Takma esinle huzurlu ol ozaman insanlar kendi bilir bu da bir imtihan iste
0 oy
tarafından
Eşim çocuklarım harici hiç kimseyi sevmiyorum 
0 oy
(674 puan) tarafından
Annem ve oğlumdan başka kimseyi sevmiyorum görmek de istemiyorum ama mecbur görüyorum yaşadıklarım her şeyden soğuttu beni 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 200 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde ptrck (412 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 251 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.