0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Merhaba kızlar 3 4 hafta önce kahve rengi lekelenme ile doktora gittim ve erken doğum riskim olduğunu öğrendim 3 gün hastanede tedavi sonrası evimdeyim  bu haftalarda başlayıp ilaçlarla bebeğine sağlıkla kavuşan oldumu şuan çok endişeliyim 3 yaşında bir kızım var doktor hep yatacaksın diyor ama ne mümkün mecburen onun temel ihtiyaçlarını karşılıyorum benim yemeğim vs ailem şehir dışında yaşıyorlar çalışıyorlar el mahkum yanıma gelemiyorlar kayınvalidem le konuşmuyorum  doktor bu şekil sürecek diyor çok iç açıcı konuşmuyor doğrusu yaşayan ve atlatan varmı bu sıkıntıları ne olur dertleşelim  

1 cevap

0 oy
(2,807 puan) tarafından
Ablam benzeri durumla 2. gebelikte 2 sefer 3er gğn hastanede kaldı. Bebiş zamanında geldi, şuan 4 yaşında. Dinlen, doktorunu dinle. Eşin de elinden geldiğince destek olsun madem başka kimseniz yok. Moralini bozma.
(131 puan) tarafından
Maşallah çok şükür inşallah bende kavuşuruz  sağ Salim yavrumuza  eşimde elinden geldiğince yardımcı oluyor şu 3 ayıda bitirsek hersey yoluna girecek gibi
(2,807 puan) tarafından
Zorlu süreçler ama moralini yüksek tut. Çocuğunla yavaş aktiviteler yap, boyama vs gibi. Eşin gelince parka götürsün, enerjisini attırsın hoplatıp zıplatsın.
(131 puan) tarafından
Evet yapıyor sağ olsun o işler hep onda
(2,807 puan) tarafından
Çok güzel, o zaman sıkıntı yapma. Herşey iyi olacak inşallah.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde csmcsm (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.