0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
Teyzem annemi aradı şimdi bugün öğlen 1 de ekmek beklerken yaşlı bir adam 3. Sınıfa giden kız çocuğunu gel sana para vericem diye çağırıp dizine oturtmuş teyzemde ilk baş yanlış anlamamış sonra bakmış ki adam kızın özel bölgesine elini sokup sonra kendi özel bölgesine elini sokmuş ekmekte bekleyen adamda bunu görmüş sonra teyzem şokla kalakalmış kendine gelmiş adama birşey yap demiş korkmuş adamda abla bende anlamadım ki demiş kız sonra parka koşmuş teyzem kızın arkasından gitmiş kızım o adam sana ne yaptı demiş kız da bir şey yapmadı demiş egerki anlatsa diyor babasını tanıyor mahalleden gidip elinden tutup polisi arayıp babasına anlatacak çocuk birşey yapmadi diyince çocuğa birdaha o adam çağırır gidersen seni babana söylerim çok kızarım demiş ekmekteki adamda arkadan gelmiş abla takip edicem birdaha yaparsa telefona çekip ihbar edecem demiş teyzem telefon olsa çekip gösterecem polise çocuk birşey yapmadi diyince hiç bir şey yapamadım ailesi iftira atiosunuz der polis inanmaz dedi uyuyamıyorum ya oğlum gözümün önüne geliyor biz evlatlarımızı nasıl koriycaz ben bu durum için ne yapabilirim uzak olmasam yarın gidip o saatlerde bekliycem o adamı parçalayacam yemin ederim 

14 Cevaplar

0 oy
(5,904 puan) tarafından
O an niye müdahale etmemişler ya adamı bi güzel dövselerdi polisi sonra çağırsalardı
(6,096 puan) tarafından
Allah'ım korkunç bir şey, biri bağırsa orda adamı ne güzel döverlerdi
(74 puan) tarafından
Karnım ağrıyor yemin ederim  sinirden
(5,904 puan) tarafından
Evet kesinlikle...
-Reklam-
0 oy
(13,092 puan) tarafından
Allah belaları yok olup gitseler 
(74 puan) tarafından
Lanet olsun insanliktan utandım
0 oy
tarafından
Kamera yok mu etrafta 
(74 puan) tarafından
Aklıma hiç gelmedi biliomusun yarın teyzemi arayıp peşine düşücem
(2,479 puan) tarafından
Kamerayı da esnaflar göstermiyor dükkanda falan olsa da. Yine polis bakabilir.
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım mutlaka takipçisi ol böyle şey basit değil göz göre göre ol ortaya yerde küçücük kız çocuğuna tövbe estağfurullah daha neler göreceğiz çocuk inkar etse bile kenarlarda bir kamera falan yok mu o açıyı gören ya da sonuçta adam görmüş Sen görmüşsün kız küçük daha bazı şeyleri farkında olmayabilir ya da korkudan da öyle demiş olabilir sonuçta siz görmüşsünüz bence gidin annesine babasına söyleyin kesinlikle
(74 puan) tarafından
Ben değil teyzem görmüş
0 oy
(1,759 puan) tarafından
Böyle şeyleri duydukça sinirlerim tepeme çıkıyor.  Şöyle pisliklerin şeyi kopsun inşallah. 
0 oy
(7,442 puan) tarafından
gizli olarak teyzen polisi araya bilirdi benim söylrmediği söylemeyin deseydi polis gizli tanık olara beli etmezdi kamaralara bakardı anlaşırlırdı yaptığı 
(74 puan) tarafından
Korkak teyzem çocuklarıda kendi gibi böyleleri bana denk gelse parçalarım ama duydum annem de bende sabaha kadar uyumadık
0 oy
(5,383 puan) tarafından
Bir çocuğunda geleceği mahvoldu yani :(( ömür boyu unutmaz bunu
0 oy
(15,272 puan) tarafından
E adam da görmüş aslında şahit olarak yeterdi ikisinin şahitliği. 
0 oy
(813 puan) tarafından
Ya niye izlemisler eğer teyzen bir deseydi parçalarlardı o adamı ah ah keşke susmasaydi 
0 oy
(8,379 puan) tarafından

:'(

Allahım ya bu aileler neden hala akıllanmadı neden çocuklarını hala tek başına sokağa salıyorlar bitmiyor işte sapık zihniyetler bitmiyor kökleri kurıyasıcalar :'(

0 oy
(3,435 puan) tarafından
Asla göz yummayın   ne  olursa  olsun teyzeniz kizin ailesini uyarsın inanmak ya da inanmamak onlara kalmış  bunu  yapan bir daha yapar belki kiz i tehdit etmiştir ailene deme konusunda  
0 oy
(6,425 puan) tarafından
Adamın yaptığı yanına kâr kaldı yani bir meydan dayağı yiyemedi. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın. Böylelerin yüzünden dünya bu halde kan kusuyor 
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Okuyamadım o el yazısından sonra okuyamadım. Allah bin türlü belasını versin insallah bir yerde cesedi bulunsun. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 514 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 480 göst.
28 Mayıs 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde NUR2340 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (122 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...