0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar günlerdir kaşıntı var bazen parcalayasim geliyor neden olur 

15 Cevaplar

+2 oy
(105 puan) tarafından
Mantar olmuşsun canım Dr git travazol yazar bi de elma sirkesini suya karıştırıp yıka kaşıntıya iyi gelir
(136 puan) tarafından
Saol cnm denicem bu arada Dr gidecem de eşimin izinli olduğu günü bekliyorum pazartesi günü izinli
(105 puan) tarafından
Ayrıca Dr bana sabunla yıkama yararlı bakteriler ölüyor hastalık tekrarlar demişti o gün bugün hala sabun sürmem vajinal girişi çok hassas sürekli kuru tutman lazım ıslaklık mantarı çoğaltıyor ayrıca iyileşene kadar yıkama demişti Dr sadece sirkeli suyla yıkaman lazım
(48,695 puan) tarafından
eczaneden alabilirsiniz kremi
-Reklam-
0 oy
(6,226 puan) tarafından
Mantar veya enfeksiyondur doktora gitmen gerekiyor 

Gidene kadar sirkeli su ile yıka biraz da olsa iyi geliyor 

Bana da doktorum önermişti 

Ama kesinlikle git fitil krem vs vs veriyorlar çok iyi gelir
(136 puan) tarafından
Saol cnm doktora gidecemde eşimi bekliyorum pazartesi günü izinli o götürecek
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bende tam iki yıldır var ara ara gecet sonra Tekrar başlar kaşıntı şimdi yine doktor fitil verdi hiç kullanmadım bu güne kadar ama bunları kullanacam artık kaşıntıdan bıktım artık bir doktora görünün bence 
(136 puan) tarafından
Zor ya kaşıntı doktor için de pazartesi günü nu bekliyor um o götürecek
0 oy
tarafından
Yarın kalk git sağlık ocağına bacım eşini bekleme aynı ilaçları veriyorlar 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Ben hamileyken mantar oldugumda doktor yarim fincan su yarim fincan sirke yap şırınga ile iceriye sık demişti bana o cok iyi gelmisti. Disini da yine o suyla sildim geçti 
0 oy
(3 puan) tarafından
Bende de ilk başta sadece kaşinti vardi hastaneye falan gitmedim ama limon kolanyasiyla sildim sonra da hic kaşinti olmadi bilmiyorum doktorunla konuş bence 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Gyonmax fitil versin doktor çok iyi gelir 
tarafından
Eğer ilerlemiş ise buda çok fayda etmez ilerlememisse süper faydası var
(1,093 puan) tarafından
Xl var ben nefes alamıyordum acıdan kendime geldim
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Adet dönemi yaklaşınca da oluyor
0 oy
(3,402 puan) tarafından
Sakin  sirkeli  suyla  yıkama asla  enfeksiyonun bitmez   ben birine uyup yaptım hep idrar enfeksiyonu çekiyorum doktora dedim Allah akıl fikir versin  dedi sirke daha çok enfeksiyon yapıyormuş doktora git ilaç verir bende dün gittim verdi
(2,367 puan) tarafından
Aynısını banada dediler hamilelikte perişan oldum mantara çevirdi sirke asla sağlıklı değil
tarafından
Katılıyorum , ilk zamanlar kendi yaptigim elma sirkesi ile yıkanıyordum bı fayda görmeyince bıraktım
(3,402 puan) tarafından
Bende yaptım perişan etti beni burdaki birinin  aklına  uydum hala perişanlığı cekiyorum  yine enfeksiyon  var  bitmiyor
(2,367 puan) tarafından
Bide böyle durumlarda gecmeyince mantara çeviriyor hep ıslak kaldığı için vajinayı normalde asla yikamamak gerekiyormus heleki sirke kullanınca saniyelik çözüm ama asla gecirmiyo
tarafından
Benim ki mantar
0 oy
(48,695 puan) tarafından
travazol krem mantar olmustur
0 oy
(15,719 puan) tarafından
Travazol kullan 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bişey sürme mantar olmuşsun doktor ilaç veriyo
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Ben hamilyim senin gibi  oldum mantar olmuştum en iyi gelen elma sirkesi lavoboya gir elma sirkesine biseye köy pamuğa batırarak sur biraz dayan surdugun gibi normal suyla yıka ben bir ay sirkeyle dayandım en son doktor a gitim mantar olmusun dedi fitil verdi kulaniyom iki kere kullandım geçti 
0 oy
(11,295 puan) tarafından
Enfeksiyon veya mantar olabilir canım bi ara bende de oldu sık sık iç çamaşırını degistir her Wc ye girdiğinde altını bol suyla yika 
0 oy
tarafından

Travazol krem çok iyi kaşıntıyı kesiyor, iç çamaşırını sürekli değiştir, 90 derecede elma sirkesi ekle yumuşatıcı gözesine öyle yıka , genital bölgede soğan soymadan közler gibi haşla plastik bir şeyle ikiye böl özel bölgene koy sabaha kadar orada kalsın (Hamile isen soğanı yapma , düşük yapabilirsin Allah korusun) çünkü sabaha karşı kasıkların adet olacaksın gibi agriyacak , yani hamile isen çok tehlikeli , hamile değilsen ayreten İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tedavisi yapıp enfeksiyon mikrop ne varsa kurtul :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 201 göst.
29 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,098 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 230 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 163 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nujiyan (7 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,754 cevap

34,876 kullanıcı

...