0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (2,702 puan) tarafından

Yeni kupamla güzel bir güne başlangıç yapayım dedim çay keyifi yapıp ev işlerine girişecem haydi buuyrun sohbete kimler neler yapıyor bakalım ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

image

21 Cevaplar

+1 oy
(7,226 puan) tarafından

Üstümde atmadığım bir yorgunluk. Kucağımda bebiş evde işler güçler hep beraber oturuyoruz :D

(2,702 puan) tarafından
Hahaha ben yaptım annem ıspanak getirmiş onuda börek yaptım azcık çayın yanına iyi gider dedim bittim vallahi çok yoruldum
(7,226 puan) tarafından
Maşallah afiyet olsun ben pek bişey yapamadım bugün hem kızım durmadı hem yorgundum şuanda toptan banyo yapmamız gerekiyor oğlan kız ben işler yarına kaldı
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bebeğim ayağımda sallıyorum kahvem yanımda telefonum elimde hahaha
(2,702 puan) tarafından
Valla keyfine diyecek yok ozaman az kaldı çayımı yumdumlayıp hemen kalkıcam anneme ıspanak vermiş birisi birde çok var temizlemiş börek yapacam bende afiyet olsun canım
(1,060 puan) tarafından
Oo asıl size afiyet olsun. Evde iş çok beni 2 buçuk  aylık bebe parmağında oynatıyor hahaha
(2,702 puan) tarafından
Benim birisi 8 birisi 4 birisi 8 okula gidiyor birde
(1,060 puan) tarafından
Ayy maşallah Allah sana bağışlasın canım
(2,702 puan) tarafından
Amin gülüm
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Hoşgeldin nasılsın? Afiyet şifa olsun biz kahvaltı yaptık uzandım öyle hiç iş yapasım yok :/ 
(2,702 puan) tarafından
Çok şükür canım her halimize Ayy kız çocuklara ranza geldi onları yerleştirdim ardından odamı taşıdım küçük odaya geçtim bittim iptal oldum birde çocuğa çalışma masası geldi onları yerleştirdim bugünlük pek işim yok gibi duruyo da belli olmaz
(11,089 puan) tarafından
Abooo baya yormuşsun kendini. Daha bırak bişi yapma boşver. Hayırlı olsun bu arada eşyalar güzel günlerde kullanın :) senin 3 tane miydi 4 mü ben onu unuttum. Sen aktif olduğun dönem ben çok değildim, ben gidince sen de gitmişsin, ben geldim yoktun. Hiç de bilmiyodum noldu ne bitti, geçen bi post açtılar ya senin için orda gördüm. Allah kalıcı şifa versin canım.
(2,702 puan) tarafından
Amin gülüm  3 oğlum var birisi okula gidiyor çok zor süreçlerden geçiyorum zor tabi ama yapacak bir şey yok hayat devam ediyor kaçarı yok sağolsunlar özleyen varmış ama nefret edenlerde var yani ben çok eski üyeyim :)))
(11,089 puan) tarafından
Ben seni hatırlıyorum da sen beni bilmezsin :) Allah bağışlasın bende de 3 oğlan nasıl zor olduğunu bilirim, bi de sağlık sorunları Allah yardımcın olsun gerçekten tez zamanda afiyete eresin.

Ben en son senin korse tayt ile ilgili postun vardı onu hatırlıyorum yanlış değilsem, spor diyet bişiler yapıyodun öyle kalmış aklımda
(2,702 puan) tarafından
Zayıfladım çok şükür iyiyim
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Aaa ilk buraya girdiğimde sen çok aktiftin sonra kayboldun gittin. Rahatsızdın ameliyat falan olmuştun nasılsın şuan iyi misin 
(2,702 puan) tarafından
İdare ediyorum canım ameliyat olduğum yerde tekrar böbrek kisti oluşmaya başlamış inşallah tümöre çevirmez yoksa komple alınır böbreğim yarısı alındıydı en son birde çocuklardan falan vakit bulamıyorum
(8,980 puan) tarafından
Hadi ya çok geçmiş olsun canım inşallah korktugunuz yere ugratmaz Rabb'im... Üç tane mi vardı çocuk
(2,702 puan) tarafından
Evet canım 3 çocuk var bende erkek üçüde sonra bağlattım çok şükür hastane işleriyle uğraşıyorum işde napim
(8,980 puan) tarafından
Erkek çocuk da zor bacı bende 2 tane var biri 3.5 yaşında diğeri 20 aylık akşama kadar deliriyoruz evde. Dün akşam biri post açmıştı seni sormak için denk geldin mi bilmiyorum
(2,702 puan) tarafından
Evet canım denk geldim baktım sağolsunlar sevenlerim de varmış ❤️❤️❤️
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Afiyetler olsun canım nasılsın ❤️ Gözükmüyordunn

Ev işi dahada bir çok isim var oğlanı uyutacammm
(2,702 puan) tarafından
Bende şimdi kalkıyorum ahaa anama birisi ıspanak vermiş hemde temizlemiş onu börek yapayım bari ziyan olmasın
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Afiyet olsun canim görünmüyordun hiç elime ayna cımbız aldım kaşlarımı alım dedim.:)
(2,702 puan) tarafından
Benimde orman gibi oldular da alacam sözde valla iyice karıştı birbirine :))))
(4,555 puan) tarafından
İki tel Kasım var canım benim tut gibiler boyuyordum hamileyim diye boyatmiyorum da :))kalemle boyuyorum artık :)
(2,702 puan) tarafından
İdareli et de doğum edince yaparsın sağlığına dikkat et yediklerine falan son aylara doğru kaşar peyniri ve muz öneriyorum sana
(4,555 puan) tarafından
Canim şimdiden çok yiyorum ikisinide çok seviyorum:))
(2,702 puan) tarafından
Olsun ye kilo verilir alınır sen dikkat et Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah amin ecmain❤️❤️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun 
(2,702 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim sağol
0 oy
tarafından

image

köydeyim birazdan eve doğru yola çıkıcam çıkmadan çay sigara yapayım dedim :) 
(2,702 puan) tarafından
En sevdiğim manzara :=)))))
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Afiyet olsun canm yeni kahve içtim ben:) 

Uyandım daha hiç js yapmadım hwrsey duruyor
(2,702 puan) tarafından
Valla ben biraz yaptım da daha var tabi kız ev işi nankör bitmez ki:=)))
0 oy
(6,850 puan) tarafından

image

dur bende sanaanlik Atayim 

Bayıldım kupana canısı ama karavan hariç hiç tarzım değil yerleşik hayat seviyorum ben :) valla nolsun bizde iyiyiz eşim işten haber bekliyo kaç gündür pazartesiye sarkacak heralde kaç gündür temizlik yaptirmiyo ben çalışmıyorum sende çalışma diyo sanki boş durduruyo o ayrı :) okullarda tatil olunca kardeşim dün akşam bize geldi dersane de kapanmış şimdi onlar içerde oyun oynuyorlar birer kış çayı demledim onları içiyoruz bende oğlanı aldım sallıyorum o uyusun mutfagimi topladım yemeklerimi de yaptım zaten diğer işlere giriscem çocuk uyanınca da supurcem nasipse inşallah yani gündüz evde erkek olması çok kötü hele 3 taneyde daha kötü :Dd  
(2,702 puan) tarafından
Amann kız sorma bitmiyor ev işi kupayı bugün bimden aldım
0 oy
tarafından
Bebeyle uğraşıyorum bi yandan anamla tabi anam analık yapıyor bu çocuk aç diyor sjsjjs 
(2,702 puan) tarafından
Hahaha annelerin hepsi mi aynı olur bu çocuk aç ondan ağlıyor durmuyor :=)))
tarafından
Gözünün önünde yiyor gene yok ac diyor sjsjsj
(2,702 puan) tarafından
:=)))))) anneler öyledir hiç şaşmaz
0 oy
(12,536 puan) tarafından

Afiyet olsun günün güzel geçsin ☺️

Görümcem çay makinesi almiştı hediye onu denedık 

imagedderkeeeen Sebamed anketı kazanmşşim geldi ya :)

(2,702 puan) tarafından
Güle güle kullan canım ürününü kız çayı nasıl yapıyor güzel mi bari :=)))
(12,536 puan) tarafından
İyi iyı benim çay la aram yok pek bi kaynanam la içerım doğum var her gün gelir diye büyük istiyordum almış sağ olsun görümcem
Teşekkür ederim ☺️
(2,702 puan) tarafından
Afiyet olsun canım benim ikinize de
0 oy
(8,965 puan) tarafından

Gerçekten şuan o karavana ihtiyacım var :)afiyet olsun canım  benim işler bitti kuaföre çıkacam birazdan 

image

(2,702 puan) tarafından
Oooo afiyet olsun canım bakım yaptır az kendine iyi geliyor
(8,965 puan) tarafından
Para çok olsa da bol bol yaptirsak canım walla iyi hissettiriyor insana Bi rahatlama geliyor :))
(2,702 puan) tarafından
Hemde nasıl çok mutlu oluyo insan be
0 oy
(15,610 puan) tarafından

Ooo

image

kimler gelmiş kimler teşvik etmişler :) 

Ben yemeği bekleyemedim bı paket noodle yaptım yedim evi toparlim kahve yapcam. Sabah oğlanı okula bırak git gel kizi uyut valla yemeğe vakit olmadı 

(2,702 puan) tarafından
Çok yoruluyorum fotocum bittim kız yeni bitti işler de daha bebeleri banyo ettirmem lazım ayyyyy
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Hem ev toplamam lazım hem bavul ama ben bebemin uyumasını bekliyorum. 
(2,702 puan) tarafından
Bende bittirdim gülüm aşırı yoruldum kaç günden beri şimdide çocukları banyo ettircem çay yaptım kendime ıspanaklı börek yaptım
0 oy
(929 puan) tarafından

image

vllh cnm gebeyim çay midemi çok yakıyor tatlı şeyler yine yakıyor kahve de gebelikte çok tüketiyorum size afiyet olsun ben de bunu yapmaya devam ediyor ...
(2,702 puan) tarafından
Ayy çok güzel çok severim patikleri ellerine sağlık sütün içine tarçın koy öyle iç çok rahatlatıyor
(929 puan) tarafından
Çok saol cnm amaan ben normalde de hiç tarçına haz etmem
0 oy
(2,669 puan) tarafından

Ay kupana bayıldım çok güzel afiyet olsun canım bana şans getirsin kupan:)

(2,702 puan) tarafından
Ayy gülüm inşallah kız bugün bimden aldım bunu
(2,669 puan) tarafından
Bulursam bende alayım canim ya
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Dün bi arkadaş seni soruyordu kuzum eskisi gibi pek aktif değilsin 
(2,702 puan) tarafından
Olamıyorum ki balım işler bitmiyo bütün işleri yaptım şimdide bebeleri yıkıycam çay yaptım ıspanaklı börek yaptım evi sildim süpürdüm sayılır az kaldı 3 çocuk beni pert etti gördüm postu arkadaşım mesaj atmış sağolsun hepinizi seviyorum ❤️❤️❤️
0 oy
(119,153 puan) tarafından
rahom profile baktim 3 oglan seni genclestirmis loo nassin nerelerdesin
(2,702 puan) tarafından
Nerelerde olacam gülüm çok yoğun geçiyor ev işi çocuklar okul ev işi anamm bittim yaa kız
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Velet sallıyorum :) bu arada hissettiniz sanırım dün sizi soruyorlardı bi postta
(2,702 puan) tarafından
Gördüm canım arkadaşım mesaj atmış bak posta diye sağolun hepiniz cansınız ❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 304 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 621 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,000 göst.
12 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 237 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...