0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (317 puan) tarafından
Kızlar eşimin dayısının mevlütü var siz mevlüte giderken şık giyinir misiniz altininiz falan varsa takarmisiniz ben  altinlari takmasam kaynanam neden takmadım taksaydin deyip durur ama abartı gibi geliyor bana 

22 Cevaplar

0 oy
(256 puan) tarafından
Mevlüt cenaze evi.bebek.mevludu degil ki anladığım kadarıyla giyimime dikkat ederim ama ortama uygun renkler giyerim.ona göre kıyafet giyerim altında takmam düğüne gelmiş gibi cikingirdayip duracak
(317 puan) tarafından
Evet 2 bilekliğim var 2 de kolyem var onları da taksammi ki bilezikleri takmayım haklısınız şıkır şıkır eder onlar
(48,734 puan) tarafından
uzay yolu bilezik nasil oluyor bakayım netten ☺️
(6,233 puan) tarafından
Hahahahaha ay abla yaa zincir işte büyük halkalı ☺️☺️
(48,734 puan) tarafından
cok.kaba duruyo ya
(317 puan) tarafından
Yok kız kolda hiç kaba durmuyor
-Reklam-
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Giyimime dikkat ederim ama taki Bi tane anca fazlası abartı gelir sanki bak bak hava atar gibi diyecekler diye düşünüyorum:)))
(317 puan) tarafından
Bende bilezikleri takmayın o zaman 2 bilekliğim var onları takiyim kolye taksammıki aceba
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Bana saçma geliyo he devamlı takanlar vr ben sevmiyorum takmıyorum 
(317 puan) tarafından
Bende devamlı takmıyorum ama biyerlere giderken bileklik falan takarım da mevlütte bilemedim ordakiler de gösteriş yapacagindan
0 oy
(677 puan) tarafından
Mevlüt olduğu için takılmaz bana göre ama inan takan takıyor bizzat şahit oldum öz ablamın Mevlüt yemeginde yeğenim yeni evliydi takmış takıştirmis gelmişti tuhafımıza gitmişti biz o acının derdindeydik 
(317 puan) tarafından
Bende cenazede kızları takıştırıp gelince şaşırmıştım bayağı
(677 puan) tarafından
İnsanlar işte acı nerde kalıyor o altın aski zaten senin takacan da yerinide bilecen ama bilmeyenler de var demekki
0 oy
tarafından
Altın takmam temiz giyinmek yeterli bence 
0 oy
(351 puan) tarafından
Vallahi bence giyimine dikkat et güzel giyin ama takı takma ya bana sürekli altın takanlar çok saçma ve değişik geliyor Ben altını sadece birikim olarak değerlendirmeyi seviyorum böyle takmak bana çok görgüsüzce geliyor ha Tabii bu kişiden kişiye değişir ama bana öyle geliyor Yani takanlarda saygı duyuyorum asla demiyorum şu görgüsüze Bak nasıl da takmış diye
(317 puan) tarafından
Bazılarının hoşuna gidiyor ama işte günlük takanlar bile var
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Giyimime dikkat ederim sadece kolye takarım:) altın abartı olur kaynanalar hava atmayı sever
(317 puan) tarafından
Bende kolye ve bileklik takmayı seviyorum bilezikler düğünlük geliyor ama dediğin gibi işte Kaynanalar :)
0 oy
(348 puan) tarafından
Kaynanam istiyorsa kendisi taksın mevlütte takmam hele cenaze mevlüdü ne o öyle düğün gibi
(317 puan) tarafından
Olsa takar kesin:D
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Alyans bile takmayan ben bana görgüsüzce geliyor altın olayı varsa paran dursun bankada yada garimenkülde göstermeye gerek yok 
0 oy
(119,470 puan) tarafından
tek dugunumde altin taktim ben ne mevlute ne dugune giderken takarim hos hic takmadim takmamda
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Ölü mevludu yani oraya altın gösterisine gitmiyorsun ki gereksiz yani
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Mevlute altin takmak dusundurucu dogrusu
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Geçenlerde komşumuzun sünnet Mevlüt u oldu sünnet çocuğunun teyzeside yeni evli kızcağız takmış takistirmis bileziklerini, zincirlerini,elbise falan giymiş insanlar o kadar kötü ki millete gösteriş yaptı diye konuşmuşlar kızı.mevlute giderken hepsini değilde bir iki tane takabilirsin bence fazlası gerçekten göze çarpıyor çünkü 
(317 puan) tarafından
Aynen öyle yapacağım bilekliklerle kolye takarm
0 oy
tarafından
Cenazeye takma bence ama onun dışında olan mevlütte tak takıştır giy süslen
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Böyle yerde millete gösteriş yapacağım diye altın takmanın anlamı ne ben anlamıyorum. Millete karşı her yerim boş olsa ne olacak,o altınlar mi rütbe veriyor. Sırf bu algilardan dolayı da her yerde altın takanlar bana aşırı görgüsüz geliyor. 
0 oy
(13,284 puan) tarafından
Mevlitten kasıt ölünün arkasından edilen dua ise krsys dünyalık malımla övünmeye gitmem temiz yeni ama abartısız bir kıyafet giyer giderim ben sadelikten yanayım 
0 oy
(993 puan) tarafından
Cenaze yemeği ise olabildiğince sade gidilir amaç ölen için yapılan hayırda bulunmak yani niye düğüne gider gibi davranayim ?
0 oy
(5,723 puan) tarafından
Usulüne göre ne çok kötü ne çok abartı giyerim. Takıp takıştırmam çok sevmiyorum öyle eli kolu dolu olanları bir yüzük bir kolye zarif bir model yeterli bence 
(317 puan) tarafından
Bende öyle yapacağım canım bileklik kolye takacağım
(5,723 puan) tarafından
Aynen sadelik her zaman en iyisi
0 oy
(48,734 puan) tarafından
altinlarimi hiç takmadim.zaten sattik araba aldik 

mevlüt kuran oldugu icin suslenmem 
0 oy
tarafından
Takabilirsin ama abartı olamaycak şekilde olması daha iyi cenaze mevlüt u sonuçta ölüye barı saygımız olsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
0 oy
4 cevap 74 göst.
16 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 222 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.
18 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

381,086 soru

11,408,804 cevap

34,945 kullanıcı

...