0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (197 puan) tarafından
6 ay oldu doğum yapalı ama sürekli durup dururken karnım ağrıyor ne olduysa doğumdan sonra oldu geçmiyor kremler giriyor sürekli bağırsak sorunu da yaşıyorum sizlerin de oldu mu böyle sıkıntılar 

5 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından
Kontrol ocin doktora gittinmi bı baktır ultrasyonla .

Sadecee ağır kaldırınca ağrı olabiliyor  
(197 puan) tarafından
Yok hayır ağır kaldırmadım gittim dikişleri alırken baktılar bir sorun görülmedi ama sürekli karnım ağrıyor kramp giriyor şimdi noodle yemiştim 1 saat sonra ağrı olmaya başladı ishal de oldum geçmiyor nerden de yedim onunla alakası olabilir mi diye ona bağlıyorum artık
(3,769 puan) tarafından
Yok yaa ozmn miden le alakalı bişey olur karın agritmaz
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından
İlki normal di ikinci doğum sezeryan, sadece bel ağrım var oda bebek uyanmasın diye sırt üstü yatıyorum hiç hareket etmeden 
0 oy
(1,042 puan) tarafından
1 yıla kadar bu sorunları yaşadım özellikle bağırsak problemlerini şuan 2 sene oldu sezeryan olalı şükür uyuşukluk bile yok sezeryan bölgemde sadece spiral taktırdım onun ağrısı oluyor ara ara rahim bolgesinde 
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Bende bir ay oldu  üç kez mide kısmında genişçe bi yere ağrı girdi ölüyorum sandım sonuncuda bugün gitmiştim bebeğin iğnesine yetişmek için görünemedim yine bide geçmeyen ishal var afedersin 
(197 puan) tarafından
Aynen ya benimde öyle neden acaba
(1,938 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ki dr görünebilirsen banada yazarmısın bende gidersem bilgi veririm sana
(197 puan) tarafından
Canım ben doğumdan sonra hastane fobisi oluştu bende korkudan gidemiyorum karnımın ağrısı da geçmedi kaç saat oldu birde böyle uzun sürüyor ağrı be yaparsam geçmiyor şeninde öyle mi
(1,938 puan) tarafından
Yok canım sadece ishal var ağrı yok ama dediğim gibi üç kez böyle bi ağrı girdi midemin oraya bi yarım saat sonra geçti ilkimde  sonuncuda da limonlu su içtim 10 dk da geçti randevu yok acilden gidecektim de gidemedim
0 oy
(197 puan) tarafından
Yaşayan varmı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (445 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 120 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Semasu12 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,259 cevap

34,943 kullanıcı

...