0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 17 aylık beş buçuk aylık da hamileyim çocuklar büyüyüp kursa vs gidene kadar çok vakit kaybedicem TV de internet var hamile kalmadan önce çok heveslendim alfabesini falan öğrendim ama esr e otre okunuslarinda kaldım hamilelikle ağırlaştı uykum geliyor yada yorgunluk hissediyorum çok istiyorum evde TV de izleyerek falan öğrenmem mümkün mü ? Yanlış okumaktan da korkuyorum 

14 Cevaplar

+1 oy
(3,130 puan) tarafından
Öğrenmen evet mümkün hatta daha kolayını söyleyeyim istersen görüntülü öğretebilirim. Özel ders gibi geçen sene çok popi oldu :D pandemide herkes canlı ders yaptı ya :D
(3,130 puan) tarafından
Ama eve yakın kurs vs bulursan rahat iki ayda öğrenirsin. Kızını da götürürsün yanında. Genelde kız çocukları daha uslu oluyor.
tarafından
Ya ciddi misin özelden görüşelim bunu evime yakın yerde var ama kalabalık ve birkaç sokak mesafe var bizim oraya kışın kar yağıyor soğuk ve buzlanma yüzünden kızımı alıp hamile halimle malesef gidemem
(3,130 puan) tarafından
Ciddiyim tâbi deneyebiliriz uyku saatlerine denk getiririz çocukların. Çünkü benimki de rahat vermez.
(48,735 puan) tarafından
güzel kalbini seveyim senin
(3,130 puan) tarafından
Senin kalbinin güzelliği İkbâlcim o
-Reklam-
0 oy
(246 puan) tarafından
Öğrenirsin canim annem okuma yazma bilmiyor kardeşler olarak biz öğrettik sen hayli ogrenirsin yeter ki iste
tarafından
Ya insllah canım evimde Kur'an okuyup uyumanın huzurunu yaşamak istiyorum
0 oy
tarafından

İlk önce böyle bir niyetin için seni tebrik ederim canım benim Allah emeklerini boşa çıkartmasin sen iste yeterki Allah de Allah sana yardımcı olur öğrenmem için emin ol alfabeden daha kolay arapça 

Hikayesini anlatacağım yeni elimden bıraktım 

Okuyordum 

Ben kuranı bilmezdim babam karşı biraz ama benim çok hevesim vardı evlendim bir yuva kurdum eşimin yanına gitttim utana çekine dedimki bana kuran öğretir misin eşim sen iste yeterki dedi 1 ay çuze çalıştım 2 ay daha çalıştım 

Kur'an'a geçtim ilk Kur'an'a gectigimde kalbim yerinden çıkacak gibi attini hissettim o gün bugündür tek sırdaşım yoldayım dert ortağım o çok seviyorum herzmaan okumaya gayret ediyorum çok ama çok pişmanım keşke öncesinde ogrenseydim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

image

tarafından
Yaa Allah razı olsun eşinden namaz kilmak bile ayrı huzur veriyor ama kuran okuyup uyumanın huzurunu yaşamak istiyorum evimde çok sağolsun arkadas yardimci olacak öğrenmem için
tarafından
Evet çok huzur veriyor canım benim bu üçüncü hatimim olcak inslalah
tarafından
Maşallah maşallah Allah kabul etsin inşallah banada nasip olsun
tarafından
İnşallah canım olur inşallah
0 oy
(5,184 puan) tarafından
Tabiki öğrenebilirsin . Videolar var basitçe anlatan aksatmadan günlük yaparsan öğrenirsin Allah'ın iziniyle
(5,184 puan) tarafından
İnsaAllah ☺️inan zor değil sakın gözünde büyütme Allah için yapıyorsun öyle düşün azmet☺️
tarafından
Canım büyütmuyorum sadece biraz yardıma ihtiyacın var
(5,184 puan) tarafından
Etrafında bilen yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba
tarafından
Burdan bir arkadaş yardımcı olacağını söyledi nasipse
(5,184 puan) tarafından
Anladım insaAllah
0 oy
tarafından
Youtube videoları cok eğitici tabıkı ogrenırsın
tarafından
İnşallah basaricam
0 oy
(5,731 puan) tarafından
Kızlar buraya gelin 
tarafından
Dün açmıştım galiba
tarafından
Anlık biri açsın olmaz mi sjsjsjs
(5,731 puan) tarafından
Olur açalım
tarafından
Bencede açın burda olmaz bacim ayıp :D
tarafından
Sende kapa postu sjsjsjjs
0 oy
(388 puan) tarafından
Olur bnce ama biri gostermesi lazim dogru mu yanlis mi okuyorsun onu bilemezsin izlemenin faydasi olur tabi.yakinlarda olsan ben ogretirdim sana.seve seve
tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️ bir arkadaş sağolsun ogrecetek ama yinede irtibat kurarız bielitke okumak da güzel olur
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Yaaa Sevgiiii ❤ ne güzel bi istek bu. İnternet üzerinden öğrenen çok kişi var. Yorumda gördüm özelden öğretecek biri varmış. Tecvid öğretecekse ben de katılmak isterim müsait oldukça
(11,084 puan) tarafından
Maşallah sana ❤ benim çocukların sesinden katılmam çok mümkün olmayabilir ama denicem yine de kabul ederseniz (sesimizi kapatırım :D)
tarafından
Kuşum uyku saatlerine denk getiricez benimki akşam cok erken yatiyor onunda var bir bebisi bir şekil ayarlarız ya
(11,084 puan) tarafından
Ufaklık 10 dk önce uyudu :D sen yine de beni unutma olur mu tecvitli okumak istiyorum ben de çünkü düz biliyorum sadece.
tarafından
Unutur muyum canım özelden yazayım da kaydet wp den haberleselim saatlerimizi uydururuz bir şekilde
(11,084 puan) tarafından
Cansın ❤
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bana annem öğretti 1 ayda öğrendim inan korktuğun kadar yok o kadar basit ki 

YouTube dan videolar izlenerek öğrenebilirsin yada yanında yörende biri varsa haftada 1 2 gün çalıştırsa çabucak sökersin 

Ben şuan elimden birakmak istemiyorum çok guzl anlatamam ☺️

Şimdi Arapçaya  Osmanlıcaya taktım inşallah onlarıda başaracağım ❤️sende yaparsın azimli soplat 
(6,512 puan) tarafından
Bende sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ☺️❤️
tarafından
Hümeyra depremler başladı yine çok huzursuz içim :( bugün ölsem verceek hesabım yok uzerimde tarifsiz bir yük gibi
(6,512 puan) tarafından
Ayy evet duydum kardeşim Antep'e calismaya gitti elektrik bölümünü bitirdi güneş panellerinin elektrikgine bakıyir Antep'te abla ara ara oluyor deprem diyor :(
Öyle düşünme niyetin belli senin ameller niyetler üzereymis sen kalbine aklına koymuşsun seni ilmek ilmek yaradan rabbim seni senden iyi bilir niyetini iyi bilir inşallah başaracaksin ❤️
tarafından
Oyy çok teşekkür ederim canım inşallah ❤️
(6,512 puan) tarafından
❤️☺️❤️☺️
0 oy
(5,075 puan) tarafından
Biraz zorlar ama öğrenirsin. Babam 45 yaşındayken kuran okuma kalemi almıştı onunla öğrendi. Eşim de heveslendi hem ben gösterdim hem kalemle okudu çat pat okuyordu sonra bir ara yoğunluktan pek alıştırma yapamadı unuttu. Tekrar başlamayı düşünüyor
tarafından
Bende çok istiyorum inslllah basliycam
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Öğrenebilirsin tabi canım mesela ben hiç kursa gitmedim ama sayamadığım kadar çok hatim yaptım Elhamdülillah. 
tarafından
Bende şimdi ilk defa 70 bin Kelime-i tevhid hatmine basladm
(7,050 puan) tarafından
Maşallah canım benim Allah kabul etsin daim olsun inşallah  ❤
tarafından
İnşallah canım aminn ❤️
0 oy
(3,130 puan) tarafından
Postu açalı tam 1ay olmuş;) teşvik olması için öğrenmek isteyenlere sen den bir  post açmanı bekliyorum kullandığın uygulamaların tavsiyesini içeren :D 
tarafından
Günaydın olur tabiki:) ama başlayalı daha nerdeyse bu birnhafta falan oldu
(3,130 puan) tarafından
Evet onuda yazarsın teşvik olur:)
0 oy
(679 puan) tarafından
15 günde öğrendim sağolsun kuzenim gösterdi günde yarım saat gösterirdi eve geçer gün boyu tekrar ederdim Kur'an'a geçtim hatta hatimim yarıda kaldı bide ilk hangi Kur'an okursan ona alışıyorsun 
tarafından
Bende başladım bir haftadır hece okuyabiliyorum şuan çok şükür
(679 puan) tarafından
İnşallah devamı gelir canım Allah kabul etsin
0 oy
(354 puan) tarafından
Ben evde öğrendim tabiki ablam ve kardeşim sayesinde onlar bana çok yardımcı oldular Allah isteyen herkese okumayı nasip etsin inşallah çok güzel bir duygu okuyunca çok rahatlıyorum
tarafından
Bende başladım canım bir hafta oldu hece okuaybiliyorum
(354 puan) tarafından
Allah su gibi okumayı nasip etsin inşallah cnm insanın yeter ki okuma hevesi olsun Allah her türlü yardım eder cnm

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 222 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 225 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.