0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar 39 haftalık gebeyim 2 li temizdi 3 lu taramada temiz çıktı ayrıntılı ultrason da sorun yoktu çok şükür doktor 39 a geldim ultrasonla baktı ve bana detaylı ultrason yaptırdın mi dedi evet hocam sorun mu var dedim hayir sorun yok dedi ondan öncede başka birine gitmiştim oda ultrasonlw baktikdan sonra sordu problem mi var dedim hayır öğrenmek istedim dedi insan ister istemez korkuyor niye sordu diye hemde ultrasonal bakarken 4 gün sonra 40 haftalık oluyorum muayne eti sigilin varmı dedi bende yok dedim onu nedem sormuş olabilir 

5 Cevaplar

0 oy
(2,524 puan) tarafından
Vaji.nal siğil varsa normal doğumda bebek için iyi değil bulasiyormus sanırım öyle biliyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,680 puan) tarafından
Kız cins cins şeyler çıkarıyorlar ya alalhini seversen düşünme ya korkma sağ saglim doguracam kucağına alacan evet bol bol hurma yiyoruz açılmayı sağlıyor ananas yiyoruz inşallah alah kyrtarsin canım
0 oy
(8,020 puan) tarafından
Doğuma az kaldığı için sorun olup olmadığını merak edip sormuş olabilir canım hemen kötüye yorma. Ona göre yol izlerim gibi düşünüyordur 
0 oy
(69 puan) tarafından
Bende çok düşünüyorum düşündükçe de aa acaba boyledemi benim aklima geliyor diyip kendimi yiyip bitiriyordum bende 28 haftalıgm ayrintilida vs birşey çıkmadı ama şimdiki aklm olsa fetal dna yaptirrdm kafam rahat ederdi
0 oy
(928 puan) tarafından
Yok ya olsa bişey derlerdi saklamazlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 117 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 333 göst.
26 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 910 göst.
0 oy
11 cevap 246 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,900 soru

11,341,375 cevap

34,808 kullanıcı

...