0 oy
295 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,504 puan) tarafından
Kizim 2.5 yaşında anca cesaret edip deldirdim kulaklarını. 1 hafta oluyor. Dedesi küpe alacak sizce nasil model almaliyim rahatsiz etmemesi lazim sizin prenseslerinizin küpeli hangi model kullanislimi birde taşlı alsam pisman olut muyum düşer mi taşları 

14 Cevaplar

+1 oy
(3,310 puan) tarafından

Böyle benim bebeklik küpem şimdi kızım takıyor 

image

(3,310 puan) tarafından
Biz 1 buçuk yaşında deldirdik uğur böcekli bir model çok beğendim annemde bunu saklamış geri almadım bunu taktık  ☺☺☺
(1,504 puan) tarafından
Cok tatli duruyor canim. Benimde vardi küpem babam paraya sıkışınca boxdurmustu ben küçükken
(2,803 puan) tarafından
Bnmde annem kızıma getirdi bebeklik cocukluk küpemi bnmkide altın top olandan ama deldirmedim daha oğlumla cok boğusuyorlar zarar verir kukağına diye deldirmedim daha :)
-Reklam-
0 oy
(119,318 puan) tarafından
şimoşun topcuk kupesi bende ay yildiz almak istiyom şimoşa
0 oy

image

kizlar bu model nasi tassizda var
(48,671 puan) tarafından
sorun yasamadik benim çocukluk kupemde boyle kiziminki küçülsun benim kupelerimi takicam
ya bende ay yildiz kolye vardi şimosada kupe alim dedim arkasi vidali topcuk kupesi var valla 1 kez vidasi dustu
(48,671 puan) tarafından
gurbette olunca ayyıldız daha anlamli.geliyor☺️❤️
tarafından
Bu model aldım ay yıldız değil ama bozuldu ha bire arkası açıldı hatta kayboldu bulduk direk sattım
ikbos anlamis☺️❤️
0 oy
(4,646 puan) tarafından
22ayar top küpe dedesi aldi canım yazın uyuyor şimdi cekemem
0 oy
(870 puan) tarafından
Kelebekli taşlı modelden almıştık j küpe dediklerinden. Her görenin dikkatini çeken güzel bir küpeydii. Kızımı bezden açma döneminde zibinina takıldı tuvalet deligine düştü . Şimdi normal top olanlardan ama top olanlar daha kullanışlı. Vidalı olduğundan 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
yarin atarim resmini halam aldi doğum hediyesi cok rahat kullanisli 
(1,504 puan) tarafından
Bekliyorum canim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben gümüş piercing aldım arkası batmıyor öyle olunca 
0 oy
tarafından
Top olandan kiziminki rahatsız etmiyor 2 yıldır kulağında 
0 oy
(2,785 puan) tarafından

Büyük kızımınki bu çok rahat canım çokda beğeniyorum küçük kızım 5 aylık büyüdü zaman onada böyle bir şey alırım 

image

(1,504 puan) tarafından
Taş düşme sıkıntısı varmi canim
(2,785 puan) tarafından
Yok canım 3 yıldır kullanıyorum
0 oy
(342 puan) tarafından

image

Halka model rosegold rengi ve taşlı. Beğenerek almıştık, hala beğeniyorum :D
0 oy
(113 puan) tarafından
Uğur böcüklü taşlı  küpeydi anane dede hediyesiydi.Tatile gittik çalınmış küpeleri kızımın. Kulağındanda çıkıyordu kaç kere sokaklarda evde, çöpte aradım. Arkası tıpaçlılar en sağlam olan diğerleri gevşeme yapıp düşüyor. 
0 oy
tarafından
Çok güzel bi kupesi vardı arkası açılıyordu ha bire sattım şimdi kulağında normal küpe var kulak delinince takılan 
0 oy
tarafından
Henüz deldirmedim duruyor. Normal klasik top küpe. Bebek görmeye gelirken getirmişlerdi. Ne zaman kendi ister deldir diye o zaman deldiricem bende bakalım. Bu konuda bana benzerse sıkıntı. 
0 oy
(12,629 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
içine kapanan model taşsız

Burdan Defne kuşun annesi tavsiye etti aldım 3 cu bu iki tane düşürdü bu sağlam çiktı öbürleri düştü taşlı idı
(1,504 puan) tarafından
Oy Maşallah kuzuya
Bu halka mi canim
(12,629 puan) tarafından
Evet içine kapanıyor hiç bir yere takılmıyor
Bundan öncekiler normal klipsli idı düştü

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 199 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 658 göst.
8 Mart 2023 Moda kategorisinde Benkimim (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 245 göst.
28 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu

379,778 soru

11,368,763 cevap

34,850 kullanıcı

...