0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (933 puan) tarafından

Yani Dünyanın çivisi mi çıkmış neyi cikmis Nalet olsun böyle insanlara! Nedir bu duyduklarımiz  bu gorduklerimiz  insanın nefsi nasil bir nefistir ki kendi çocuğuna bunu yapar. Herkesin cocugu olabilirmiş ama herkes Ana baba olamazmis.  Bazen diyorum ki neden evlendim neden bu kötü dünya ya cocuk getirdim beden onların günahına girdim. Bu zalim dünya ya getirdim onları. Rabbim evlatlarimizi  tüm kötülüklerden korusun.

image

11 Cevaplar

+4 oy
(2,308 puan) tarafından
İman yok insanlık yok vicdan yok Allah kahrı perişan etsin böylelerini 
(13,079 puan) tarafından
Kesinlikle
Amin
-Reklam-
+3 oy
(383 puan) tarafından
Seriat gelsin 
(2,308 puan) tarafından
O adami cezaevine koymak ona iyiliktir öyle şere. fsizleri bi odaya kitleyip ac susuz ölmesini izliceksin öyle idamda yetmez can çekişe cekise can verecek
(1,219 puan) tarafından
Bence direk onada tecavüz etsinler hemde önüne gelen herkes gözünün yaşına bakmadan
(383 puan) tarafından
Doga_DVM neden asilsin iyi arastirin
(4,351 puan) tarafından
Yargı hiçbir zaman tek bir kişiye bağlanamaz çünkü. O kişinin doğruluğundan emin olamazsın. Ve o kararı veren de erkek olacak. Bu yüzden ağır ceza verilirken bir hakim ya da hakime değil, hakem heyeti olur. Evet din en doğru cezayı kararlaştırmış olabilir ama o cezaye hükmedecek olan tek bir erkek ise evet o kızlar asılır. Olay araştırma değil, mantık
(383 puan) tarafından
Mantik yanilur din yanilmaz idrak edemedginz seyler var siz allahin adaletine guvenmiyor inanmiyorsanuz allaha da inaniyor sayilmazsiniz
0 oy
(2,476 puan) tarafından
O.rpu cocugu nett serefsizzz ********
0 oy
tarafından
Aynısını buna da yapacan hapse girince bir bk olduğu olmuyor gebertecen böylelerini 
(933 puan) tarafından
Böyle suçu olanlari direk halka arz edeceksin, görmezden geleceksin millet icabına bakacak yarım saat sürmez. Ama sözde adalet var.
0 oy
(11,082 puan) tarafından

Ateşi bol olsun :angry:

0 oy
(2,522 puan) tarafından

O..pu. çocuğu.p.i.ç Allah belasını versin

Bı insan nasıl kendi çocuğuna bunu yapar boylr şere.fs.izl..er gebertmeli adı köpek

Böyleleri yuzunden komswye güvenemez olduk ahh çocuğun bundan sornaki hayatı nasıl olucak :angry:

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Diyecek bir söz bulamıyorum 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Sbaah sabah gormez olaydım cehennem zebanisi adı köpek 
0 oy
(435 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşünüyorum kız erkek farketmez Allah evlatlarımızı iyi niyetli insanlarla karşılaştırsın.. 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ya böyle haberler görünce çok kötü oluyorum eskiden derlerdi bı balbanin kendi cocuguna nevsi çekmez vs diye ama nasıl bı duruma geldi bu insanlar karısı var oda yoksa gitsin o pisliği yiyeceği yerlere evlat ya idam edilmeli böyleleri :(
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ne okudum ben ya :(

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 702 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 732 göst.