0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar temel ihtiyaç haricinde evde keyfi fuzuli bişey yok bir yemei takımı fincanlari birde eski bir fincan takımı birde urfadan bakırli set almıştık o var ama şimdi bakıyorum ne fiyatlar Uygun nede onlara yet açma isteği var sunumcu değilim olanlar kendi isteği beni ilgilendirmez ama benim gibi az eşya olupta memnun olan varmı???

Bakıyorum da herkes baya alıyor ben mi anormalim heves var gibi süzgeç aldım büyük evde küçük vardı leğen tipinde eve getirince ne gerek vardi evdeki işimi görürdu dedim

28 Cevaplar

0 oy
(1,218 puan) tarafından
Urfa'da aldığın bakırlı seti bana hediye edebilirsin ;)) kaç senedir urfadayim hala almadım;))
tarafından
Hahaha kız çok seviyorum :)) alsana kız :))
-Reklam-
0 oy
(1,078 puan) tarafından
Benim 2+1 evim var salonda kanepe takımı tv sehpası masa ve 3lü sehpa var başka biblo bile yok tek biblo saat mutfak çok sade az ve öz bir halı geri kalanıda beyaz eşya diğer odam bomboş kızıma oda yapmadım gerek yok eşim zaten evde değil hep işte kızım da yanımda yatıyor hep yatak odam sadece takımım var üstüne dantel bile atmamışım makyaj aynamın üstü boş makyaj malzemelerim için çantam var ona koyup çekmeceye atıyorum ne gerek var herşey ateş pahası dünya malı alıp ne yapıcam gereksiz geliyor bi çay su b. Varsa niye diğerini alayım saçma ya. 
0 oy
(5,576 puan) tarafından
Benimde öyle çok bi eşyam yok hatta kullandığım çoğu eşya kaynanamın kırılan olunca yenisi alıyoruz öyle sunum meraklısı değilim ve açıkçası gördüklerimin çoğu bana boşuna masraf gibi geliyor onlara verilen paralarla adam akıllı çocuklara çok iyi gelecek sağlanır diyorum 
0 oy
(3,613 puan) tarafından
Önceden bendede aşırı heves vardı şuan 

1 er 6 lı takım çay bardağı fincan yemek tabağı pasta tabağı kase bir çaydanlık 1 cezve birkaç plastik leğen saklama kabı 3 tencere 2 tava başkada bişeyim yok benden mutlusuda yok 
0 oy
(13,494 puan) tarafından
Ben mutfak eşyası nevresim vs seviyorum eve yatırım yapmayı ama evde çok kalabalık oluyor. Var olanlar yeterli deyip daha almıyorum bir tane misafir yemek takımım bir tane de misafirlik kahve fincan takımım var yeter bana 
0 oy
(370 puan) tarafından
Bende dünya malına düşkün değilim Eşim bir sey alincada sevinmiyorum.beni öyle alıştırdi.
0 oy
tarafından
Herşeyden bir adet bir takım var 2 tane olan sadece nevresim beyaz eşyalarım eşimin bekâr yaşadığı zamandan kalma ben seçmedim bir koltuk takımı bir baza bir yatak gardırop komodin vs yok süslü püslü şeyler yok ranza var çocuk odasında ve küçük dolap çalışma masası 3+1ev temizliği yarım saat sürüyor sadece eşyalar çok hafif yani anlayacağınız ben eşyalara değil eşyalar bana hizmet ediyo asla umursamam kırılmış dökülmüş kirlenirse temizlerim yipransin yırtılsin umrumda değil ben çok rahatım 
0 oy
tarafından
Sadece temel gerekli eşyalarım var gayet mutluyum mutluluğu eşyada arayanları anlamış değilim onlar bize hizmet etmek için var biz onlara hizmet etmek için içeriyi doldurmamın anlamı yok

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 755 göst.
0 oy
7 cevap 140 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
3 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu

382,492 soru

11,451,124 cevap

35,028 kullanıcı

...