0 oy
982 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
İnstaggramdsn ekleyip siz böyle izin verir misiniz veya evinize gelip eşinizle sanki kanka gibi konuşması nromal mi siz buna ne tepki verirsiniz kızlar 

53 Cevaplar

+3 oy
(1,219 puan) tarafından
Bence normal değil mesafe olmalı bizde hoş geldin hoşbuldum tek konuşma budur 
(1,219 puan) tarafından
Olması gereken canimm
(1,088 puan) tarafından
Benim arkadaşlarım daha eşimle bir araya bile gelmedi ne gerek var. Özellikle o 3vde değilken çağırırim . Yada dışarda bulusurum
(2,522 puan) tarafından
Bende de öyle gelirlerse eşleri ile gelirler
Kadınlar bir odada erkekler. Bı odada olur
tarafından
yeniden gösterildi
Nasıl konuşuyorlar mesela
(2,522 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadim bana mı sordun nurcan
-Reklam-
+3 oy
(5,662 puan) tarafından

Ne münasebet :woot: en haz etmediğim şey dir ki çok şükür öyle bir şey de yok 

+1 oy
(2,522 puan) tarafından
Ne münasebet 
+1 oy
(8,328 puan) tarafından
Ayy senşn hayatında hiç normal birşey yok farkında mısın hep bir sorunlar çıkıyor bence oturup hayatını sorgula neden niçin de bi
(249 puan) tarafından
Seninki çok mu normal ya
(8,328 puan) tarafından
Valla senin ki kadar anormallikler olmuyor kayonpeder dövmüyor kocamda ben o haldeyken trene bakar gibi bakmıyor

Her şeyi kötüye çekme ben iyi birşey için söyledim biraz sorgulama yaparsan belki hayatındaki yanlışı ya da yanlış insanları anlarsın diye
0 oy
(5,184 puan) tarafından
Hayır normal değil .

Bi kere günahtır .

Ne ben konuşurum o konuşabilir karşı cinsle
(249 puan) tarafından
Ayy sildim kızı tamam valla ben iyi dayanmisim
(5,184 puan) tarafından
Benim hiç tahammülüm yoktur böyle. Şeylere ya
Ve aşırı kiskancimdir :)
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim arkadaslarım liseden beri eşimi tanırlar msjla bişey diyeceklerse enişte demeden asla hitap etmezler eşimde kardeşim diye konuşur. 2 samimi arkfasım bizde kaldı mesafeyi koruyarak şakalaştılarda sohbette ettiiler. Benim 10 yıllık arkaslarım kardeşten öteler benim için o yüzden rahatsız olmuyorm tabi samimiyeti abartmamak lazım. Yapı olarakta çok kıskanç biri değilim 
(249 puan) tarafından
Enişte demiyor ki ismiyle hitap ediyorrr
tarafından
Ay ben evime alırım gelir de eşim yokken bı de yatıya kalmışlar tuhaf geldi
(1,629 puan) tarafından
10 saatlik yoldan hiç bilmedikleri şehire benim için geldiler tabiki yatıya kalcaklar :) neden tuhaf geliyor anlamadım eşim 11 de yattı bizde 2-3 e kadar sohbet ettik keşke yine gelseler
tarafından
Biz aynı ilde olduğumuz için tuhaf gelmiş olabilir :) günlük gidip geliriz ondan
0 oy
(435 puan) tarafından
Instagram'dan ekleyebilir tabi ama bir iki yıllık arkadaşım filan ekleyemez.. çok arkadaşım var sadece bir tanesi ekleyebildi oda 10 yıllık. 

Kanka gibi filan asla konuşamaz.  arada görüntülü konuşurken gösteririm arkadaşımla konusuyom diye abi diyerek hitab eder. Bundan fazlası yalaklik biraz 
(249 puan) tarafından
İyimis abi demesi iyi birşey
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Bana göre herkes sınırını bilmeli.
(249 puan) tarafından
İsmiyle hitap ediyor ben bir daha duyarsam abi dersen sevinirim dicem
(1,951 puan) tarafından
Neden uyaracaksın ki? Direkt mesafe koy.
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Valla benim kuzenim vardı teyzemin kızı böyle ilk zamanlarda evime gider gelirdi eşimle çok yakın arkadaş gibi konuşmalar yapardı, bide sürekli ona bakarak konuşurdu bişey soracağı zaman bana değilde ona sorardı, bu yaptığı şeyler gözüme battığı için arama mesafe koydum. Sonra zaten aramız bozuldu görüşmüyoruz artık kalmiski kız arkadaşım yani asla izin vermem.
(249 puan) tarafından
Ha bu kız da öyle
(880 puan) tarafından
Ah ah bu kızın gozu var kocamda ve bnm 1 twnr arladsm vardı ıkıde bjr esımın hesabını soryr varmı yokmu dıye yok dedım bulms ıstek atms ve esım benm kıskanc oldugumu bıldıgı ıcın alıp engelı bastı asla hıcbır arldsm eklı olamaz esımde ben karsıyım ne gerek var onun arladsı degıl bırseyı degıl ne hakla eklı olacak ben dırek engelı basarım sorarsada herksı cıkarma kararı aldk gerek yok de ve esının tlfnu varsa engele ztn bırgun sorarsa nosu gorunmyr o zmn dekı esımımı takıp edyrsn nerden bılıyrsn fotısu yada nosu gorunmyr yanı kısacası mesafe mesafe ve uzak tut evınden hayatından gerek yok ben herksı cıkardm hayatım kafaö rahat yaa
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Bi tane arkadaşımla (10 yıllık arkadaşım) doğum günümde sürpriz yapmak için mesajlaşmışlığı var, o da arkadaşım adresi sormuş benim herif de ben veremem Hatice kızar demiş o kadar. Öyle instadan mesajlar falan benim onaylayacağım şeyler değil. Ne arkadaşlarım böyle bişi yapar ne de eşim hamdolsun. Yapmaya kalkan olsa artık arkadaşım olmaz. Ha uzakta kız, geldiği zaman benim yanımda benim de içinde olduğum seviyeli konuşmalar olur o kadar. Öyle kanka tavırları olmaz. Zaten mümkün mertebe aynı ortamda olmayız. Doğru bulmuyoruz eşim de ben de. 
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Ben harran ovası  degilim katilamicam ☺️
(249 puan) tarafından
O ne demek kız
(2,724 puan) tarafından
Harran ovasi genişya o kadar genis degilim dedim kuzum sil gitsin ☺️
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ne konusmuslar arkadasladim esimde ekli onunda bazi arkadaslari bende ekli ama konusma olmuyor sadece ekliler
(249 puan) tarafından
Canım benim eşim çalışma story atmış kolay gelsin hâla çalışıyor musun yazmış eşimde evet yazmış
(48,690 puan) tarafından
gereksiz muhabbet olmuş ama kötü niyet sezmedim baska bişey gördün mu ki
(249 puan) tarafından
Hayır canım yok
(48,690 puan) tarafından
oylesine sormuş gibi geldi
0 oy
(26 puan) tarafından
Sadece bir arkadasm ekli eşimde.o da bizi tanıştıran ksii .evime gelip gider ama eşim o varken içerde oturmaz başka odada oturur.. herkes sınırını bilmeli. Samimi asla olamaz benim eşimle .
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Yapamaz zıçarım azına :)))
0 oy
tarafından
Hiç hoşnut olmam ilk önce güzel uyarı yaparım baktım anlamıyor dahada görüşmem 
(249 puan) tarafından
Peki ne diyebilirim canım mesela sence ne diyeyim
tarafından
Kusura bakma ben böyle muhabbetlerden hoşlanmıyorum eşimle kanka gibi durmandan derdim ama tabi bu senin arkadaşınla olan samimiyetine bağlı ona göre yaz
0 oy
tarafından
Hayır konuşamazlar atamazlar. 
0 oy
(499 puan) tarafından
Normal degil izinde vermem
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Hangi gerekçe ile ne yazdığına göre değişir 
(249 puan) tarafından
Daha çalışıyor musun yazmış kolay gelsin yazmış
(13,102 puan) tarafından
Aynen sakıncalı o zaman ona neymiş
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Arkadaşım yok. 
0 oy
(969 puan) tarafından
Benim kız arkadaşım eşimin değil.... sonuç olarak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
26 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
5 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
8 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 599 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...