0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (716 puan) tarafından

Kızlar kaç gündür stres yapıyorum dünden beri kafamdaki sesler susmuyor intihar etmek istiyorum. Ama günah olduğunu biliyorum çok karşı çıktığım bi durum ama şuan ben düşünüyorum düşünmek istemiyorum kızlar korkuyorum vesvelere yenik dusucem diye :'(

12 Cevaplar

0 oy
(119,319 puan) tarafından
Oku kendini sakin yanlis bisi yapma 
(716 puan) tarafından
Öyle ki şuan günah olmasını bile göze almış durumdayım sadece diyorum bana birşey olursa kızım ne olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
 BOl bol dua  et rabbine sigin bisey olmaz insallah o dusunveleri dusunme
(716 puan) tarafından
Zaten rabbimden başka kimsenin oluşuna inanmıyorum bugünden sonrq
0 oy
(662 puan) tarafından
Sürekli oku canm yattgn yere kuran koy basucuna ve banyoya falan ewde teksen girme akşamları yatsi ezanindan snra girme surwkli oku 
(716 puan) tarafından
Kuran var odamda. Öyle şeylerden korkmam onlarla alakalı değil canim
0 oy
(76 puan) tarafından
Asla öle bişey yapma hayatin  kotuyse  şu lafı asla unutma  en guzelinin  olmasi  için en dibi  gormen  lazim yani en kotusunu  bende senin gibi dusunuyordum  gordum  dibinde  dibini  gordum  ama bi anda sanki sihirli deynek değdi herşey çok güzel oldu çok mutluyum  şuan asla yapma hem gunah  hemde ne derdin  varsa sen deil başkası dsnsn
(716 puan) tarafından
Zaten benim derdim yok anlım ak yüzüm pal herkes arkamda ama aldatilmayi kaldiramiyorum kendime yediremiyorum hak etmedim hak etseydim derdim benim yüzümden ben sebep oldum ama haketmedim zoruma gidiyor hemde çok
(76 puan) tarafından
Ne yani bumu konu  canim yediremedim  intihar  edicem  diye bişey mi var ya şuan daha da haksizsin  o kim ki senin yasayip  yasamammana  neden oluyor aldatan  o sana ne oluyor  atıldır solemsi  defolsun  gitsin  o dsndn  bndn  sonra ne halt yiyecek  iyi herkez ölsün  o zaman çoğu kişi aldatıyor şu devirde ne insanlar var ah canim benim sırf sen rahatla diye anlatım benim kendi öz abim yapdi senin yediremedigin  şeyi eşine iki tane kozları var bide 10 yasinda  felan 5 yıldır bir kızla konusuyodu  ortaya ckdnda  abimi evden kovduk geline  arka ckdk  neler yapdim  bizzat  ben kendi abime ama sonra ne oldu nasıl oldu abim evliyken  o kızı kacirdi  şuanda o kadın da yanlarinda  beraber kaliyorlar  nasıl durumda  nasıl kabulleniyor  sen düşün gozlerinin  onunde  cocuklarinin  onunde  he bu dogrumu  asla ama asla deilllll  anlattiklarim  sadece ceyregi  sen canini  skma çıkar  illaki ondanda canini bi baskasi  için kiyamazsin
(2,613 puan) tarafından
Esila kimse haketmiyo o kadar iyi anliyorumki bu hayatta qururuma çok duskundum ve halada ole qururun incinmesi kendini bi oros.pudan eksik gormek onda ne vardida bendr yok diye kafayi yemek insani delirtir .aldatilmadm
Ama evlendigimiz ilk zmnlar esimin video izledigini gordum yikildim ama ona ole laflar ettimki oturup agladi karsimda oda anlamiyodu normal saniyodu sonra 3 yildir evliyiz hergun bakarim gizliden hic bisey izlemiyo artik cok sukur

Ama sen bi pislik icin rabbimin sana lutf edip verdigi cana kiymayi dusunmr
Olceksinde nolcak o pislik karilarla yatip kalkcak olan sana yavruna olcak zaten babasi ahlaksiz cikmis onu bide sen yaralama
(716 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum ikisini haklısın değmez
(716 puan) tarafından
Zaten şuan o vesvesleri duymamamin en büyük nedenlerind3n biri yavrum bana birşey olursa ne yapar diyorum
0 oy
tarafından
Neden oyle düşünüyorsun sebebi varmi
(716 puan) tarafından
Aldatılmistim hani
tarafından
Canim benim bi mal icin kendi canina kiymaya asla degmez at bunu kafandan
(716 puan) tarafından
Haklisin aslında bende istemiyorum ama işte kafamdaki ses susmuyor
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canım intihar edenin cenazesi bile kılınmaz normalde. Kendini öldürsrn ceheneme gidiceksn aklındançıkarma bunu. Bu dünyadan kurtulmak istrken ebediyete gidersn kabir azabı cehennem. Burası bi imtihan bunu bil gercek regil bu dünya kendini yakma derim. 
(716 puan) tarafından
Bunları biliyorum zaten canım Allahın emanetine kıymaya hakkım yok ama ister kafamdaki ses susmuyor
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ölümü kurtlşmu sanıyosn asıl ondan sonra başlar Allah verdi Allah alsn ole bişey yapma sakın ahiretini yakma oku kendine aldattysa onn adilği sakn ylnş bişey yapma çocğuna odaklan ne hali varsa görsün terbiyesiz 
(716 puan) tarafından
Zaten bunları bilen bir insanım ama işte kafamdaki sesler bazen o kadar çok çoğalıyor ki diyorum kalkıp ilaç icicem resmen direniyorum o sese
(1,307 puan) tarafından
Dinlememye çalş çocğn la oyalan dinleme onları çok oku kendine kuran aç evin içinde ses li Bi şekilde okut tebareke mülk suresi yani amme yasin okut bunları
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Cehennemde beyninin kaynadigini gozlerinden yilan akrep ciktigini dusun emin ol vazgecersin 

Elini kaynar suya sokabilirmisin? 

Sicak çaydanliga azicik dokundugunda hissettigin aciyi dusun cehennim atesi ondan milyar kadar belki daha daha fazla hayal edemeyecegimiz kadar sicak  

Bunlari hatirla rabbimin sana verdigi cani sen ona karsi gelip alamazsin 

Ne yasadigini bilrmem rabbim yardimcin olsun zikr et dua et unutma zaman akiyo her zor gun gecer sadece sabr etmek gerek bunlarin hepsi imtihan 
(716 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Yalnız kalmamaya calış sevdigin birilerine misafirliğe git
(716 puan) tarafından
Etrafım kalabalık zaten alt katımda kaynanamgil var yalniz bırakmıyorlar
tarafından
Biraz kafa dagıtmaya ihtiyacın var canım. Yaşadığın kolay r şey degil. Allah ım unuttursun.
(716 puan) tarafından
Amin inşallah canım hafıza kaybı yasayım istiyorum herşey silinsin zaman geriye aksin ona evet dediğim güne lanet gelsin
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Esini azdirip kotu yola sokan şeytan simdide senin aklina girip intihar et diye vesvese ediyo şeytana uyma cnm umutma şeytan Allaha şunlari solemistir kiyamete kadar kullarinin aklina girip onlari yoldan cikaracagim şeytani sevindirme
(716 puan) tarafından
Haklisin canım hemd3 cok
0 oy
(57 puan) tarafından
Estağfurullah çek sürekli Nas suresini oku 
(716 puan) tarafından
Tamam canım sağol
(57 puan) tarafından
Ben dede oluyor o dediklerin sma benimki hamilelikte oldu son ayımız çok şükür takıyorum biseyleri kafaya inşallah doğumdan sonra geçer kafamda hep ayni vesveseler nas suresi beni rahatlatiyor
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Allaha sığın pişman olacağın şey yapma 
(716 puan) tarafından
InsAllah canım sağol

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 284 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 598 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu