0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından

Sanki canım çıkıyor gibi bu nasıl ağrı:( ve emzirmek zorundayım.. Zeytinyağı, lansinoh her yolu deniyorum bakalım :(

9 Cevaplar

+1 oy
(5,727 puan) tarafından
Tahinin üstündeki yağı sür, üstünü strecle kapla. Benimkini o geçirdi 
-Reklam-
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Ayy çok zor bir dönem ama dayan. Zor olacak ama emzir sakın ağrıyo diye bırakma. Her emzirme sonrası lansinohu sür. Geçecek. Hayırlı olsun bebişin 
0 oy
(73 puan) tarafından
Göğüs pedi kulln kuru kaldıkça çabuk iyileşir emzirmeden önce göğsünün etrafına sütünden sür biraz ama mutlaka göğüs pedi kullan benm 1 buck ay iyilesmemisti göğüs pedi kullandgm hafta hemen toparladı 
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Ben plastik meme ucu kullandım. Yaralar geçince bıraktım
0 oy
(256 puan) tarafından
Aynı durum bende de var sol göğüs ucum çok yarık emzirirken çok zor oluyor :((
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Yıllardır eskimeyen kesin çözüm karbonat ve ılık su hem göğüsü hemde çocuktaki Pamukçu riskini kaldırıyor geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Ben çok yara vardı 1 haftadan fazla çektim yarayı ama yapacak birşey yok emzirdim yinede 
0 oy
tarafından
Öncelikle hayırlı olsun canım babegim 6 aylık hiç gögsüm yara olmadı acımadı bile ben ilk günden itabaren gögsümün sadece ucunu değil kahverengi yerin tamamanı agzına soktum hatta benim kahverengi yer biraz büyük ya dedim nasıl olacak hepsini aldı bazen ucunu tutar yarı uykulu iken çıkartır tamamanı sokmasına yardımcı olurum yara ile alakalğ tavsiyem yenğem ne sürerse sürsün yara iğleşmemişti taki kantoron yağı kullananada denk 3 gün kullandı birde bardağı kesti koydu iğleşti tavsiye ederim geçmiş olsun
0 oy
(249 puan) tarafından
Sakın pes etme biliyorum emzirmek istemeyeceksin bu acıya ama sonrası güzel olacak çocuğum emsin diyeceksin hep ağlayarak emzirridim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.