0 oy
745 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Valla ne yapmaya calisiyor bana ben cozemiyorum hani sabah guzelce kalktik bebegimle evimi süpürüp tüm vanyo tuvalet temizligi camasirlari katla kirlileri yika mutfagi toparla yataklari silkele yemekleri yap tatlisina kafar eksik etme müthiş bi bel agrisi cabasi aglayan bebek bebek baķımi bu temizlikle birliktr hani böyor mutlu sekilde babamizi bekliyoruz belim kirildi yorgunluktan tam hersey guzeo gitti derken kızım onun kucagindayken bana baktigi zaman kahkahalar atiyor bana bende sakaya devam ediyorum kıskaniyir sanirim bebegimin bana olan ilgisi bak alakasız o anda bana erkek gibisin ayni kafan yapın ayni erkege benziyor diyip yuzunu eksitiyor artik hangi laflarina sasircagimi sasirdim desem bende dedim madem beni begenmiyordun almayacaktin dedim ...o da makaraya vurup işte is isten gecti diyor ne ahlaksiz yaa iste bu insan sevilirmi koca yerine koyulurmi ayni yatak paylasilirmi sogudum inanki

12 Cevaplar

+3 oy
(286 puan) tarafından

Bi kafa ataydın  e bak deseydin benziyormu erkek kafasına diye :devil::(:woot:

(2,351 puan) tarafından
Tuttum bu yorumu
(286 puan) tarafından
Ben olsaydım koyardım bi kafa o zaman görürdü ahahjkhhhhhhhdfg
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından
Bir erkeğin eşine bu tarz şakalar yapması ne bileyim bi acyibe geldi mizacı mı böyle cins sakal yapar yoksa sizi neden beğenemesin ki dediğiniz gibi neden evlendi 
(417 puan) tarafından
Cins turu ayı iste bende konumlandiramadigim icin
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ne varmış kafanda o zaman onun parası al git en güzel saç başı yaptır acıma harca parasını görsün ebesini kaç bucak olduğunu para ile bunalt o zaman onu 
(417 puan) tarafından
Sacimi basimi yaptirmama gerek yokki ben gayet iyiyim ona fazlayim bile
(12,777 puan) tarafından
Hayır maksat öyle diyo sende iyice masraflı ol direk de o zaman sana çok bile diye
0 oy
tarafından
En gıcık aldıgım erkek tipi. Kendine baksın önce öyle konussun.ayrica ne kadar cirkin bir laf öyle 
(417 puan) tarafından
Tipi hicbisey degil zaten ben onu gozumde buyuturek sevmistim o kadar
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım bu ne demek ya niye oyle diyor kiyamam mesafe koy biraz belki duzelir
(417 puan) tarafından
Koyuyorum koysan işlemiyor ona
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Kusura bakma ama öküz  yani insan karısını  böyle kirarmi  

Söyleyene  bak bana neler söyleniyor  bir bilsen  

ALLAH  bildiği  gibi  yapsın  böylelerini  bacım ne diyim  kendimi senin yerine koydum  ve çok sınır oldum:devil:

(417 puan) tarafından
Soyle canim soyle icini bosalt anca burda icimizi bosaltiyoruz ne soylerden haklisin
0 oy
(301 puan) tarafından
Yaa abi bu erkeklere acimicaksin yaa valla bak sen acıdıkça  tepene çıkıyorlar. Canm sende kuaförune  git bakinibyaptir bakalım o zamn ne diyecek. Biz acıdıkça bunlar şaşırıyor ne varmış kafanda 
(417 puan) tarafından
Yahu bakim yaptirmaya gerek duymuyorum ki kendimi...brn gram acimam zaten aciyaninda agzina tukureyim
(301 puan) tarafından
Benim nkuzenin acıdı yemeye içmeye kendine bakmaya kıyamadı hiç. Bi ogrendikki  kocası aldatmaya  çalışmış  .Valla şimdi bir yiyor bir alıyor bir giyor  bi görsen ne kadarda alımlı  güzel bi kadın oldu şimdi.
(417 puan) tarafından
Valla kendini begenmis mi dersin bilemem ama ben para harcamadan da güzelim ama bu unutmus beni uzaklik gerek bence diye dusundum bi sure gidebilsem anneme
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Belki şaka demiştir dicem de bu da kaka olmuş tavrını Belli et  biraz kirildigini fln
0 oy
tarafından
Bu erkekler böyle bir kuruş vermezler bakim icin sonra eslerini begenmezler kendine bak sor beyefendiye seni nasil hayal ediyor para versin aynisini yap
0 oy
tarafından
Sen ondan cokmu duzgunsun canim cunku gozlemledigim kadariyla kadin esinden guzel olunca adamlarda boyle sacma ***** bi tavir laflar oluyor şukretmek yerine
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kabaca bir davranış olmuş Ne olursa olsun senin yaptıklarım çok güzel bir davranış esin olarak  teşekkür etmesi gerekirken yaptığı yanlış. hiçbir şekilde saygi bitmemesi gerek Allah araniZdanki muhabbeti saygiyi arttırsın canım
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Cok kirici ve hic hos olmayan laflar sakayla bille soylese biz kadiniz ve kafamiza takiyoruz erkege benziyorsun ne demekk 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 869 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayatbanadaguldu1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sila_eymen (301 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,691 cevap

34,975 kullanıcı

...