0 oy
1,203 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Eşim en ufak şeyde sürekli el kaldırıp dövüyor bunları yazarke bile agliyorum heryerim morluk içinde bir tane bebeğimiz var annemgile gitsen evet destek olurlar benim bebeğim pek annemgilin evde rahat olamiyor ve fakat kendi evinin düzeni gibi olmuyor ve çocuğumuz babasına karşı her bebek gibi fazla düşkün onun babam diyisi ve ona karşı hassas davranması nedeniyle de gidemiyorum  çok üzülüyorum kendime herhangi bir gelirinde yok kendime bir düzen kurabilmem için bebeğimin büyümesi lazım bir iki kezde anneme gittim dövdüğü için her defasında  özür dileyip bir daha yapmıcam diyip çocuğumuz için şans verdim ama tükendim dayak yemekten bıktım sadece birazda olsa içimj dökmek istedim  rabbim ömür versin bebeğimize onun bir gülüşü herşeye bedel değer kızım yeterki mutlu olsun 

39 Cevaplar

0 oy
(13,340 puan) tarafından
Babasını çok seven çocuk babası annesi dövünce aklı erdiği zaman da sevecek mi
-Reklam-
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Şiddet şiddeti doğurur,  sabrettikce artarak devam eder. 

Ne olsun istiyorsun birbirinizi kırıp geçirip, birinizden birinin canından olmasını mı?

Çocuğun ailende rahat edememesi, sürekli şiddet uygulandığını görmesinden daha iyi. Gerçekten sadece çocuğun rahati için mi kendi düzeniniz bozulmasın diye mi ?

Ben bu postlarin gercek olduğuna inanmak istemiyorum 
0 oy
(6,695 puan) tarafından
Gerçekten kızın mutlu mu olacak sanıyorsun? Bir şeyi merak ediyorum. Sanırım eşin sana şiddeti, hakareti aşağılamayı bebeğinden gizli başka bir odada yapıyor doğru mu ? 
0 oy
(5,083 puan) tarafından
O evde kızın mutlu olamaz,tam tersi psikolojisi iyice bozulur bence sen boşanmak istemiyorsun kızı bahane ediyorsun Allah kurtarsın ne diyim 
(6 puan) tarafından
Bacım sen nereden biliyorsun boşanmak istemediğini benim yaşantının dahilimisin burda bana yazanların hepsi beni anlarken sendeki bu boşanmak istemiyorsun bahane yapıyorsun kayidesi nereden geldi merak ediyorum kim döven bir kocayla ömür geçirmek ister hangimiz isteriz
(6 puan) tarafından
Ama kızımda konforu önemli tamam iyi bir koca değil belki ama bir çocuğumuz var bunu göz arda ben edemem kocam olacak adam bir cocugumuz var diyip ona göre davranmasını bilmesmesine rağmen  ben. Bunun farkındayım  bu yüzden derin düşünüyorum
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Elleri kırılsın pis.lik :angry:

(6 puan) tarafından
Amin bacim amin
0 oy
(279 puan) tarafından
sen mutsuz olursan bebeğinde mutsuz olur ve ister istemez sinirini ondan cikarticaksin kimsen olmadiqi icin ona bagiricaksin ona usfliceksin benim esimde laflariyla surekli beni kizdiriyor yani dovse iyi derim o derece bi cenesi var ve ben mutsuz olunca gercekten cocuklarimda mutsuz oluyor sen mutlu olmaya calis umarim allah iman verrirde kadina vurulmiyacaqini anlar
(6 puan) tarafından
Amin çiçeğim benim çok teşekkür ederim
0 oy
(37 puan) tarafından
Bence çocuk mutsuz bir yuvada büyümesindense anne yada babasından ayri büyüsün. Size şöyle anlatayim benim babam sürekli annemi döverse ben ve kardeslerim ne yapcagımızı şasirirdik sürekli babam eve gelcek annemi dövcek diye korkar dururduk. Şimdi bana sorsanız böyle bi yuva mi yoksa anne baba ayrimi isterdiniz diye. Kesinlikle ayrılsınlar derim. Keske ayrilsalardi da biz mutsuz yuvada korku içinde büyümeseydik. Madem aileniz destekciniz emin olun bebeginizde zamanla alisicaktir ki cocuklarin alismasi daha cabuk oluyo yetiskine göre. Tabi bu benim nacizhane fikrim! Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun rabbim kocanizida ıslah etsin inşallah.
(6 puan) tarafından
Amin gülüm Allah razı olsun bacım bu güzel yorumunuz icin
0 oy
(313 puan) tarafından
Ahh cnm çok üzüldüm Allah yardımcın olsun. O kocanında elleri kırılsın inşallah. Sana mı yetiyor gücü pisliğin.
(6 puan) tarafından
Evet tek dişi bana gösterir adı adam olsa kadına el kaldırmaz heryerim morluk içinde dışardan bir insan görse inan acır halime
(313 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun kuzum dua etmekten başka çaremiz yok sana. Ama kendinede çocuğuna bu kötülüğü yapma hiç bir kadın şiddeti hakketmiyor. Herkesten önce kendine değer ver ki başkalarıda sana versin kuzum
0 oy
(11 puan) tarafından
Eşim bana elini kaldırsa o elini bi tarafına sokardım. Aldatsa organını keser ağzına sokardım. Sen kadınsın herşeyi başarırsın. Aklını başına topla bebeğini düşün. Kendinizi bu kadar güçsüz görmeyin. Dımdızlak sokakta bile kalsanız bi çaresi illa ki bulunur. Neyi bekliyosun? Sana kıyan kızına da kıyar ilerde. Hasta diyolar böyle tiplere ama bence gebermeleri gerekiyo. Dünyaya sadece toprağın altında bi faydaları olur. 
(6 puan) tarafından
Öyle haklısın ki
(11 puan) tarafından
Çocuğun için mantıklı bi şekilde harekete geç. Düşün plan yap önlemini al ve uzaklaş o pislikten. Devlet var vakıflar var iyi insanlar var kreş var iş var bi şekilde hayatını düzene koyarsın. Kendin için kul hakkına da giriyosun eziyet ettirme kendine. Evet yeni bi hayata başlamak çok zor ama imkansız değil ve bu olay sadece senin başına gelmiyo. Moralini yüksek tut çocuğun için kendin için savaş. O pisliğe de bedelini ödet
(6 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım yarın babamla konusucam
0 oy
(15,886 puan) tarafından
Niye kendini bedenini böyle değersiz bir insan için hiçe sayiyorsun ? Kızım için diyorsun kızın iki yaşında aklı eriyor artık az çok ve bilinç altında kalıyor. Seni bu şekilde hatirlamasi mi mutku edecek onu yada seni . ? 

Annemin evinde huzursuz gidemem demişain bence bunu bahane ediyorsun kendine ya eşini çok seviyoraun sevginin kölesi olmuşsun yada cesaretin yok ! 

Ailen arkanda ise bı dk değil an durma ne sana nede kızına hayat yok o adamdan her gün dayak mi yenir. Nesin sen biraz otur düşün böyle bir zamanda h.yvana bile dayak atan hapse giriyor. Allah a sonra ailene sığın kurtar kendini 
(6 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım haklısın konusucam yarın babamla
0 oy
(424 puan) tarafından
Bisey demek istemiyorum ya lutfen hanimefendiligimi bozdurmayin benim
(6 puan) tarafından
Dayak yiye yiye bende hanfendi değilde kendimi boks torbası hissettirmeye başladı bu adam ama yarın babamla konuscam bu adamida Allah'a havale ediyorum benden ve cocugumdan ayri
(424 puan) tarafından
Direkt gelip dovuyor mu yoksa ustune gidince mi yapiyor
0 oy
(1,340 puan) tarafından
Canim sen çocuğu bahane etme dışarda çalışmaktan kendine bı hayatkutmaktan mi korkuyorsun önce onu kafanda netlestir.cunku çocuğun aklı başına gelince senindayak yemeni görecek sanıyor musun çok mutlu olacak onunda psikolojisini mahvedeceksin belkide evdeki hizursuzluktan kaçıp yanlış şeyler yapacak o yüzden bahaneyi bırak yol yakın daha da çok cocuk yapmadan kurtulmaya dayak bitmez cunku
(6 puan) tarafından
Kesinlikle hayır korkmuyorum çalışmak istiyorum çalışayım ki kızıma ve kendine en güzel hayatı huzuku bir hayatı sunabiliyim diye yarın babamla konusucam
(1,340 puan) tarafından
Babanla konuş eğer kabul etmezse yok bı şans ver felan derse git kadın sığınma evine önce darp raporu al tani
(6 puan) tarafından
Yok o konuda şüphem hemen açar kolunu kanadını sarar bizi  dua edin bacimda hakkımda hayırlısı neyse o olsun yarın :(
(1,340 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama tekrar dönme buradaki birçok insan dayağı yiyor sonra hicbisey olmamış gibi devam ediyor. Benim babam anneme de şiddet uyguluyordu bizim için gitmedi bir yere şuan yaşadıklarımdan dolayı 30yasinda ağır migren ve kalp ağrısı çekiyorum psikolojik olarak da destek alıyorum bize hayırlı bişey yapmadı yani annemiz düşünme babayı çok seviyor felan, seviyorduysa evladını herkes ayağını denk alsin
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Sonra gelip senin yüzüne nasıl bakıyor arsız i.t 

Git bide spiral taktir bence yada gizliden ilaç kullan 
(6 puan) tarafından
Yaptircam kuzum  arsız Allah'a havale ediyorum cocugumdan ve benden ayrı inşallah
(6,526 puan) tarafından
Rabbim seni o adamdan bir an önce kurtarsın inşallah
(6 puan) tarafından
İnşallah bacım sağolasın severek evlendik oysa ne hayallerle ama bakiyorumda elimde ondan tek güzel bebeğimiz gerisi hep dayak hep pskolajik siddet
(6,526 puan) tarafından
Yaa kuzum kıyamam sana :( çok üzüldüm sevdiğin için çok yanıyor işte :( bol bol dua et
Rabbim hidayeti varsa hidayet versin yoksa kahru perişan etsin
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Bir süre sonra çocuğun ailenin ortamına alışır annene verir çalışırsın aklın varsa bırak o seni dövsün diyemi sen doğdun ya da ailen seni doğurdu git ve ardına bakma bile özür de dileyen insan bir daha aynı şeyi yapıcam diyen insandır 
0 oy
tarafından
Ben 22 yaşındayım çocukluğumdan beri hep babam annemi dövdü annemin kafası iki katına çıkmıştı düşün o kadar şiş neler neler gördük ve aynı sekilde o adam beni de hep dövdü sonra kendimi o evden kurtarma çaresi olarak kaçtım mutluyum eşimle ama hâlen de annem ufak biseyde dayak yer ve hepimiz boşan diyoruz nefret ediyoruz ondan önce kendin sonra evladın için ayrıl . Başka da bişi diyemem 
(6 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için çok haklısın
0 oy
tarafından
Valla canım sana da yazık tamam evdir yuvadir ama o da bi yere kadar yazık değil mi sana ailemiz bizi el bebek gül bebek büyütüyor elin kadınlarının adam edemedigi serefsizleri biz adam etmeye calisiyoruz sanki onların kölesiyiz biseyleri yapmak zorundayız çok acımasız bi hayat 
(6 puan) tarafından
Çok haklısınız:(
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam onunla aynı odada durmam o bir daha döver seni affetme git annenin evine bir kere affettinmi dayağın devamıda gelir cani bir babasımı olsun kızının yada odanı ayır 
(6 puan) tarafından
Babamla konuşup bu evliliği bitiricem
tarafından
Bencede
0 oy
(2,779 puan) tarafından
Cocugunun saglikli bi yetiskin olmasini istiyosan hemen git. Yok babam diyisi yok bagliymis vs bunlari gec. Ilerde senin dovulmeni gorup psikolojisi alt ust bi cocuk gormek istemiyosan durmazsin. Hos insan en basta kendi icin durmaz. Ben kendim mutluysam cocugumu da mutlu ederim. Bu ortamda mutluluk huzur olmaz. Gelirim yok diyosun e kimin var da kosa kosa gidiyo. Sakat degilsin ya istedikten sonra her is yapilir. Uzuldum sana, ama bahane aramana da kizdim acikcasi.
(6 puan) tarafından
Evet dimdik ayakta olucam kızım için kendim için ikimiz için yeni bir hayat için çalışıp kizimada kendimede bakicam ailemde destek olucak eminim babamla konuscam
(2,779 puan) tarafından
Insallah en hayirli kapilar acilir senin icin
0 oy
(4,895 puan) tarafından
İki gün sonra çocuğuna da şiddet uygularsa bakacaksın ya da sevgisiz bir ortamda çocuğunu büyüttün ergenlik döneminde illaki senle tartışması olacak sen iste ben dayak yedim sırf senin için ve dediğinde o da sana hiç demiyecekmi anne ben mi kal dedim sana diye bi gün kocanın elinin altında can verince nolcak lütfen bu kadar kıymetsiz olduğunuzu dusunmeyin
(6 puan) tarafından
Haklısınız babamla konuscam

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 667 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 720 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 517 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu