0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba anneler bugün doğum yapalı 12 gün oldu. Kendimi öyle kötü hissediyorum ki hiçbir şey yokken bir anda bir kara bulut çöküyor üstüme. Göğüslerim yara oldu yine de emziriyorum çocuğumu ama her uyuduğunda bir daha hiç emzirmeyecek gibi hissediyorum kendimi . Sürekli iç sesim galiba ben kötü bir anneyim diyor.  Bu durumlar normal mi bilmiyorum. Aynı zamanda kanamam da artık iyice su gibi bir kıvam aldı sanki her akıntı olduğunda çamurlu bir su geliyor gibi bilmiyorum işte anneler kendimi çok çaresiz hissediyorum ama aynı zamanda bebeğimin kokusu da her şeye bedel lütfen bana yardım edin 

6 Cevaplar

+1 oy
(15,005 puan) tarafından
Hepsi coooook normal ve geçiyor. Normal olduğunu bilmek daha da rahatlatıyor insanı. canını sıkma hiç grcecek 
(15 puan) tarafından
İyi ki varsınız teşekkürler
(15,005 puan) tarafından
Estağfurullah ne demek. Bu site bunun için var. Bn de bı çok şeyi burdan öğrendim
-Reklam-
+1 oy
(7,225 puan) tarafından
25 günlük lohusayim aynı şeyleri yaşıyorum geçecek inşallah. Bugün bağıra bağıra ağladım biraz rahatladım sanki ☺️
(15 puan) tarafından
Bende çocuğumun uyuduğu her vakit kendimi ağlarken buluyorum istemsizce oluyor zaten kendimi tutamıyorum inşallah biran önce atlatırız bu durumu
0 oy
(257 puan) tarafından
Göğüs yaraların için sütünü az sağ ucuna sür biraz kurumasını bekle evde bakara suresi dinle bebeginle huzur bul yalnızsan böyle korkularının olması normal bende yaşamıştım 
(15 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tek olmadığını bilmek insanırahatkatıyor
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Lansinoh balsam ve ocean mumy omega takviyesi alırsan bu süreci geçirmene yardımcı olur şu anki düşüncelerinin sebebi doğumda omega ksubetmen ve depresyona girmene sebep olması eczacım söylemişti gerçekten de işe yaramıştı 
(15 puan) tarafından
Araştırıyım canım teşekkür ederim
(7,444 puan) tarafından
Alırsan rahatlarsın canım
0 oy
(480 puan) tarafından
Ayy l8husalik nasılsın bi sey ya valla ben sürekli göğüslerim açık gezerdim gorumcem annem esim hepsi evde goguslerim yara olmuştu silikon göğüs ucu almıştı esim adama 10 tane aldırdım ki hadi bunu tedavülden kandırırlarsa ben naparim diye ay ne günler ne günler hepsi geçecek 
0 oy
(351 puan) tarafından
Tadini cikar op kokla ohhh misss negatif dusuncelerden uzaklas 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
0 oy
5 cevap 166 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neva21 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 204 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ayse01. (2 puan) tarafından soruldu